Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 24 Января 2022    08:20:44
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Ирина Басова

День художника. В Житомирском Доме художника открылась выставка картин. ФОТО

День художника. В Житомирском Доме художника открылась выставка картин. ФОТО
З нагоди професійного свята відкрито виставку робіт житомирських митців та відзначено кращих художників





9 жовтня в Україні відзначають День художника. З цієї нагоди у Житомирі у виставковому центрі по вул. Театральній, 8 відбулося відкриття виставки робіт майстрів пензля.

Привітав художників із професійним святом заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко. «Художники – це люди, які бачать світ зовсім інакше, ніж люди звичайні, – наголосив Віктор Степанович. – У їхніх роботах відображена вся краса життя, яку ми часто не помічаємо за буденними справами. Житомирський осередок Національної спілки художників України є однією із найбільших громад у мистецькому середовищі міста. Це надзвичайно талановиті і впливові люди. Ми пишаємося нашими художниками, серед яких багато народних і відомих не лише в Україні, а й у Європі та у світі. Їхні роботи можна бачити у державних та приватних галереях.».





З найкращими побажаннями до художників звернулися голова обласної ради Йосип Запаловський і Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Віктор Балюрко, Йосип Запаловський та заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Галина Таранюк вручили житомирським художникам грамоти та подяки. Живописців Володимира Дробенка, Валерія Кулика та заслуженого діяча мистецтв України Юрія Каргамолова нагородили почесними грамотами облдержадміністрації. Грамоти від обласної ради отримали художники, члени НСХУ, Василь Фещенко та Петро Богомаз. Голові житомирського осередку НСХУ Василю Кондратюку вручили подяку за вагомий внесок у розвиток українського мистецтва та з нагоди Дня художника.

За словами Василя Кондратюка, на виставці представили близько 40 своїх творів біля 20 художників Житомира. Членами житомирського осередку НСХУ є 39 митців, молодіжного об’єднання - четверо молодих художників.





В рамках заходу голова обласної ради Йосип Запаловський презентував почесну відзнаку обласної ради «Честь і слава Житомирщини», яку щороку вручатимуть 40 жителям області з нагоди державних та професійних свят, за підсумками роботи різних галузей за рік, ювілейних дат від дня заснування області, інших ювілейних та пам’ятних дат, людям, які досягли вагомих успіхів у місцевому самоврядуванні.


День художника. В Житомирском Доме художника открылась выставка картин. ФОТО


День художника. В Житомирском Доме художника открылась выставка картин. ФОТО
Автор: Ирина Басова
Житомир | 07 Октября 2011 | Просмотров: 7689 | Житомир, день художника, картины, праздники
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо