Живой Журнал

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов      Авторская колонка

Дмитро Кропачов

Депутат Житомирської обласної ради, в.о. голови Житомирської територіальної організації партії "Фронт змін"

статей автора: 29


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Згадалося, як Рижук філармонію під вибори відкривав...

Минуло три важких для нас роки, але застосування адмінресурсу у виборчій агітації на Житомирщині схоже повертається. Хоча краще б я помилявся...

На днях перебуваючи в м. Радомишль випадково дізнався, хто планує балотуватися по місту Радомишль в обласну раду від партії влади (БПП). Судячи із розмов, кандидатом в районі буде сам голова ОДА – Сергій Машковський.

02 Сентября 2015 1644 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Публічне звернення до начальника УМВС України у Житомирській області
Публічне звернення депутата Житомирської обласної ради Дмитра Кропачова до начальника УМВС України у Житомирській області Валерія Рудика

Шановний Валерію Степановичу!
 
 17 серпня 2015 року Комунальне підприємство «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради взяло під охорону 2 комунальні приміщення на вул. Київська, 74 та майдан Соборний, 5/1, які утримувала на балансі  громадська організація «Житомирська обласна рада Українського фонду «Реабілітації інвалідів». Дані приміщення – комунальна власність, яку громадська організація незаконно використовувала 7 років, ігноруючи вимоги обласної ради як власника упорядкувати відносини.
28 Августа 2015 1768 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Дожилися! Міліція попереджає про обшук!

Продовження історії по Київська, 74 де 7 років прикриваючись інвалідами господарюють пан Сергій Виноградов з партнером юристом Анджеєм Климчуком. 17.08.2015 облрада взяла на охорону комунальну власність, яка не законно використовувалась 7 років та ГО ігнорувала всі вимоги власника комунального майна упорядкувати відносини.

18.08.2015 представники громадської організації попросили зайти в приміщення забрати речі, які їм дуже дуже терміново стали необхідні. Забрали ноутбуки, документи та якісь пакет схожий був на те, що там гроші. 19.08.2015 з рішенням суду на обшук даного приміщення прийшли представники Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС в Житомирській області

20 Августа 2015 1849 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Нові вражаючі факти про привласнене комунальне майно (на фото)

Ще 3 спірні об'єкти. Ситуація починає загострюватися...

За рішенням обласної ради дані об'єкти були передані на баланс громадської організації «Житомирська обласна рада Українського фонду Реабілітації інвалідів». Громадська організація безпідставно оформила документи на право власності, а деякі приміщення навіть продала (!). Ще один цікавий факт: продане громадською організацією приміщення перукарні «Малятко» поки що навіть не звільнили новому власнику. На мою думку, є ознаки шахрайства. Буду ініціювати звернення в генеральну прокуратуру України від обласної ради, реєструвати проект рішення та виносити на сесію обласної ради.

05 Августа 2015 1869 5 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
«Дякуючи Богу і обласній раді…»

Так прокоментував ремонт будівлі на Домбровського, 38 працівник підприємства, де працюють люди з інвалідністю, – «Гарантія». Підприємство орендує на Домбровського багато приміщень та надає послуги з ремонту побутової техніки.

25 Июля 2015 1503 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Папір усе стерпить...

Похід в Житомирське БТІ був вдалий.
Ось так пан Прушківський та його приватний фонд (клон бюджетної установи) ГО Фонд соціального захисту інвалідів в 2001 році намагався не законно продати приміщення спільної власності територіальних громад області. Навіть коментувати не треба ви тільки прочитайте його лист в БТІ та відповідь БТІ. Як в нього повертається язик звинувачувати після цього обласну раду в приватизації даних об'єктів. Вибачте, але обласна рада продавала через аукціон, а гроші йшла в обласний бюжет, а не в приватний гаманець пана Прушківскього та його партнера пана Шекери.

20 Мая 2015 1792 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Шахрайство, корупція чи щось інше?
 
З порівняння виникає низка питань:

1) Яка необхідність була у Прушківського В.С. виступити засновником майже однойменного, але приватного, ще одного фонду соцiального захисту iнвалiдiв?

2) Яка необхідність була у Прушківського В.С. стати одночасно керівником державного та приватного майже однойменних фондів соцiального захисту iнвалiдiв?

3) Чому саме приватний фонд, користуючись спів-звучністю своєї назви та спільною адресою з державним фондом, домагається майна за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38, залучаючи до цього процесу ЗМІ та громадськість і не пояснюючи їм тонкощі справи?
30 Апреля 2015 1924 2 3.7
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Розвіювання міфів щодо Домбровського, 38
Розвіювання міфів щодо Домбровського, 38

Міф перший.
Якщо на балансі юридичної особи знаходиться майно спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області, вона може самостійно його здавати в оренду.

Міф другий.
Якщо на балансі юридичної особи знаходиться майно спільної власності територіальних громад, обласна рада не може прийняти рішення про приватизацію об'єкта спільної власності.

Міф третій.
Обласна рада виселяє з приміщення на Домбровського, 38 організації, які займаються соціальним захистом людей з інвалідністю.
 
29 Апреля 2015 1714 0 4.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Стихійне звалище в центрі міста
Дякую вам за репости в соцмережах моїх постів та записів блогу!

Завдяки вам кожен день, спливають нові та нові факти про безвідповідальність та безгосподарність громадської організації «Житомирський обласний Фонд соціального захисту інвалідів», яка понад 10 років не виконує рішення обласної ради від 2005 року про передачу на баланс приміщення та самовільно розпоряджається коштами від оренди комунального майна площею біля 4000 кв. метрів, що складає не менше 1 млн. грн. на рік грошей, які йдуть у приватну кишеню замість наповнення обласного бюджету.
 
22 Апреля 2015 1638 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Чому будівля м. Житомир, вул. Домбровського, 38 (комунальна власність) стратегічний об'єкт?!
Чому будівля м. Житомир, вул. Домбровського, 38 (комунальна власність териториальних громад, сіл, селищ, міст області) стратегіічний об'єкт в масштабах міста, області та України?!

1. На прикладі карти компанії "Датагруп", яка є власником міжміської волоконно-оптичної мережи ми можемо бачити, телекомунікаційний вузол в Житомирі та він знаходиться саме на вул. Домбровського, 38. Вузол з'єднує Київ та Рівне. Так само там знаходяться вузли всіх інших інтернет провайдерів та телекомунікаційних компаній. Сьогодні вже на обласну раду вийшла компанія "Фрінет" та підтвердила також, що там в них знаходиться обладнення.
 
16 Апреля 2015 1959 3 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Звернення до жителів Житомира та Житомирської області,
Друзі, мені особисто та обласній раді потрібна підтримка в питанні впорядкування приміщення за адресою: Домбровського, 38. Це маленька революція, яку нам треба зробити. Ми не впораємося без вашої допомоги та підтримки!
16 Апреля 2015 2670 3 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Чиновники не хочуть відмовитись від державних квартир і передати їх сім’ям загиблих в АТО
Всім відомо, що сьогодні керівництво Держави дало вказівку місцевим органам влади знайти способи сприяння придбанню житла для сімей воїнів, загиблих в АТО, а також для наших побратимів, які були тяжко поранені під час захисту Держави та потребують поліпшення житлових умов. В цей скрутний для Держави час КабМін все ж таки віднайшов кошти для придбання зазначеного вище житла, але чомусь всі закрили очі на те, що в попередні роки за державні кошти було придбано певну кількість квадратних метрів для чиновників різних рівнів, але ці квартири для сімей загиблих в АТО чомусь не хочуть віддавати.
19 Ноября 2014 1833 7 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Звіт про депутатську діяльність
1. Депутатські запити на інформацію:
- Голові Червоноармійської районної ради Липку А.П. про надання інформації щодо здійснення всіх тендерних закупівель за 2011 рік в розрізі головних розпорядників коштів Червоноармійської райдержадміністрації;

13 Октября 2014 2301 2 4.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Моє рішення йти у ВР - це наша з Вами можливість змінити політичну систему в Україні!
Моє рішення йти у ВР - це не власні амбіції, це наша з Вами можливість змінити політичну систему в Україні. Заради цього я готовий працювати день і ніч. Впевнений, що хтось думає, що я «воюю з вітряками» чи не розраховую свої сили, чи займаюсь не тим, чим треба. Але те, що твориться в нашій країні щодня мене штовхає на бій з вітряками. Маю віру в перемогу і знаю, що та перемога буде!
26 Сентября 2014 2286 5 2.3
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
У Житомирі розпочав роботу Центр волонтерської допомоги
У Житомирі 24 вересня розпочав роботу Центр волонтерської допомоги «Сила Людей», де учасникам АТО надаватимуть гуманітарну, правову та психологічну допомогу. Відтепер усе, що передаватимуть люди для військових - звозитимуть до центрального складу. І вже там - продукти, речі та амуніцію - сортуватимуть, пакуватимуть у ящики, обліковуватимуть та за заявками батальйонів доставлятимуть на передову особисто в руки.
24 Сентября 2014 2809 0 0.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Друзі, треба допомога!
Вибори до Верховної Ради України відбуваються у надзвичайно складний для країни час, коли наша держава, її незалежність і суверенітет перебувають перед реальною загрозою. Скинути корумпованого диктатора та обрати новий уряд виявилося замало… В країні продовжується війна, нікуди не поділася корупція, безвідповідальність чиновників та безправ’я громадян… Всі ці страшні реалії сьогодення спонукали мене прийняти для себе непросте рішення… 
18 Сентября 2014 1722 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Cьогодні на мене накинулась стара гвардія...
Cьогодні на мене накинулась стара гвардія... Ну, так, як я – молодий, а мені 34 роки…, то дійсно в порівнянні із їхніми 66 - дитина). Так мене сьогодні назвали… Сильно на мій попередній пост сердилися. Але їм треба зрозуміти, що саме нам, молодим жити в країні, яку вони розвалили. Сидять десятиліттями у затишних кабінетах, життя людей «покращують»…
12 Сентября 2014 3046 3 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
У цій системі не можливо жити! Присмокталися, наче п’явки!
У цій системі не можливо жити! Присмокталися, наче п’явки!

За часи «регіоналів» хоч на звернення відповідали, зараз, певно, вважають необов'язковим. Можна написати скільки завгодно Бюджетних регламентів, провести титанічну роботу, переконуючи усіх депутатів у необхідності прийняття цих документів, але скільки вкласти зусиль, щоб змусити виконати діючий документ? Чиновники просто не бажають цього робити та вигадують тисячі відмовок... 

10 Сентября 2014 1990 0 4.2
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Скандальне рішення комісії з гуманітарних питань облради (ВІДЕО)

Наприкінці жовтня я поширив інформацію про те, яким чином приймаються рішення на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань.

Виявляється, що голова цієї комісії Олена Шадурська в телефонному режимі нібито узгодила з членами комісії питання продовження контракту ректору Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти  (ЖППО) Якухно І.І.

15 Ноября 2013 2332 0 4.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Скандал: засідання постійних комісій Житомирської обласної ради вже проводять по телефону
Рішення про продовження контракту ректору Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти (ЖППО) Якухно І.І. про роботу на займаній посаді провели у телефонному режимі.

Відповідне рішення було прийнято незаконно, а я, як член комісії, навіть не мав можливості проголосувати та висловитися з даного приводу.
08 Ноября 2013 2367 0 0.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
У громад Житомирської області є шанс взяти безпосередню участь у бюджетному процесі
Бюджетний регламент – документ, який покликаний посилити місцеве самоврядування.

Головна задача Бюджетного регламенту - деталізувати та конкретизувати загальні норми закону, адаптуючи їх саме до потреб і особливостей Житомирської  області загалом та кожного населеного пункту зокрема. Крім того, Бюджетний регламент дозволить громадськості активно долучитися до бюджетного процесу не тільки на етапі контролю за використанням бюджетних коштів, але й безпосередньо під час того, коли депутати будуть визначати, куди, скільки та з якою метою витрачати громадські кошти.

Також Бюджетний регламент є ефективним та зрозумілим провідником в питаннях бюджетного процесу для самих депутатів місцевих рад і дозволяє їм більш ефективно користуватися наданими законом інструментами – депутатськими запитами та зверненнями - під час формування основного фінансового документу області.

19 Июня 2013 3084 0 5.0
Дмитро Кропачов
Дмитро Кропачов
Ініціатива заступника міського голови Юрія Мойсеєва повинна мати дещо інший підхід
    Вчора ввечері Юрій оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці інформацію про те, що найближчим часом він, разом з начальником управління транспорту проведуть рейди в пасажирському транспорті (маршрутні автобуси та тролейбуси), який курсує по нашому місту. Чиновники перевірять якість надання послуг населенню, а саме те, що стосується зовнішнього та внутрішнього вигляду транспорту, поведінку водіїв, якість обслуговування пасажирів тощо. З собою Юрій Мойсеєв не проти взяти й декількох журналістів.
05 Июня 2013 2241 5 3.9
1 2 »