Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

Клуб Елітарного Кіно: Міжнародний фестиваль французького короткометражного кіно «Le Jour Le Plus Court»!

Автор: , 15 Декабря 2015, 03:58:57
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

Запрошуємо всіх кіноманів зануритися у атмосферу Парижа! Цього зимового вечора Вас будуть зігрівати кращі фільми міжнародного фестивалю французького короткометражного кіно «Le Jour Le Plus Court».

Покази фільмів одночасно відбудуться у більш як 100 містах світу!

Програма розрахована на 2 години:

1. Цивілізація
Африканські статуетки у колоніальному стилі 50­х років слугують прикрасою у розкішному лофті. Вони оживають, як тільки їх власник повертається до них спиною.

2. Симфонія N42
У 47 епізодах змальована змінений всесвіт. Події повсякденного життя розкривають ірраціональну послідовність у навколишньому світі. Сюрреалістичні ситуації демонструють людей та їх ставлення до природи.

3. День 40
У цій анімаційній історії про Ноїв ковчег йдеться про жахливі події, що відбуваються на великому човні, під час яких тварини розкривають свою темну сутність.

4. Дякую, мій собако
Цього вечора собака, якого звуть Фіфі, вимушений читати газету під столом під час обіду. Між Татом, Мамою, Томасом і Зої панує напружена атмосфера, кожен робить, що хоче, і всі заважають собаці почитати...

5. Оркестр Лісабона
Оркестр Лісабона – це музична балада про щоденні ритми міста. Оригінальна гіпнотична музика звукових і візуальних зразків, що можна зустріти в португальській столиці.

6. Казус Беллі
Різні люди: різних національностей, класу, статі і віку, стоять у черзі. Одна черга перетікає в іншу, таким чином створюючи людський ланцюжок. А у кінці черги... завжди очікування.

7. Зоопарк
Правила для їх дочок та собаки, все під контролем у житті Емануель і Олів’є Тез’єв. Але цього ранку Леа, їх молодша донька, не спускається до сніданку...

8. Палміпедаріум
Сімон розбирається в качках. Вони шумлять, літають, плавають, а деякі з них прогулюються. Інколи все стає надто заплутаним і Сімон зникає.

9. Hai Puka
У метро стає неспокійно, дитина намагається побороти свої страхи.

10. Зебра
Одного дня зебра зіткнулась із деревом, після цього все йде шкереберть.

11. Атака гигантських монстрів­-мозкососів
У світі музики і кольору з’являється монстр з чорно­білого голлівудського фільма. Молода пара має допомогти науковцям знищити монстра і врятувати світ...

12. Квартет
Піаніст таємно проводить свою коханку через вікно вітальні. Дуже ризиковано, адже його дружина у сусідній кімнаті.Чудові французькі фільми + близькі друзі, що може бути кращим?!

http://www.lejourlepluscourt.com/#/?_k=ak4ev7

Ігор Шурпан | 15 Декабря 2015 | Просмотров: 1795
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 2
rzk
1 rzk (rzk)   • 23:23:17, 15 Декабря 2015 [Материал]

Слово "Элитарно" в Украине используют для не нужного г.
В толковый словарь загляните, для определения значения этого слова. Или объясните как соотносятся эти фильмы и название клуба?
amberis
2 Інгварь (amberis)   • 02:50:19, 17 Декабря 2015 [Материал]

Дякуємо за «просвітництво» :)
Як відомо кожному освіченому українцю, який цікавиться кіномистецтвом:
«Елітарне кіно - кіно для інтелектуалів, «кіно не для всіх». Некомерційні фільми, розраховані на невелику авдиторію. Зазвичай, такі фільми рідко супроводжує комерційний успіх.

Володимир Миславський,
«Кінословник. Терміни, визначення, жарґонізми»
(Харків, 2006)

Виходячі з етимології, слово «елітарний» походить з франц. élite «обране», від дієслова élire «вибирати», далі з вульг. лат. *exlegere, з eligere «обирати», далі з ex- «із-, від-» + legere «Збіраті, читати» (сходить до праіндоєвр. * Leg- «збіраті, підбіраті»)

Таким чином Клуб Елітарного Кіно - спільнота людей які разом дивляться та обговорюють фільми відібрані за певними критеріями (режисер, актор, сюжет, технологія зйомки, культурно-історичні особливості, тощо)