Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 10 Апреля 2021    23:07:18
Главная » Новости » Житомир » Власть » 2013 » Июль » 2 » 20:39:17

11 июля в Житомире пройдет сессия горсовета. СПИСОК ВОПРОСОВ

02 Июля 2013, 20:39:17 3912 5

11 июля в Житомире пройдет сессия горсовета. СПИСОК ВОПРОСОВ На четверг, 11 июля мэр Владимир Дебой созывает житомирских депутатов для проведения ХХІV-й сессии Житомирского горсовета.

Об этом сообщается в официальном распоряжении мэра, опубликованном на сайте Житомирского горсовета от 1 июля.

На повестку дня выносится 28 вопросов, из которых несколько посвященных земельным темам, один - повышению ранга мэра, также будет утверждатся городская программа развития образования на 2013-2015 гг, и программы обеспечения молодых семей и одиноких молодых граждан жильем в Житомире на 2013-2017 гг., а также другие:


На розгляд ради внести такі питання:

 

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.12.12 №479 «Про міський бюджет на 2013 рік». Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення Житомирської міської ради від 18.04.13 № 526 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Житомира на 2013 рік» та міських цільових програм. Доповідач: Мойсеєв Юрій Володимирович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Співдоповідач: Баранівська Олена Євгенівна – заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради.
 3.  Про залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Житомира». 
  Доповідач: Пахолок Борис Борисович – начальник управління муніципального розвитку Житомирської міської ради
 4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури міста Житомира «Наше місто – місто культури і традицій» на 2012-2014 роки.
 5. Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Обрядове» Житомирської міської ради, внесення та затвердження змін до його Статуту. Доповідач: Харчук Лариса Петрівна – начальник управління культури міської ради.
 6. Про затвердження міської цільової Програми розвитку освіти м. Житомира на період 2013-2015 років.
 7. Про прийняття в комунальну власність міста від приватного підприємства «Відлуння» спортивних майданчиків, облаштованих на території загальноосвітніх навчальних закладах. Доповідач: Весельська Валентина Леонідівна – начальник управління освіти міської ради.
 8. Про затвердження Програми забезпечення молодих сімей та одиноких молодих громадян житлом в м.Житомирі на 2013 – 2017 роки. Доповідач: Корж Алла Валентинівна – начальник управління капітального будівництва міської ради.
 9. Про внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 18.04.2013 № 513. Доповідач: Момот Павло Олексійович – начальник відділу діловодства, контролю та господарського забезпечення міської ради.
 10. Про передачу санітарних автомобілів комунальної власності територіальної громади міста Житомира у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області. Доповідач: Левковська Світлана Миколаївна – в.о. начальника управління охорони здоров’я міської ради.
 11. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Житомирському міському голові Дебою В.М.
 12. Про ліквідацію відділу державної реєстрації Житомирської міської ради. Доповідач: Хабарова Наталія Феодосіївна – начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування.
 13. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира».
 14. Про нагородження відзнакою «За заслуги перед містом» I ступеня. Доповідач: Леонченко Наталія Петрівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
 15. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення в м. Житомирі, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна заявників.
 16. Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам, внесення змін та доповнень до рішень міської ради.
 17. Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою юридичним та фізичним особам.
 18. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та введення в дію нових розмірів орендної плати за земельні ділянки в у м. Житомирі.
 20. Про затвердження інформаційних та технологічних карток у сфері земельних відносин та внесення змін в рішення Житомирської міської ради від 30.05.2013 року № 545.
 21. Про затвердження складу міської комісії по земельних питаннях.
 22. Про затвердження складу комісії по визначенню суб’єктів оціночної діяльності для оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення на яких розташовані об’єкти нерухомого майна.
 23. Про затвердження актів комісії з питань самоврядного контролю у сфері містобудування та землекористування в частині затвердження збитків, заподіяних територіальній громаді м. Житомира внаслідок порушення земельного законодавства.
 24. Про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою та надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 25. Про приватизацію, передачу в оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень міської ради.
 26. Про розгляд клопотань Державної інспекції сільського господарства в Житомирській області. Доповідач: Лалименко Єлизавета Володимирівна – начальник управління регулювання земельних відносин міської ради.
 27. Про внесення змін до Регламенту Житомирської міської ради. Доповідач: Паламарчук Тетяна Михайлівна – начальник організаційного відділу міської ради.
 28. Різне.

Тэги: повестка дня, список вопросов, депутаты, сессия, Житомир

Новости партнеров
Комментариев: 5
ВиК
1 Viktor (ВиК)   • 20:46:38, 02 Июля 2013 [Материал]

11.Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Житомирському міському голові Дебою В.М.

Дебой:
- Я царь или не царь?!

Ответ узнаем 11 июля...
telefon
2 джавахарлал нюру (telefon)   • 20:56:07, 02 Июля 2013 [Материал]

Хрен с ним, сран гом.
Вот вопросы с 15 по 26 - самые тухлые...
ВиК
4 Viktor (ВиК)   • 21:22:25, 02 Июля 2013 [Материал]

дерибан продолжается, рты недовольным депутатам нужно затыкать
коррупционер
3 владимир (коррупционер)   • 21:19:57, 02 Июля 2013 [Материал]

Про внесення змін до рішення міської ради
Доповідач: Гаращук Сергій Петрович – директор департаменту бюджету та фінансів міської ради.

Про внесення змін та доповнень до
Доповідач: Мойсеєв Юрій Володимирович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Співдоповідач: Баранівська Олена Євгенівна – заступник директора департаменту економічного розвитку міської ради.

я маю бажання знаты про ци змины.
dima1984
5 dima (dima1984)   • 23:30:13, 02 Июля 2013 [Материал]

Лучше бы решили вопрос с водоканалом и его долгом.
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus