Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » ДОСЬЕ / Биографии » Житомирская ОГА

Синицкий Станислав Николаевич

Синицький Станіслав МиколайовичНародився в с.Колосівка Народицького району Житомирської області в сім’ї селянина у 1953 році. Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут у 1985 році. Спеціальність – вчений агроном.

Трудову діяльність розпочав помічником бригадира радгоспу Ім. Ілліча смт Чаплина Херсонської області у 1975 році. Працював агрономом колгоспу ім.Куйбишева с.Ворсовка Малинського району, агрономом районного управління сільського господарства.

З 1978 року працював агрономом–агрохіміком Житомирської зональної агрохімлабораторії, старшим агрономом, інженером облсільгосптехніки, старшим агрономом обласного управління сільського господарства.

У 1986 році переведений на посаду інструктора оргвідділу облвиконкому.

Працював інструктором – провідним спеціалістом, завідуючим сектором, заступником завідуючого, заступником керівника апарату- завідувачем організаційного відділу, заступником керівника секретаріату облдержадміністрації.

У 1999 році призначений керівником апарату облдержадміністрації. З вересня 2001 р. - заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації. Відає питаннями організаційної роботи та кадрової політики. Очолює апарат обласної державної адміністрації. Здійснює організаційне, правове, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності адміністрації.

Контролює питання організаційного забезпечення та систематичного проведення перевірки виконання на території області вимог Конституції та законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови обласної державної адміністрації виданих у межах їх повноважень, керівниками підприємств, установ та організацій, одержання від них інформацій з цих питань.

Спільно з іншими підрозділами обласної державної адміністрації бере участь в аналізі суспільно-політичного, соціально-економічного становища в області, підготовці пропозицій з цих питань голові обласної державної адміністрації. Забезпечує за участю заступників голови, керівників управлінь налагодження та підтримання зв'язків обласної державної адміністрації з відповідними органами інших областей та країн.

Забезпечує інформування Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України про діяльність обласної державної адміністрації, аналіз стану фактичного виконання прийнятих рішень та виданих розпоряджень. Готує аналітичні, інформаційно-методичні та інші матеріали, висновки і пропозиції з питань адміністративно-територіального поділу, вносить пропозиції з кадрових питань, про нагородження державними нагородами та заохочення обласною державною адміністрацією.

Спрямовує діяльність районних державних адміністрацій, міськрайвиконкомів з питань організації роботи апаратів, забезпечує аналіз розпоряджень голів районних державних адміністрацій, наказів керівників управлінь, інших підрозділів обласної державної адміністрації, а також рішень рад, виконавчих комітетів, актів підприємств (об'єднань), організацій і установ на їх відповідність законодавству. Відповідає за належний розгляд звернень громадян, перевірку стану цієї роботи відповідно до законодавства в органах виконавчої влади, на підприємствах, в установах та організаціях.

Організовує роботу відділів апарату обласної державної адміністрації, спрямовує роботу управління по експлуатації адміністративних будинків, державного комунального автогосподарства, центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій, співпрацює та координує діяльність адміністрації з обласним управлінням юстиції. Надає методичну допомогу створеним згідно з розпорядженнями голови обласної державної адміністрації комісіям у виконанні ними своїх повноважень. Очолює комісії: атестаційну, конкурсну та по роботі з кадрами.

Здійснює керівництво координаційно-методичною радою по правовій пропаганді. Здійснює інші повноваження, передбачені законодавством та розпорядженнями голови обласної державної адміністрації.

Нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України.

Одружений, має сина і дочку.

Указом Президента України від 26 червня 2008 року №584/2008 ногороджено орденом Данила Галицького

Автор: Житомирская ОГА
ДОСЬЕ / Биографии | 25 Марта 2010 | Просмотров: 8589 | Биографии, досье, Синицкий
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: