Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Среда, 12.12.2018    10:30:19
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Александр Коцюбко

Савченко Надія. Судилище. 23.03.2018.

Автор Александр Коцюбко

Александр Коцюбко

все статьи автора

Перше, що люди хочуть знати, це за що посадили Савченко.

Незалежні ЗМІ опублікували рейтинг кандидатів у Президенти України, за Савченко віддали 93%.

І це основна проблема, за що її посадили. Червоненко, після публікації її рейтингу, сказав дуже цікаву річ у прямому ефірі. Він сказав – якщо вона стане Президентом, нам усім доведеться терміново тікати звідси. Він мав на увазі себе та усю олігархічну депутатську еліту. І такої ж думки усі депутати, котрі сидять на потоках. І тому було терміново сплановано, «зліплено горбатого» та внесено до Верховної Ради.

Мене цікавить, як можна так ненавидити , колективно ненавидити, людину, яка не принесла вам ніякої шкоди. Причому своїм голосуванням проти Надії Савченко, вони плюнули в обличчя всій Україні. Вони голосували не проти Надії Савченко, вони голосували за те, щоб зберегти свої теплі депутатські грошові місця, за корупцію та увесь спектр схем, які вони створили для особистого збагачення.

Фактично вони показали, що для них Україна та українці, в обличчі Надії Савченко, - «бидло». Слава Господу, що в Україні немає кострів інквізиції, як в середньовічній Франції. А то наші інквізиторі спалили б Надію негайно.

Саме у цей день суд Росії засудив Надію до двадцяти двох річного увязнення. Це випадковість – такий збіг? Таких випадковостей не буває. Іуди продали народ України за тридцять срібників.

Савченко – це і є народ України, з такою ж страшною долею – то Майдан, потім доброволець на фронті , потім два роки російського полону. Всі депутати і всі партії користувалися Надією для своїх, як з’ясувалося , меркантильних цілей. І після всього, її знов відправили до буцегарні. Це і є трагедія українського народу. А зараз на людській трагедії піаряться політики, свідомо це роблять. Це все одне, що танцювати на похороні. Я преклоняюсь перед мамою надії Савченко, яка відчуває величезний стрес, як і всі ми.

Комсомольці при владі – це нащадки комуністів. І методи у них старі, відточені – спочатку послали Савченко на смерть, на фронт, а зараз хочуть відправити її до психлікарні. Так завжди поступали комуністи та комсомольці. А в Верховній Раді зібрались всі пороки , які є у людства. Це «блакитні», наркомани, казнокради, педофіли, алкоголіки. І для них народ України, в особі Савченко – це пряма загроза їх існування. Вона свідомо обрала цю дорогу, жертвуючи власною свободою, здоровям, життям, що б спасти український народ. Це яскравий приклад героїзму, на котрий ми будемо рівнятися. Надія – двічі герой, за спробу змінити систему. Ось пишуть в коментарях, с ЗМІ, - Надія – ти молодець. Але у той же час, віддали її на розтерзання стервятникам, віддали на розтерзання самих себе.

Чи має право Герой України, депутат Надія Савченко висловлювати свої думки та пропозиції щодо виходу Країни з кризи. Не тільки має, а й повинна це робити, бо народ її обрав та поклав на її плечі нелегкий обов’язок дбати про Країну, захищати інтереси народу України у Верховній Раді. Саме Бог надав нам цю людину, щоб України вийшла з цієї кризи. Як можна закривати у тюрьмі Героя України з такою важкою долею.

Молодим людям, які йдуть у «тітушки» потрібно переглянути свої погляди  - чи варто служити, прислужувати цим усім партіям, депутатам, які тримаються виключно на ваших штиках, і у той самий час, вони обкрадають вас та ваших рідних, довели до злиднів, до смерті ваших дітей, братів, батьків, бабусь, дідусів. Свідомість потрібно піднімати.

Прикормлений електорат, люди, яким депутати кидають кістку і вони підтримують свого депутата. Це вже на рівні рефлексів, повністю деморалізували людей, зробили з них стадо. А депутати над вами ж сміються, називають вас «лохторатом» . А в цей час ваші діти та онуки повтікали за кордон від такого життя. 20 мільйонів українців виїхало за кордон. Жах! Суспільству потрібно негайно звільнитися від таких партій та таких депутатів, що використовують подібні методи.

Депутати вважають, що кидання в них народом каміння - це незаконні дії. Але ви самі, депутати, підвели себе під ці каміння – казнокрадством, корупцією, незаконними арештами, нехтуванням Законами України. Таймер запущений та збільшує свою швидкість. Я дивлюсь на людей, що скоюють злочини проти народу, і мені їх шкода – вони хворі, але не підозрюють про це. Це їх потрібно лікувати.


Александр Коцюбко | 23.03.2018 | Просмотров: 852
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 4
Andron
1 Андрій (Andron)   • 19:28:07, 23.03.2018
-1

а можна ссилку на рейтинг 93% ??
для чого писати такі дурниці? (м'яко кажучи)
TarasS
2 Тарас (TarasS)   • 21:06:26, 25.03.2018
-2

"Незалежні ЗМІ опублікували рейтинг кандидатів у Президенти України, за Савченко віддали 93%."

Далі маячню не читав.
manitu
3 Keeper (manitu)   • 12:30:55, 26.03.2018
-1

Ну да... 93% слегка перебор. Хотя и проголосовало бы за нее не мало.
AlexIvanov
4 Alex Ivanov (AlexIvanov)   • 12:43:28, 11.09.2018
0

За Неё проголосуют весь народ, кроме вечных депутатов... им перемены не нужны. А ностальгия по переменам наступит ближе к выборам...выбирать то не кого.

Другие новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов

Останні новини Житомира