Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 31.05.2020    09:50:39
Житомир » Блоги » antikorZt » 2017 » Май » 29
antikorZt Європа шокована від житомирських Днів Європи
Оценка: 4.5/5
Голосов: 17


Європа шокована від житомирських Днів Європи

29.05.2017, 14:11:04 6522 4.5 2

Дні Європи, які проходили в Житомирі 19-21 травня викликали бурхливе обговорення житомирян, але, на жаль, не з позитивного боку. Проблеми почались ще до дня проведення свята, коли в Інтернеті з’явився кошторис заходів на 1 млн. гривень. Згодом сума зменшилась до 710 тис. гривень. Ми не хочемо оцінювати якість проведення свята, про це багато писали в соціальних мережах і далеко не найкращі відгуки. Михайлівську перетворили на торгівельний майданчик з товарами широкого вжитку, а центр міста на туалет, під сценою навіть не облаштували нормальні сходи, напевне для того, щоб показати європейським артистам, що «тут їм не Європа». Ці деталі ми упустимо. Наша організація більше зацікавилась фінансовим питанням. На наш запит ми отримали кошторис витрат. Перше, що нас насторожило - це сума за організацію заходу 151 тис. гривень. Тут виникає питання, яке вже піднімали житомиряни: чим тоді у нас займається ціле управління культури??? Деякі деталі кошторису також вражають. Наприклад: навіщо витрачати майже 25 тис. гривень на прапори і чи коштують вони стільки? За яке саме обладнання (стільці, турнікети, подіуми тощо) заплатили ПП «Насоси та сервіс», які займаються гідравлічним обладнанням? Цікаво, також куди пішли кошти за розміщення торгових точок на Михайлівській.

Окремо варто поговорити про спонсорів. Тут також виникає декілька питань. Наприклад, спонсор готельно-ресторанний комплекс «Золоте руно» надавав безкоштовно сніданки. При цьому ФОП Кварцхелія (власник цього комплексу) згідно кошторису отримав кошти за послуги проживання. Ми зателефонували в «Золоте руно», щоб замовити номер і з’ясували, що для жильців не лише сніданки безкоштовні, але і відвідання спорткомплексу!

Інформаційний спонсор – Житомир.інфо при цьому структура власників Інтернет ресурсу ТОВ «Ростмедіа ТВ» значиться і в кошторисі в графі «Послуги з розміщення рекламних матеріалів».

Сувеніри обійшлись бюджету маже у 24 тис. гривень. В той час як сувеніри також надавали 2 спонсори «Декор Житомир» та «Житомирські ласощі».

«Стара губернія» стала спонсором за надання знижки 10%. Зауважимо, що картки на таку знижку мають багато постійних відвідувачів цього закладу, тож видавати це за залучення спонсорів як досягнення з боку організаторів навряд чи розумно.

На жаль, ми поки що не маємо документів, в яких зазначена специфікація придбаних товарів та послуг, але скоріше ціни також варто проаналізувати.

З огляду на це, а також враховуючи те, що День Європи не останнє свято в місті, розмах святкування у чиновників від управління культури все більше і більше, ми звернулися до міського голови Сергія Сухомлина з проханням доручити контрольно-аналітичному відділу міськвиконкому проаналізувати доцільність та правомірність витрат на святкування та оприлюднити відповідні матеріали. Паралельно ми також проводитимемо власне розслідування.

Прикреплённые изображения:
antikorZt Європа шокована від житомирських Днів Європи antikorZt Європа шокована від житомирських Днів Європи
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 2
mvg-ztukr
1 Самуил Абрамович Поц-Лихтенштейн (mvg-ztukr)   • 14:56:43, 29.05.2017 [Материал]
+5

Ответ на вопрос на 2-ом фото - воровством и дуростью!
Hoakina
2 Марина (Hoakina)   • 18:17:55, 29.05.2017 [Материал]
+2

прекрасна ініціатива! бо коли читаєш ці кошториси, то таке враження, що ми всім містом в Європу поїхали на вікенд.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо