Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Геннадий Боценюк
 

Ненадовго музика заграла, не встигли ми й зрадіти

Автор: , 18 Сентября 2012, 16:37:55
Автор Геннадий Боценюк

Геннадий Боценюк

все статьи автора

Не встиг журналіст телеканалу "Інтер" Роман Бочкала зробити радісний репортаж про те, що мешканцям Андрушівки і навколишніх селищ рейдери з Києва дозволили на декілька годин заходити в ліс, відкриваючи дві брами з посиленою охороною, не встигли люди й зрадіти, що можуть спокійно збирати гриби в лісі, як це завжди робили їхні батьки й діди, та й зразу ж прийшла звістка про те, що все це мабуть ненадовго.

Побачивши сюжет по "Інтеру" я зрадів і зателефонував народному депутату, який був причетний до цїєї теми. Він навіть був гостем моєї адреналінової кави , де ми обговорювали питання Андрушівського лісу. Незадовго до цього ми знімали про це окремий репортаж.

Володимир Каплієнко відповів мені на дзвінок, але я був дуже здивований - ТОВ "Камія плюс" подало на нього особисто до суду! Це через те, питаю, що Ви пообіцяли зруйнувати їх незаконний паркан бензопилкою? Ні, вони, виявляється, вимагають спростування інформації про те, що ТОВ захопило ліс незаконно. Каплієнко робив про це депутатьскі запити в облраду Житомирщини, в генпрокуратуру, облпрокуратуру, всі ці організації відповіли (це можна було побачити навіть в сюжеті Романа Бочкали), що права селян порушено, що рішення облради про передачу Андрушівського лісу в аренду ТОВ було не дуже законне.

Нагадаю для тих, хто не знає про цю проблему. Декілька років тому, ще за часів "старої влади", яка зараз називає себе "опозицією", Житомирська облрада передала ТОВ "Камія плюс" 5700 гектарів Андрушівського лісу, але щоб відвести від себе підозри в причетності до корупційних схем, там прописали пункт про те, що дане рішення областної ради треба узгодити з місцевими радами. Місцеві ради були категорично проти, але навіщо їх комусь слухати? Ліс огородили парканом позбавивши місцевих мешканців доступу до лісу і річки Гуйва.

А за парканом вирощують "диких звірів", косуль і оленів, щоб через пару років якісь дядьки з Києва могли спокійно приїхати в Андрушівській ліс, випити по чарочці горілки і насолодитись солодким вбивством цих майже ручних звірів. Зараз ці особливості національного новоукраїнського полювання прозвали "царською охотою". Саме такий кривавий бізнес намагається створити ТОВ "Камія плюс" зі своїми столичними покровителями. Але є побічний ефект. В зоні обстрілу фактично знаходиться пів містечка Андрушівка і декілька сіл. Бо цей ліс невеликий, це фатично колишня паркова зона, якою в старовину піклувалися багатії Терещенки. Вони чомусь не огорожували його парканом, хоч були дуже заможними людьми.

"Я не відступлюся від цієї проблеми місцевої громади," - розповів мені по телефону Володимир Каплієнко, - "Я запрошу на суд, а він відбудеться в Києві 28 вересня, журналістів з телеканалів "Інтер" і "ICTV", вони робили репортажі на цю тему. І вас також запрошую. Я не відступлюся, навіть якщо не стану знову народним депутатом, хоча за останніми соцопитуваннями це цілком можливо. За нами правда, за нами місцева громада, на нашому боці навіть районна влада. Війна так війна. Я підготував бензопилку, і я вже продемонстрував у Попільнянському районі Житомирщини, що добре вмію з нею поводитись. Тоді представники місцевої влади пішли проти народу, але ми перемогли. Я впевнений, що переможемо і зараз..."

Дай боже! Це все що я можу додати до слів народного депутата Каплієнка.

Геннадий Боценюк | 18 Сентября 2012 | Просмотров: 3081 | Володимир Каплієнко, адреналін, нардеп з бензопилкою
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 6
MAS-ter
1 Mast (MAS-ter)   • 23:27:31, 26 Сентября 2012 [Материал]

Спонсор статьи - Каплиенко?
Inggis
2 Uncle Igor (Inggis)   • 16:02:22, 27 Сентября 2012 [Материал]

а хоч би й так? Проблема від цього не зменшується. А огороджувати ліс - тільки у нас таке можливо.
Ogin
3 Ogin Konung (Ogin)   • 19:37:32, 28 Сентября 2012 [Материал]

Вы думаете, чтобы писать о народном депутате можно только за деньги?
Ogin
4 Ogin Konung (Ogin)   • 19:39:38, 28 Сентября 2012 [Материал]

Кстати, меня ведь тоже будут судить в Печерском суде города Киева по этому же делу!
telefon
5 джавахарлал нюру (telefon)   • 01:23:47, 29 Сентября 2012 [Материал]

Чем закончилось?
Ogin
6 Ogin Konung (Ogin)   • 12:01:23, 04 Октября 2012 [Материал]

Пока что еще ни чем не закончилось!