Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 14.11.2018    11:47:12
2018 » Август » 2908:53:49

Розпочато реконструкцію Житомирського онкодиспансеру

Розпочато реконструкцію Житомирського онкодиспансеру
29.08.2018
08:53:49
975
0

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

Реконструкцію Житомирського обласного онкодиспансеру почнуть з термосанації та добудови, потім займуться переплануванням та створення комфортних умов. Роботи проінспектував голова обласної ради  Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Житомирщина – одна з областей, яка найбільше постраждала від аварії на ЧАЕС. Зараз в регіоні проживає близько 30 тисяч людей, які перенесли онкологічне захворювання. Кількість хворих збільшується кожного року, а Житомирський обласний онкодиспансер – чи не єдина установа на території області, де вони можуть пройти курс лікування. Тому очільники Житомирщини зазначають, що мають зробити все, щоб онкодиспансер став одним з кращих закладів у країні не тільки за якістю надання медичних послуг, а й створенню комфортних умов. Зараз це одне з найпріоритетніших завдань для області.Реконструкція онкодиспансеру передбачає термосанацію, добудову до центрального корпусу, перепланування корпусів, - повідомляє прес-служба Житомирської облради.

У 2018 році на термосанацію та добудову з обласного бюджету та ДФРР спрямують по 7,5 млн грн. Наразі вже розпочалися роботи з утеплення фасаду центрального приміщення.

«Одним з основних пріоритетів у галузі охорони здоров'я є онкодиспансер. Це один із тих закладів, який найбільше нарікань отримував і щодо умов перебування, і щодо інших моментів. Тому разом з облдержадміністрацією та депутатським корпусом прийняли рішення про те, що за два роки ми маємо зробити цей медичний заклад зразковим. З обласного бюджету ми виділили 7,5 млн грн на цей рік та з Державного фонду державного розвитку ще 7,5 млн грн. Тобто до кінця року маємо освоїти тут 15 млн грн: термосанація всередині, заміна вікон та добудова. А наступного року ми збираємося перепланувати все всередині, зробити комфортними палати, санвузли, поставити нову вентиляційну систему, облаштувати адмінкорпус, який ми добудуємо. Щоб і пацієнтам, які знаходяться тут, і медичним працівникам було комфортно. Ще у грудні минулого року ми виділили кошти на проектні роботи. Я думаю, що все це буде враховано. За рахунок добудови двох поверхів розвантажимо наше відділення, тому там стане більш просторо та комфортно», – розповів голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Говорити про загальну вартість реконструкції онкодиспансеру можна буде лише після завершення виготовлення проектної документації.

28 08 18 1

28 08 18 3

28 08 18 5

28 08 18 7

28 08 18 28

28 08 18 19


Тэги: облсовет, онкодиспансер   
Горячее объявление:
Комментариев: 0

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Распродажа интернет-магазинов

Останні новини Житомира

Система Orphus