Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 17 Апреля 2021    08:35:01
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Як правильно обрати електричну рушникосушарку?

Як правильно обрати електричну рушникосушарку?
Все більше користувачів обирає для встановлення в ванній кімнаті саме електричну рушникосушку. Все тому що водяні моделі мають ряд мінусів, основним із яких є залежність від справності роботи системи опалення. Так, даний прилад не функціонує влітку, а сушити рушники необхідність є протягом всього року.

Придбати електричну сушарку для рушників, яка справно функціонуватиме коли це буде потрібно користувачу, можна на сайті інтернет-магазину Mario. Компанія представляє широкий модельний ряд. Кожен виріб створений із якісного надійного матеріалу. Завдяки різноманіттю форм та розмірів є можливість знайти оптимальний варіант для ванної кімнати будь-якого типу.

Кожен товар має повний опис характеристик, що надасть змогу навіть недосвідченому покупцю зробити правильний вибір без сторонньої допомоги. Ті ж, хто бажає проконсультуватися зі спеціалістом, має змогу зробити це в будь-який час в зручному для себе режимі. Mario гарантує якісне обслуговування та справність товару, весь перелік асортименту шукайте на https://mario.com.ua/.

В якості джерела тепла в електричній сушарці для рушників може виступати ТЕН або ж кабель. Кожен має змогу обрати для себе найбільш зручний варіант. До основних переваг такого пристрою можна віднести:
  • Регулювання температури. Користувач має змогу самостійно обирати потужність роботи пристрою, що не тільки зручно, але й економно;
  • Можливість виключити сушарку. Це також допоможе запобігти зайвому витрачанню фінансів. Крім того, не всі й не завжди потребують, що рушникосушка була увімкнена. Можливість відрегулювати її роботу підвищує комфорт;
  • Широкий модельний ряд. Варто зазначити, що на сучасному ринку таких пристроїв, електричні сушарки набагато різноманітніші. Це дасть змогу зробити хороший вибір для нестандартних ванних кімнат. Також, кожен зможе підібрати сушарку для рушників, яка не порушить інтер’єру кімнати.

При виборі електричної сушарки варто враховувати її тип, місце встановлення та потужність роботи. Варто зазначити, що пристрої бувають двох типів: «мокрі» та «сухі». Другий варіант більш доступний. Він скоріше нагрівається, проте й остигає за короткий проміжок часу. До переваг такого типу можна віднести низьку ціну та малий рівень споживання електроенергії. «Мокрі» моделі довше тримають тепло, мають вищу ціну та потребують більше часу для монтажу. Кожен варіант має свої плюси та особливості.
Автор: Артем Кондратюк
Украина | 23 Декабря 2020 | Просмотров: 423 | полотенцесушитель, электросушка

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Новости Житомира сегодня: