Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Понедельник, 23 Мая 2022    18:07:05
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Валерій Івановський » Івановський Валерій Володимирович

«Друга Врадіївка»: режим Порошенка посипався

Автор Валерій Івановський

Валерій Івановський

все статьи автора

Два роки тому невеличке селище міського типу Врадіївка прогриміло не лише на всю Україну, але й на весь світ. Місцевих мешканців наскільки обурило зґвалтування та побиття місцевими міліціонерами продавчині Ірини Крашкової, що на початку липня обурена громада взяла штурмом місцевий райвідділок міліції. Зараз врадіївський бунт називають початком Майдану – люди вперше організовано піднялися проти свавілля влади.

Подібне сталося нещодавно на Миколаївщині.

Мешканці Кривого Озера Миколаївської області намагалися влаштувати самосуд над затриманими за вбивство місцевого жителя Олександра Цукермана поліцейськими, передає портал Novosti-N.

Повідомляється, що біля Кривоозерської прокуратури зібралося кілька сотень людей, обурені вбивством Цукермана. Після того, як прокуратура вирішила етапувати поліцейських, юрба накинулася на них, прорвавши поліцейський кордон, намагаючись побити затриманих.

Після того, як поліцейських посадили в автозак, натовп почав його розгойдувати. Крім того, місцеві жителі намагалися штурмувати місцевий відділ поліції. На місці події ведуть переговори заступник начальника ГУ Національної поліції Миколаївської області та заступник прокурора області.

Нагадаємо, за фактом вбивства, вчиненого поліцейськими в Миколаївській області, порушили справу.
 
ххххх
 

Жителі Кривого Озера погрожують поліції влаштувати "другу Врадіївку"


У ніч на 24 серпня 2016 року в Кривому Озері Миколаївської області поліцейські насмерть забили чоловіка при затриманні, передає місцеве видання Novosti-N.

Повідомляється, що інцидент стався вночі. Чоловік після сімейної сварки з дружиною пішов з дому й ліг спати в автомобілі. На виклик жінки приїхали троє поліцейських, які витягли його з авто, наділи наручники. А після того, як приїхали ще три працівники поліції, побили затриманого до смерті на очах дружини і двох дітей.

В обласному управлінні поліції заявили, що поліцейські "намагалися заспокоїти порушника".

"Але останній продовжував чинити опір. Враховуючи ступінь суспільної небезпеки та з метою забезпечення публічної безпеки, поліцейські застосували заходи фізичного впливу та наручники. Чоловіку, який продовжував чинити опір, в якийсь момент стало погано", - йдеться в повідомленні.

Чи стане конфлікт у Кривому Озері для України «другою Врадіївкою» - побачимо вже згодом. В усякому випадку рівень ненависті народу до цієї влади зашкалює вже давно.
Автор: Івановський Валерій Володимирович
Валерій Івановський | 25 Августа 2016 | Просмотров: 2023
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 1
Hasan
1 Олександр (Hasan)   • 22:56:37, 29 Августа 2016 [Материал]

"В усякому випадку рівень ненависті народу до цієї влади зашкалює вже давно"

А де ж тоді Майдан-3? Чи зашкалює лише в окремих головах?
Якщо Янукович був кращим - чому кормілєц не вертається і не порятує нас від мерзотників-шоколадників?

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо