Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 23 Апреля 2021    02:20:15
Главная » Новости » Житомир » Власть » 2010 » Март » 2 » 19:27:15

Житомирские депутаты обратились с письмом к Януковичу. ТЕКСТ ОБРАЩЕНИЯ

02 Марта 2010, 19:27:15 6343 12

Житомирские депутаты обратились с письмом к Януковичу. ТЕКСТ ОБРАЩЕНИЯ Депутаты Житомирского горсовета сегодня на сессии приняли обращение к Президенту Украины Виктору Януковичу с просьбой помочь городу вывести из кризиса ситуацию с финансированием Житомирского трамвайно-троллейбусного управления.

Об этом «Журналу Житомира» сообщили в Житомирском горсовете.

В обращении, подписанном по поручению депутатов мэром города Верой Шелудчекно, говорится, что депутаты горсовета обеспокоены низким уровнем качества обслуживания житомирян городским электротранспортом. Это происходит из-за недостаточного объема субвенции из госбюджета Украины на компенсацию за проезд льготников коммунальному предприятию "Житомирское трамвайно-троллейбусное управление".

Уточняется, что Законом Украины "О Государственном бюджете Украины на 2009 год" предусматривались средства субвенции на оказание льгот за услуги связи и компенсацию за перевозки льготников. Распределялись эти деньги между райцентрами и городами региона решением областного совета.

Так, в прошлом году из 50,1 млн. грн., доведенных бюджету Житомирской области, КП "Житомирское ТТУ" получило 12,9 млн. грн. компенсации за предоставление льготного проезда электротранспортом отдельным категориям пассажиров при фактических затратах в 19,9 млн. грн., что привело к тяжелому финансово-экономическому положению ТТУ.

Также сказано, что на 2010 год ТТУ Житомира требуется 26,2 млн. грн. субвенции из госбюджета на компенсацию за перевозки льготников.

Депутаты Житомирского горсовета просят предусмотреть эти средства при подготовке Закона Украины "О Государственном бюджете Украины на 2010 год".


Напомним, в 2009 году работники Житомирского ТТУ неоднократно проводили ряд забастовок в связи с невыплатой зарплаты водителям троллейбусов и трамваев, после чего задолженность им была частично возмещена.

На совместной коллегии Житомирской облгосадминистрации и прокуратуры области по вопросам погашения задолженности по зарплате работникам отмечалось, что финансовое положение Житомирского ТТУ в последние дни осложнилось, долги по зарплате растут и работники электротранспорта Житомира угрожают властям города новыми забастовками.Звернення Житомирської міської ради


до Президента України В.Ф Януковича.
до Голови Верховної Ради України В.М.Литвина
до Прем'єр-міністра України Ю.В.Тимошенко


Депутати Житомирської міської ради стурбовані низьким рівнем якості обслуговування населення міським електротранспортом, який склався через недостатній обсяг субвенції з Державного бюджету України на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, комунальним підприємством „Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" Житомирської міської ради.

Законом України „Про Державний бюджет України на 2009, рік" передбачались кошти субвенції на надання пільг з послуг зв'язку, інших пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Розподіл коштів субвенції між адміністративними територіальними одиницями розташованими на території області проводився за рішенням обласної ради.

Так, у 2009 році із 50,1 млн.грн. доведених бюджету Житомирської області вищезазначене комунальне підприємство отримало 12,9 млн.грн. компенсації за надання пільгового проїзду електортранспортом окремим категоріям громадян при фактичних видатках 19,9 млн.грн., що призвело до дуже тяжкого фінансово-економічного стану підприємства.

Згідно розрахунку на 2010 рік комунальному підприємству „Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" Житомирської міської ради, як основному пасажироперевізнику в м. Житомирі, необхідно 26,2 млн.грн. субвенції з Державного бюджету України на компенсацію за пільговий проїзд міським електротранспортом окремих категорій громадян.

Шановний Віктор Федорович, пам'ятаючи про нашу з Вами нещодавню зустріч на Житомирщині, під час якої Ви наочно пересвідчились, в якому важкому стані знаходиться електротранспорт нашого міста, просимо при підготовці проекту Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік" врахувати необхідність виділення цільових коштів на компенсацію за пільговий проїзд електротранспортом. При визначенні обсягу субвенції врахувати фактичні видатки комунального підприємства „Житомирське трамвайно - тролейбусне управління" Житомирської міської ради пов'язані з перевезенням пільгових категорій населення.

Мешканці міста розраховують на позитивне вирішення даного питання. Адже забезпечення населення в цей складний час послугами такого соціально важливого виду транспорту, як електротранспорт, покращить транспортне обслуговування найменш захищених верст населення.

За дорученням депутатів міської ради.
З повагою, Житомирський міський голова В.Т.ШелудченкоШановна Юліє Володимирівно!

На території міста Житомира на р. Тетерів знаходиться водопідйомна гребля, яка була споруджена в 1962-65 p.p.

За даними водолазного обстеження та згідно з висновками науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Держбуду України у листопаді 1997 року гідроспоруда визнана аварійною і віднесена до об'єктів II групи ризику виникнення надзвичайних ситуацій, що потребує проведення комплексу інженерно-технічних запобіжних заходів.

Зруйнування греблі призведе до виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня, загибелі людей, значних матеріальних втрат. Зокрема, на території м. Житомира можуть бути затоплені, зруйновані або пошкоджені ряд об'єктів міської інфраструктури (мости, газопроводи, водопроводи, окремі об'єкти життєзабезпечення), а також до 180 житлових будинків з населенням близько 1120 чоловік, на тривалий час будуть суттєво порушені умови життєдіяльності населення міста.

На замовлення ВАТ «Льонотекс», в оперативному підпорядкуванні якого перебувала гребля як об'єкт державної власності, у 1998 році ВАТ «Укрводпроект» було розроблено робочий проект «Капітальний ремонт водопідйомної греблі на р.Тетерів у м. Житомирі».

Спеціалізованим відділенням центральної служби "Украгроінвестекспертиза" здійснено комплексну державну експертизу робочого проекту і експертним висновком запропоновано затвердити робочий проект з розрахунковою кошторисною вартістю будівельних робіт в цінах 1997 року - 1508,232 тис. грн.

Враховуючи, що водопідйомна гребля на той час була об'єктом державної власності, питання щодо джерел фінансування ремонтних робіт було порушене перед Президентом України під час його перебування на Житомирщині в 1998 році. За дорученням Президента України від 06.03.99 № 1/14-209 Кабінет Міністрів України постановою від 25.10.99 № 1969 передбачив виділення в 1999 році 1500,0 тис. грн. з державного бюджету для виконання ремонтних робіт греблі.
Однак, Кабінетом Міністрів України кошти в повному обсязі не були виділені. Протягом 2001-2003 років на виконання ремонтних робіт виділено тільки 800,0 тис. грн., що не дозволило завершити весь комплекс ремонтних робіт.

До 2008 року гребля перебувала в державній власності і знаходилася в оперативному підпорядкуванні ВАТ «Льонотекс». Зважаючи на фінансово-економічний стан підприємства, рішенням міської ради від 06.02.08 № 548 гребля була прийнята в комунальну власність міста та передана нас баланс комунальному підприємству по експлуатації штучних споруд.

Окремі роботи на греблі, по мірі можливості, фінансуються з міського бюджету. Зокрема, здійснено реконструкцію донного водовипуску, кожні 5 років проводиться чергове підводне обстеження, відкоригована проектно-кошторисна документація, утримується штат працівників, що здійснюють цілодобове чергування на об'єкті та нагляд за його станом.

Спільно з облдержадміністрацією міською радою неодноразово порушувалось питання перед Кабінетом Міністрів України, Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій щодо продовження фінансування ремонтних робіт. Двічі це питання розглядалось на засіданнях Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, але позитивного результату щодо виділення коштів з державного бюджету на продовження ремонтних робіт не досягнуто.

За результатами уточнення кошторисної документації з урахуванням інфляції та подорожчання матеріалів для завершення ремонтних робіт потрібно 10 млн. 883 тис. грн., але обмеженість коштів у міському бюджеті унеможливлює виконання цих робіт.

Враховуючи важливість даного питання, просимо Вас, шановна Юліє Володимирівно, сприяти позитивному вирішенню питання щодо фінансування ремонтних робіт на греблі за рахунок державного бюджету.

За дорученням депутатів Житомирської міської ради.
З повагою, Житомирський міський голови В. Т. Шелудченко


Тэги: Янукович, депутаты, Житомир, ТТУ
   По материалам: Униан
Новости партнеров
Комментариев: 12
Svoboda
1 Виктор (Svoboda)   • 19:35:53, 02 Марта 2010 [Материал]

Письмо вообще - то оглашалось в три адреса: Президенту, в Кабмин и Верховную Раду.
Можно ещё во "Всемирную лигу сексуальных реформ" написать. Воровать меньше надо.
baba
2 Василий (baba)   • 19:39:05, 02 Марта 2010 [Материал]

Депутаты Житомирского горсовета...пишут письмо турецкому султану.Перво нах...
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 19:44:13, 02 Марта 2010 [Материал]

Запорожцы с запорожкой пишут письмо турецкому султану!
woland
4 Влад (woland)   • 20:20:20, 02 Марта 2010 [Материал]

Да-а, дійсно, в голову приходить лише це:
uk.wikipedia.org/wiki/Запорожці_пишуть_листа_турецькому_султану
zt84
5 валера (zt84)   • 00:05:57, 03 Марта 2010 [Материал]

ВООБЩЕТО-ЮЛИЯ ВОЛОДЫМИРИВНА!
woland
8 Влад (woland)   • 12:57:48, 03 Марта 2010 [Материал]

Яке войовниче невігласство!
При звертанні у шапці листа використовується клична форма. Граматєй, млін.
garold
6 Sergey (garold)   • 00:33:10, 03 Марта 2010 [Материал]

Я думал они депутаты ,а они просто писаки ,сами работать не хотим дайте нам пожайлуста копеечку.
sebast
7 sebast (sebast)   • 12:43:08, 03 Марта 2010 [Материал]

Ага, шановни кто-нибудь, дайте денех, ато проворовались, а плотина трещит - мне домой, а у меня ноги.
gggg
9 gennali (gggg)   • 13:40:34, 03 Марта 2010 [Материал]

Янукович догонит и еще раз даст денег.
Andrey
10 Андрей (Andrey)   • 17:33:13, 03 Марта 2010 [Материал]

В очередной раз нужно пропиарится с СМИ и заявить о своем существовании.
Вот и придумали сценарий с письмом.
Кумэдни хлопци - работать надо и рационально тратить средства.
Ну будем вспоминать за наш свето музыкальный фонтан (ох и музыки наслушались) и новый сквер возле фонтана ко дню города (ох и насиделись уже там).
Cobalt
11 Cobalt (Cobalt)   • 19:16:15, 03 Марта 2010 [Материал]

У наших долбутатов будет "железная" отмазка, когда (не дай Бог) рухнет плотина и остановится последний троллейбус - дык грошей султанат не дал !
1-10 11-11
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus