Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Суббота, 23.02.2019    15:57:16
2019 » Февраль » 1316:42:18

50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення щодо підтримки децентралізації

50 голів ОТГ Житомирщини підписали звернення щодо підтримки децентралізації
Читати
українською
мовою


13.02.2019
16:42:18
1120
3

Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter

50 голів об’єднаних територіальних громад Житомирщини підписали звернення щодо підтримки реформи децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком.

Про рішення об’єднатися, результати децентралізації та досягнення ОТГ розповіли керівники громад 13 лютого під час брифінгу, передає «Журналу Житомира» прес-служба ОДА.
 

«Ми зібралися, щоб обговорити найважливішу реформу – децентралізацію. 50 голів ОТГ Житомирської області підписали документи, яким підтримують реформу децентралізації. Багато можна казати про реформу децентралізації, але результати відчувають саме ті люди, які проживають у громадах. Це найуспішніша реформа, яка зараз втілюється у країні і ми хочемо, щоб ця реформа продовжувалась й надалі. Нам необхідно закріпити реформу у Конституції України, її потрібно далі підтримувати і тільки ті, хто займається популізмом не бачить результатів реформи», – сказав житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Також він додав, коли реформа починалася, було багато заяв, що нічого не вдасться і нічого не вийде, а Петро Порошенко – перший Президент, який віддав повноваження на місця.
 

«Зараз ми маємо можливість залучати кошти європейських проектів, грантів і не потрібно їхати у Київ для їх погодження. Для прикладу, у 2008 році ми із депутатами міської ради розподіляли 1 млн 330 тис. грн на всю галузь освіти міста Житомир, щоб десь щось відремонтувати, і для порівняння, тільки у минулому році у Житомирі з’явиляється нова сучасна школа вартістю під 100 млн грн і новий садочок на 300 місць – це дійсно вражає. Тут ти розумієш, що є можливість зробити для наших дітей те, що не могли собі дозволити. Це маленький приклад, але таких у нас багато», – додав Сергій Сухомлин.


«У кожній відремонтованій дорозі, утепленій школі, відкритій лікарні чи амбулаторії є децентралізація… Багато хто не вірив, що буде децентралізація і передача коштів із центру до громад, енергетична незалежність, Угода про асоціацію, безвіз і навіть Томос. Це реальні справи, а не пусті обіцянки… Ми – за європейський напрям, за продовження руху до ЄС, за реформи», – йдеться у зверненні.

Довідково. У Житомирській області створені та функціонують 53 об’єднані територіальні громади, в яких проживає 845 тис. 712 жителів. Це 70% від загальної чисельності населення Житомирщини. Площа охоплення об’єднаними територіальними громадами складає 66% території області. За цими показниками Житомирська область впевнено тримає лідерство у впроваджені реформи децентралізації.
Тэги: Житомирщина, громады, ОТГ, децентрализация   
Полезные объявления:
Комментариев: 3
bda
1 ДДД (bda)   • 21:23:34, 13.02.2019
0

"50 голів ..." Эх! Подумал новость о великих достижениях Житомирского футбола, но...
AntiSvinomir
2 AntiSvinomir (AntiSvinomir)   • 22:11:58, 13.02.2019
-2

Стадо совковых баранов. НИЧЕГО не изменилось. Прошло 28 гребаных лет! 28 ЛЕТ!!!!
Вы хоть 10 вышиванок на себя нацепите, хоть 100 раз гимн спойте, но внутри как были вы совками и стадом, так и останетесь НАВСЕГДА!

А всем нормальным людям совет-валите как можно быстрее из этой страны без будущего и без шансов! Ради своего будущего и будущего своих деток!

Можете начинать укропатриоты бесконечного укродерьма!
Живу_на_Восточной
3 Горожанин (Живу_на_Восточной)   • 09:10:55, 14.02.2019
-2

Це не підтримка курсу децентралізації, це підтримка Порошенка

Читайте ЖЖ.инфо
Горячие новости

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus