Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 08 Декабря 2021    09:17:21
Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Антон Сичевський, ВЗГ УМВС

В Житомире возложили цветы к Вечному огню

Керівництво обласного управління міліції взяло участь в урочистостях з нагоди відзначення 65-ої річниці закінчення Другої світової війни.

Минуло багато років після жахіть Другої світової війни. Проте пам’ять про тих, хто мужньо пройшов тяжкий двобій з ворогом, жертвував собою заради того, щоб ми з вами ніколи не знали горя війни, про їхній величний подвиг житиме вічно.

2 вересня в Житомирі, біля меморіального комплексу «Вічний вогонь», відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 65-ої річниці закінчення Другої світової війни.

Керівники області та міста, начальники обласних управлінь, підприємств та організацій, керівники силових структур, представники міської, районних та обласних ветеранських організацій вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні покладанням квітів до меморіалу та хвилиною мовчання.

Заступник начальника УМВС України в Житомирській області, полковник міліції Ігор Григорович Криворучко коментуючи захід, зазначив: «Сьогодні та завжди ми цінуватимемо високий приклад служіння Батьківщині й будемо гідними його наслідуванню. Низько схиляю голову перед жертовним подвигом радянських воїнів у справі утвердження миру та злагоди не тільки на український землі, на теренах Житомирщини, а й в цілому світі. Слава почуттю честі та мужності, з якими вони переможно пройшли смертельні фронти війни».

Антон Сичевський, ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Автор: Антон Сичевський, ВЗГ УМВС
Житомир | 02 Сентября 2010 | Просмотров: 6016 | Житомир, вов, праздники
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо