Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 23 Января 2022    16:43:33
Главная » Новости » Житомир » Криминал » 2009 » Август » 20 » 10:55:56

На Житомирщине работники больницы незаконно получили зарплату в сумме 157,5

20 Августа 2009, 10:55:56 7378 4

На Житомирщине работники больницы незаконно получили зарплату в сумме 157,5 В Житомирський області КРУ виявило схему розкрадання бюджетних коштів у лікарні міста Ємільчине.

Як повідомила «Журналу Житомира» прес-служба КРУ в Житомирській області, проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Ємільчинської центральної районної лікарні за період 2007-2008 рр. та завершений звітний період 2009 року виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 400,6 тис. гривень.

Ревізорами встановлено, що внаслідок незаконного перерахування коштів на карткові рахунки з виплати заробітної плати, які відкриті в установах банків, та безпідставного їх внесення до виплатних відомостей, окремі працівники лікарні незаконно отримали готівки на виплату зарплати у сумі 157,5 тис. гривень.

Слід зазначити, що приписки у виплаті зарплати, які призвели до незаконного використання бюджетних коштів, виявлено саме у осіб, відповідальних за правильністю нарахування зарплати!

Зокрема, головному бухгалтеру упродовж 2008 року - 5 місяців 2009 року по особовій картці нараховано до виплати кошти в сумі 49,5 тис. грн. Відповідно до наданих до ревізії відомостей на виплату зарплати через одне з районних відділень комерційного банку їй виплачено 3,6 тис. грн. та через інше – 8,2 тис. грн. Крім того, через касу по відомостях отримано зарплати 72,9 тис. грн. Загалом головному бухгалтеру зайво виплачено зарплати за вищезазначений період у сумі 35,2 тис. гривень.

Заступнику головного бухгалтера, бухгалтеру-касиру, бухгалтеру і економісту незаконно виплачено зарплати в сумах відповідно – 16,8 тис. грн., 15,4 тис. грн., 5,7 тис. грн. і 3,6 тис. гривень.

В порушення Наказу Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 № 308/519 «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення», в 2007-2008 роках без рішення керівника установи головному бухгалтеру, її заступнику, двом бухгалтерам та економісту нараховано доплат за збільшення обсягу роботи у розмірі 50%, тоді як ця доплата не встановлюється керівникам структурних підрозділів та їх заступникам, а всім іншим працівникам встановлюється за умови виконання роботи меншою чисельністю працівників, ніж передбачено нормами. Це призвело до зайвого нарахування доплати зазначеним працівникам на суму 50,5 тис. гривень.

Крімтого, ревізією виявлено:
  • ненарахування передбачених законодавством обов’язкових надбавок та доплат, які підлягали виплаті на суму 11,8 тис. грн.;
  • заниження посадових окладів, які підлягали виплаті, зокрема і лікарям, на 32 тис. грн.;
  • виплату компенсацій за невикористані основні та додаткові відпустки всупереч законодавству на суму 14,3 тис. грн.;
  • проведення виплат матеріальної допомоги працівникам (головному бухгалтеру, її заступнику, бухгалтеру, бухгалтеру-касиру та економісту) з порушенням законодавства на суму 4,5 тис. грн.;
  • проведення зайвих виплат бюджетних коштів внаслідок завищення вартості виконаних ремонтних робіт на суму 10,7 тис. грн.;
  • сплата внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах з оплати праці на суму 82,9 тис. грн.;
  • недонарахування працівникам ЦРЛ відрядних коштів на суму 9,6 тис. грн.;
  • зайве списання продуктів харчування, медикаментів та бензину.

Також встановлено, що 3-ма лікарями-інтернами не виконано умови укладених договорів в частині відпрацювання ними 3-х років та відшкодування коштів у разі відмови приступити до роботи, тоді як за навчання на інтернатурі даних осіб лікарнею було витрачено 29 тис. гривень.

Зарезультатами ревізії на 8 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали ревізії передано до УСБУ в області. Також проінформовано прокуратуру області, УДСБЕЗ УМВС в області, управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, голів Ємільчинської райдержадміністрації та райради.

Тэги: коррупция, Емильчино, больница

Новости партнеров
Комментариев: 4
1 Арина   • 11:59:19, 20 Августа 2009 [Материал]

интересная история, но ещё более интересно, что будет дальше? И неужели, никто из руководящего состава больницы, за "целых" 17 месяцев не замечал "работы" бухгалтерии?? А ситуация с интернами - это вообще сказка.....
либерти
2 либерти (либерти)   • 12:23:01, 20 Августа 2009 [Материал]

Ну что за (извинясь!) бл..во? Проворовались бухгалтеры и экономисты,более того,обделенными остались врачи и медработники,а заголовок сделан так,чуть ли не снова=врачи-убийцы! В топку...!
Deterioration1
3 Anna Sak (Deterioration1)   • 12:26:02, 20 Августа 2009 [Материал]

Все жрать хотят.
4 Григорій   • 00:41:49, 01 Сентября 2009 [Материал]

Виникає багато запитань: Чому вказаним особам складено протоколи про адміністративні правопорушення, а не кримінальні!? Адже мова йде про немалі суми! Чому попередні перевірки КРУ (а вони за вказаний вище період здійснювались неодноразово) не знаходили жодних порушень?! Чому фінансове управління, "закривало очі" на такі махінації, адже контроль над даною установою здійснює саме фінансове управління, може і вони задіяні у даній корупційній схемі?!Чому нічого не сказано за керівника організації, адже навряд чи можна було б все успішно здійснювать без його відому. Невже його підпису нема на жодному з документів?Тут необхідне незалежне розслідування (журналістське наприклад)... А чи одна така лікарня в Україні?
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus