Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 06 Декабря 2021    05:11:25
Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Илья Грицанюк

Исторически-патриотический квест в Житомире

Молодь Житомира відзначила День Конституції "Історично-патріотичним квестом”


http://img.zhzh.info/_ph/1/2/250515449.jpg


28 червня 2010 року в рамках святкування Дня Конституції України Станиця Житомир ПЛАСТу НСОУ, "Фундація регіональних ініціатив” та "Рідне місто”, за підтримки Управління в справах сім’ї молоді та спорту ЖОДА провели "Історично-патріотичний квест”.

В квесті взяло участь 40 молодих людей, яким не байдужа історія рідного міста та українські традиції. Метою заходу було показати молоді Житомира цікаві історичні місця, мало відомі, але не менш значимі для міста, аніж загальновідомі пам’ятки історії та архітектури.

Так учасники квесту відвідали, а деякі дізнались про існування, будівлю першого міського музею, могилу провідників ОУН Сеника та Сціборського, церкву де хрестили Олега Ольжича, меморіальний знак, приурочений до нагородження Житомира Орденом Трудового Червоного прапору, найдавнішу будівлю в місті — історичний магістрат та інші місця тісно пов’язані з історією нашого міста.

Переможцями квесту стала команда ім. Еріка Картмана, що виконала всі завдання за три години. Друре та третє місця зайняли команди "Остання барикада” та "Самальот” відповідно.

Переможці отримали цікаві та корисні призи, а команди-учасниці, що не обійняли призових місць — по відру медалей (шоколадних) за мужність у виконанні завдань.
Автор: Илья Грицанюк
Житомир | 29 Июня 2010 | Просмотров: 3808 | Житомир, квест, ЛЕСЛІ, праздники
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо