Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 24.02.2020    18:03:40
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2019 » Июль » 19 » 19:54:49

Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень   PR  

19.07.2019, 19:54:49 1954 1 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень

За сприяння народного депутата Борислава Розенблата взимку 2019 року Житомирська центральна міська лікарня № 2 отримала сучасний дефібрилятор японського виробництва. За кілька місяців роботи апарат врятував десять життів, за його допомогою було проведено більше сотні електроімпульсних терапій.

«Не одна була, десять успішний реанімацій. Він рятує життя, коли людина помирає, і апаратом можна відновити її серцеву діяльність. Ще за його допомогою проводяться планові роботи. Після того, як ми його отримали, ми провели більше сотні електроімпульсних терапій. В лікарні це перший апарат такого рівня», - каже завідуючий міським центром ішемічних хвороб ЦМЛ №2 Олесь Кутній.

За час свого депутатства Борислав Розенблат направив на заміну медичного обладнання у місцеві лікарні 45 млн 800 тис. грн субвенції з державного бюджету. 

Він вважає, що лікарі повинні мати сучасне обладнання, аби якісно провести діагностику та лікувати житомирян.

«Перш за все, це була наша спільна робота, тому що я працював як народний депутат, працювала і міська влада, і управління охорони здоров’я. Перелік обладнання, який був потрібен нашим міським лікарням, він дуже довго обирався, тому що для мене було головне не просто купувати обладнання, а купувати найбільш необхідне. Коли ми зайшли в лікарню №1 і побачили, що немає навіть сучасного рентген-апарату, ми розуміємо, що ставити точні діагнози практично неможливо. Я вважаю, що здоров'я людей, особливо, коли їх сьогодні посилають до аптек купувати ті чи інші ліки, не маючи навіть правильного діагнозу. Це загрозу життю наших житомирян, тому було прийнято спільне рішення про придбання нового обладнання. Сьогодні воно все працює, спасає життя житомирян», - говорить народний депутат України Борислав Розенблат.

Пацієнти міської лікарні № 2 зауважують, що за кілька років медичний заклад суттєво змінився, і дякують за зручні умови та сучасне обладнання. 

«Умови дуже хороші, лікарі тут уважні, особливо Олесь Іванович, він лікар від Бога, обладнання теж дуже гарне», - ділиться пацієнтка лікарні Тетяна.

«У цьому відділенні, в цій лікарні все дуже добре, і перевіряють, і діагностику я пройшла повністю, а найголовніше - найсучасніше обладнання», - додає пацієнтка Людмила.

Завдяки ініціативі Борислава Розенблата за два попередні роки ЦМЛ № 1, ЦМЛ №2 та місцеві поліклініки отримали близько півсотні одиниць сучасного дороговартісного медичного обладнання.

Прес-служба кандидата в народні депутати Борислава Розенблата


Тэги: Розенблат Борислав
Комментариев: 1
Sams2
1 Семенюк Александр (Sams2)   • 20:04:14, 20.07.2019 [Материал]
+1

Субвенции - это бюджетные, наши, налогоплательщиков деньги. За что спасибо Розенблату?
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus