Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 08.08.2020    06:13:28
Журнал Житомира » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина

Житомирские студенты жалуются на поборы в общежитии

Ми, студенти, що проживаємо в гуртожитку Житомирського училища культури ім.І.Огієнка, просимо звернути увагу на систематичні порушення і обмеження наших громадянських прав з боку адміністрації і студентської ради гуртожитку.

Так, 19.01.2011 приблизно о 23:20 до однієї кімнати увірвався член студентської ради, Ігор Пінчук, який в грубому наказовому тоні став вимагати вимкнути світло, незважаючи на те, що двоє дівчат, що мешкають в цій кімнаті, готувались до занять. Він мотивував це тим, що світло, нібито, заважає охороні і вахтеру.

Членами студентської ради щотижня проводиться перевірка кімнат на чистоту, часто без відома і згоди мешканців. Після перевірки виставляється оцінка від 1 до 5 балів. Якщо кімната отримує оцінку 2, або 1 мешканців кімнати викликають на студентську раду, де вони отримують попередження. В разі другого попередження мешканців кімнати змушують заплатити штраф, розмір якого визначає студентська рада на чолі з комендантом шляхом голосування. Їх розмір абсолютно нерегламентований і коливається від 50 до 100 грн. з кімнати. Відомі випадки, коли кімнати штрафувались неодноразово.

Під час виконання цих перевірок представники студентської ради ведуть себе агресивно, зокрема вищезгаданий Ігор Пінчук прискіпувався до того, що в одній з кімнат випрані рушники сушились на бильцях ліжок. До іншої кімнати він з’явився, як здалось мешканцям кімнати, в нетверезому стані. На їхнє зауваження він заявив, що «…пляшка пива нічого не значить». На студентській раді він мотивував це тим, що в його одногрупниці було День народження. Хоча в правилах гуртожитку чітко вказано, що з’являтись в гуртожиток в нетверезому стані заборонено.

На засіданнях студентської ради комендант та деякі члени студентської ради постійно підвищують голос на мешканців, часто неповнолітніх, ображаючи та принижуючи їх гідність. Іноді це призводить до того, що мешканці не витримують цього тиску і починають плакати.

На спокійне зауваження однієї з мешканок, з проханням не підвищувати на них голос, одна з членів студентської ради заявила, що «твій спокійний тон викликає в мене агресію».

На початку навчального року мешканкам однієї з кімнат було зауважено, щоб вони не милися в туалетах, а в кімнатах. На той час душ не працював. Дівчата зауваження прийняли до уваги, і більше інцидент не повторився. А нещодавно адміністрація почала тиснути на них, згадуючи цю ситуацію.

Також адміністрація тисне на мешканців з вимогою зробити ремонт в кімнатах за власний рахунок, обіцяючи при цьому більше до них не прискіпуватись. Хоча правилами це не передбачено.

21.01.2011 заступник директора Грабовський В.Й. помітив, що повнолітня мешканка гуртожитку палила неподалік від будівлі гуртожитку і став вимагати від неї заплатити штраф – 50 грн., за паління в громадському місці, хоча на території гуртожитку не виділене місце для паління. В той же час неподалік палило декілька студентів, проте до них претензій він не пред’явив. Що свідчить про його упереджене ставлення до цієї студентки, з метою тиску на неї, оскільки вона неодноразово протестувала проти порушення власних прав з боку адміністрації гуртожитку.

Ці приклади є лише частиною системних порушень наших прав і свобод адміністрацією та студентською радою гуртожитку. До цього всього додаються періодичні образи в нашу сторону, що принижує нас.

Просимо Вас дослухатись до нашої скарги і вплинути на ситуацію.

Мешканці гуртожитку:

http://img.zhzh.info/_ph/1/2/635577764.jpg
http://img.zhzh.info/_ph/1/2/839654678.jpg

Автор: Виталий Кичкирук
Житомир | 31.01.2011 | Просмотров: 7554 | коррупция, студенты, общежитие
Обратите внимание:
Комментариев: 7
Hoakina
1 Марина (Hoakina)   • 22:33:20, 31.01.2011 [Материал]
-1

А що ж адміністрація, мовчить?
telefon
2 джавахарлал нюру (telefon)   • 23:45:17, 31.01.2011 [Материал]
0

http://zito.mvs.gov.ua/documents/
Студенты, вот по ссылочке прочтите Цивільний кодекс України и напишите в прокуратуру с копиями в ректорат и коменданту общаги заявление с чёткой формулировкой ваших прав, которые были нарушены администрацией и советом общаги.

Подозреваю, что система штрафов - преступление.
Думаю, что никакие пронумерованные квитанции строгой отчётности, с печатью, подтверждающие получение штрафов не выдаются, да и сами штрафы незаконны.

А хорошенько по кодексам покопаетесь - и ещё нарушений ЗУ наберёте.
На новой штыковой лопате можно найти 16 неисправностей.
Дерзайте! Удачи!

telefon
3 джавахарлал нюру (telefon)   • 23:48:00, 31.01.2011 [Материал]
0

Молодые, неграмотные, что с них взять.
Но общее направление движения верное.
kolvich
6 Nikolay (kolvich)   • 17:29:36, 01.02.2011 [Материал]
0

А что?Квартиру снять слабо.Зачем терпеть наезды коменданта.
Знаю не выгодно.Хазяин квартиры за срач и безобразия,или морду набьет или выгонит,потому и не выгодно.
иноходец
4 ИНОХОДЕЦ (иноходец)   • 00:19:55, 01.02.2011 [Материал]
0

Іноді це призводить до того, що мешканці не витримують цього тиску і починають плакати.

Автору респект!!!! Давно так не ржал. Это шедевр житомирской литературы

kolvich
5 Nikolay (kolvich)   • 17:20:43, 01.02.2011 [Материал]
0

Поборы,ент ерунда!Пишите жалобу меру,что бедным студентам,негде припарковаться,что возле Агро,что возле ПЕД,а за Технологический,....это надо видеть.
дана
7 данута (дана)   • 19:52:46, 02.02.2011 [Материал]
0

Прачечная? х......я! Институт культуры! Помните совдеповский анекдот! А что поменялось? -= Демократия! А культура как было в ж... так и есть!!!

Читайте также на эту тему:Новости Житомира сегодня: