Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » Нескучный » 2012 » Май » 8
Нескучный У Криму люди в нацистській формі пройшлися під прапорами Партії регіонів

Нескучный


Оценка: 2.8/5 Голосов: 14

У Криму люди в нацистській формі пройшлися під прапорами Партії регіонів

08 Мая 2012, 05:46:17 1422 2.8 0

Скандалом закінчилася військово-історична реконструкція боїв часів Великої Вітчизняної війни, що пройшла 29 квітня у селі Костянтинівка Сімферопольського району в Криму.

Окремі знімки самої реконструкції потрапили в інтернет та стали хітом за переглядами. На декількох з них люди у військовій нацистській формі часів другої світової війни крокують під прапорами провладної Партії регіонів, пише Gazeta.ua

Одесит Михайло Першиков на травневі свята до Криму приїздить уже декілька років поспіль. Він розповів про інцидент.

"Театралізовану виставу для глядачів організували кримська громадська організація "Велике братство без кордонів", севастопольський клуб "КЛІО", і декілька сотень кримських реконструкторів. Я сам цим захоплююся. Перед реконструкцією бою справили панахиду, помолилися, виголосили промови. Подивитися на театралізоване дійство з'їхалося близько 10 тисяч людей з усієї України. Актори та добровольці показали сценки Сталінградської битви, форсування Дніпра, визволення Києва та штурм Рейхстагу", - зазначив він.

Усі подробиці були відтворені за архівами та спогадами очевидців.

"Було дуже цікаво і реалістично. І атрибути усі були, і техніка тих часів, і петарди вибухали.

На самій реконструкції було чимало активістів з Партії регіонів. Не зрозуміло, кому прийшла в голову ідея дати блакитні прапори акторам у нацистській формі", - продовжує Першиков.

Перед початком дійства вони промарширували коло. Глядачі почали їм аплодувати.

"Деякі актори-"нацисти" теж веселилися, кажучи, що все правильно – і форма, і прапори відповідають. За 20 хвилин хтось кинувся віднімати ті атрибути та позабирав у акторів прапори. Це ж треба було додуматися з'єднати нацистську символіку і прапори Партії Регіонів", - дивується очевидець.

Знімки в мережі отримали в'їдливі коментарі. У Кримській Партії Регіонів сам інцидент назвали провокацією. Там не можуть пояснити, хто вручив акторам прапори. Інцидент з блакитними прапорами – не єдиний. Першого травня у Селі Перевальне відбулося ритуальне покладення вінків до пам'ятного знаку на Ангарському перевалі, котрий встановлений на честь партизан і підпільників Криму. Скандал розгорівся через надмірну кількість прапорів Партії регіонів. Пенсіонери та ініціативна група були обурені, назвали це політичним піаром і вимагали їх згорнути.

Прикреплённые изображения:
Нескучный У Криму люди в нацистській формі пройшлися під прапорами Партії регіонів
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо