Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 26.10.2020    17:37:48
Житомир » Мой блог » antikorZt » 2016 » Октябрь » 18
antikorZt Хто губить гідропарк?

antikorZt


Оценка: 4.7/5 Голосов: 14

Хто губить гідропарк?

18.10.2016, 11:39:55 1878 4.7 8

Напевно кожен житомирян, який в цьому році мав змогу відпочивати у гідропарку, помітив як змінився парк відпочинку за останній час. Розриті канави та МАФи, які повиростали як гриби після дощу – помітні зміни, що відбулися з житомирською рекреаційною зоною. Проте і це ще не кінець.

Влітку керівництво комунального підприємства «Парк» (далі КП «Парк») провело обстеження зелених насаджень, в результаті якого було вирішено видалити 194 аварійних дерева. За два дні після обстеження, виконавчий комітет Житомирської міської ради своїм рішенням №682 офіційно це дозволяє.

Одразу виникає питання, чи запрошували для такого обстеження представників з КП «Зеленбуд» або агроекологічного університету? Чи керівництво КП «Парк» має знання в цій галузі і подібні повноваження? До того ж, управління по зв’язкам з громадськістю, яке згідно знову ж таки рішення виконавчого комітету № 682 мало провести інформаційну кампанію з приводу видалення зелених насаджень, жодної роботи в цьому напрямку не проводило.

Підрядником КП «Парк» обрало ТОВ «Економбудпроект». Яким чином обирався виконавець робіт, нам достеменно невідомо, проте після аналізу діяльності ТОВ «Економбудпроект» у нас одразу виникло декілька питань. Фірма зареєстрована 12.05.2016 року, за два місяці до того, як в гідропарку нібито провели обстеження. Окрім того, з офіційного сайту підрядника нам стало відомо, що підприємство загалом надає послуги з будівництва і про видалення аварійних дерев навіть і мови не йде. Разом з тим, «одним з козирів» фірми є будівництво дерев'яних каркасних будинків. Яка іронія. Цікаво, чи не з тих дерев, що з гідропарку?

Загальна сума на виконання усіх робіт становить 147 тисяч 595 гривень. Наразі підрядник отримав аванс близько 45 тисяч гривень. І навіть якщо уявити, що в гідропарку дійсно близько 200 аварійних дерев, роботи чомусь навіть і не починали виконувати. За умовами договору за 30 днів ТОВ «Економбудпроект» мав закінчити усі роботи, проте станом на 18.10.2016 у гідропарку, на щастя, жодного дерева не зрубали. У цьому ж договорі зазначено, що у разі не виконання робіт у встановлений термін, підрядник зобов’язаний повернути кошти. Проте і цього зроблено не було, і питання «зависло» в повітрі.

До речі, у вересні в гідропарк виїздила депутатська комісія, яка вивчала питання вирубки зелених насаджень. За нашою інформацією, аварійних дерев зафіксовано не було.
Тож звідки «ростуть ноги» підприємства ТОВ «Економбудпроект» і хто лобіює його інтереси? І чому воно виконує ту роботу, для якої створювали КП «Зеленбуд»? 
Кому насправді вигідно залишити житомирян без зони відпочинку і де реакція міського голови?

P.S. На великий подив, не зважаючи на те, що ТОВ «Економбудпроект» створений лише у травні 2016 року, підприємству вже вдалося отримати підряди на ремонт харчоблоків у ЗОШ №15 та в ліцеї №25. Загальна вартість робіт на суму близько 2-х мільйонів.

Прикреплённые изображения:
antikorZt Хто губить гідропарк?
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 8
kolvich
1 Nikolay (kolvich)   • 12:07:29, 18.10.2016 [Материал]
+4

Ого,столько знаков вопроса автор поставил,что если антикор нет ответов,то что нам грешным..ну по возмущаемся,по кричим,а Васька слушает,да ест.Кста 5 знаков вопроса,не много ли,хотя по правде их больше.
antikorZt
2 Антикорупційний рух Житомирщини (antikorZt)   • 13:18:34, 18.10.2016 [Материал]
+10

У нас є інформація від нашого джерела в КП «Парк», що таких ордерів (за рішенням виконкому) було два, з однаковими номерами. А стосовно гідропарку, згадайте як у вересні депутати міської ради досліджували це питання. Сумніваємося, що і вони помилилися.
Зараз ми лише почалися займатися цим питанням. Про усі деталі повідомимо згодом.
manitu
3 Keeper (manitu)   • 15:26:27, 18.10.2016 [Материал]
+2

на 4
Прочитал ваши комментарий и почти со всем согласен .
Единственное пожелание ... здесь принято , что оскорбляют первыми как раз эти самые "активисты энд патриоты" в силу , а точнее от бессилия выразить свои мысли другим способом . Если можно , оставьте им хоть эту "привилегию" .
Извините если что не так .
Смелый
4 Сергей (Смелый)   • 16:13:19, 18.10.2016 [Материал]
0

Блогер сам решает выставлять эту тему на главную или нет. Администрация сайта этим не занимается, насколько я знаю
Сашко
5 Alex (Сашко)   • 17:33:20, 18.10.2016 [Материал]
+5

Если у текстов Калгариана отсечь говнометания и т.п. , то он, честно говоря, по делу пишет. Реально в Житомире кроме Гидропарка и Гагарина (Шодуаровский) мало что есть показать из "зелёных" мест. Природа в Гидропарке постаралась, но эти подубитые атракционы, сортир, отсутствие пляжной инфраструктуры, конечно, портят картину. Хорошо, что сравнительно чисто и появились канатные "забавы" и прокат велосипедов в этом году.
коррупционер
6 владимир (коррупционер)   • 17:50:08, 18.10.2016 [Материал]
+1

на 4.
Допекли?За державу обидно?.
Сказать где куча тротуарной плитки высшего качества(как в канаде)?
Сказать где Помещение в котором принимаются решения(оно находится на расстоянии полета тротуарной плитки(поднять и бросить надо).
Сам все знаешь?.
Тогда в бой.Че ты ноешь.
коррупционер
7 владимир (коррупционер)   • 20:21:53, 18.10.2016 [Материал]
+2

на 13.
Двай дуй в центр и получай сатисфакцию.Ненадо мне говорить о том где какая плитка.
Тем более-
(ну может в некоторых эксклюзивных случаях в самойм центре города) ;))

Она там и лежит.Ждет правдоруба
Cobalt
8 Cobalt (Cobalt)   • 21:09:44, 19.10.2016 [Материал]
+1

"... очередной пьяный бред от безграмотного алкаша Коррупционера..."

Характерно.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо