Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Світ азарту

Матеріал на цій сторінці не є рекламою азартних ігор та організаторів букмекерської діяльності, тоді як викладений виключно з ознайомлювальною метою. Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій.

Чи варто спробувати Cash Truck 3 Turbo: розповідаємо головне про гру

Автор: Сергій Ковальчук, 11.04.2024, 11:56:52 Розповідаємо головне про гру Cash Truck 3 Turbo

Популярний постачальник ігор Quickspin одного разу вирішив випустити Cash Truck, який став успішним завдяки захоплюючому світу та унікальним функціям. Після оригіналу було випущено різдвяну спеціальну пропозицію, оновлений варіант. Однак вони не змогли повторити успіх першої частини. Cash Truck 3 Turbo має продовжити тему, тепер в гірській місцевості з роботом, лігво злочинця. Атмосфера гри нагадує The Iron Giant, Necromunda's, забезпечуючи свіжий погляд гравцям.

Головні особливості довгоочікуваного продовження

Оновлений відеослот має багато прибуткових особливостей. Запускати бонусні раунди вигідніше, використовуючи Vip casino бонус за номер, наприклад. Інші додаткові функції включають:

  • спадні барабани;
  • розширення поля;
  • великі вайлди;
  • другий шанс;
  • азартну гру;
  • покупку бонусів.


Виграшні символи видаляються з сітки завдяки функції спадних барабанів. Функція створює виграшну комбінацію, розширює групову область. Таким чином, гравець може розблокувати 3 випадкові позиції з заблокованої області. Розблоковані позиції скидаються між обертаннями базового раунду гри.

3x3 великі вайлди розміщуються в центрі сітки. Другий Шанс очищає відкриту групову область від звичайних символів виплат, крім скатерів, після чого нові гральні зображення опускаються на вивільнені місця.

Коли запускається бонусна гра, гравець також може активувати азартну гру для можливості почати з більшою кількістю іконок Expander. Це відбувається доти, поки користувачі не виграють спочатку менш як 3 іконок Expander. Якщо азартна гра виграна, гравець отримує додатковий Expander. Якщо азартна гра програна, бонусний раунд закінчується.

Виграшна комбінація з 3+ скатерів в базовій грі активує бонусну гру Truck Raider. Вона починається з 3 обертань барабанів. На кожному спіні можуть з'явитися грошові/спеціальні символи. Вони залишаються на місці до кінця раунду. Значення, відображені гральними зображеннями, є множниками ставки. Також є можливість купити бонус. Гравець може купити бонусну гру Truck Raider за 75x ставки. Показник RTP буде дорівнювати 96,36%. Також можна купити Truck Raider за 375x ставки з показником RTP 96,66%.

Технічні показники новинки

На задній частині вантажівки розташована сітка з 5 барабанів і 7 позиціями. Крім того, на початку базової гри активні 4 рядки. Інші 3 заблоковані. Стандартний показник RTP для звичайних ставок складає 96,06%, математична модель має високу волатильність (оцінка 5 з 5). Крім того, частота випадання виграшних комбінацій становить 21,85%. Виграшні комбінації зараховуються зліва направо.

Всього гравцям доступно до 16 807 способів виграшу при 7 активних рядках. Низькооплачуваними символами вважаються серця, бубни, черви, піки у вигляді шестерні. Список середньо оплачуваних складають: ніж, граната, пістолет, шоковий десантник, Ковальські, доктор Крігсман. Високооплачуваним є Максиміліан Макс Турб. Вайлди, стандартні й великі, замінюють всі гральні символи крім скатерів.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.

Автор: Сергій Ковальчук, редактор рубрики "Світ азарту" на ЖЖ.info


Світ азарту | 11.04.2024 | Переглядів: 157 | азартні ігри, ігрові автомати

Читайте також на цю тему: