Журнал Житомир инфо
УКР | РУС        Сегодня: Пятница, 19.07.2019    07:12:06
Журнал Житомира » Статьи » Житомир

Житомирський «Червоний Хрест» на День міста навчав рятувати життя людей

Житомирський «Червоний Хрест» на День міста навчав рятувати життя людей
4 вересня на Новому Бульварі представники Червоного Хреста безкоштовно вимірювали тиск мешканцям Житомира та навчали жителів міста, як надавати першу медичну допомогу в надзвичайних ситуаціях.

Недільний ранок медсестри замість того, щоб відпочивати, провели працюючи. Представниці організації влаштували імпровізований медичний пункт, де усім бажаючим вимірювали артеріальний тиск. Також тим, хто зацікавився, пропонували спробувати зробити непрямий масаж серця та штучне дихання на навчальному манекені. Вчили зупиняти кровотечі за допомогою підручних матеріалів, допомозі при потраплянні стороннього предмету в дихальні шляхи.

Біля представниць організації було завжди людно. Підходили як літні особи, так і молодь. Зі слів виконуючої обов’язки старшої медичної патронажної сетри Ярмолюк Надії, інтерес до організації та потреба в знаннях, які вона надає, особливо зросли після Майдану. Це пов’язано з усвідомленням молодими людьми своєї нездатності допомогти постраждалій особі в надзвичайній ситуації.

В Україні організація «Червоний Хрест» діє з 1954 року. Мета її діяльності ґрунтується на захисті людського життя та здоров'я, запобіганні людським стражданням та їх полегшенні, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів. На сучасному етапі представники цієї благородної місії в Житомирі допомагають бажаючим особам засвоювати навички першої медичної допомоги, на запрошення проводять уроки в школах, допомагають людям похилого віку, що не мають опіки родичів, надають гуманітарну допомогу малозабезпеченим.

Але і ця організація має свої проблеми. Держава виділяє фінансування лише на заробітні плати медсестрам. Всі інші витрати фінансуються спонсорами та просто небайдужами людьми.
Автор: Мацієвський Леонід
Житомир | 05.09.2016 | Просмотров: 1393 | красный крест, Житомир, день города, праздники
Обратите внимание:

Читайте также на эту тему:


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Другие новости сегодня: