Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Город » zhitomir » 2012 » Октябрь » 14
zhitomir Бокс. Сборная Житомира - Сборная Киева - 5-1

zhitomir


Оценка: 5.0/5 Голосов: 3

Бокс. Сборная Житомира - Сборная Киева - 5-1

13 Октября 2012, 23:39:22 5301 5.0 0

У Житомирі обласна федерація боксу провела матчеву зустріч - 12 найкращих боксерів Київської і Житомирської області зійшлися у шести безкомпромісних поєдинках. Три раунди по три хвилини кожний. Воля до перемоги, незважаючи на безтитульність змагання.

Спортсменам це тільки на руку. Зійтися у двобої з суперником з іншої області - це справжнє тренування і випробування своїх сил. Адже чим більшою є бійцівська практика, тим міцніший лоб і сильніший, технічніший удар.

Житомиряни перемогли  у сумі з рахунком 5:1. Організатор  турніру Перший віце-президент житомирської обласної боксерської федерації Олег Осецький відзначає високий рівень поєдинків. Каже, завдяки матчевим зустрічам рівень боксу на Житомирщині зростає, а самі боксери отримують стимул для подальших перемог. Адже коли щось робиться, це надихає усіх.

Переможці.

  1. Дмитро Миколаєнко (Житомир) 
  2. Рустам Пашаєв (Житомир) 
  3. Андрій Руденко (Київ) 
  4. Володимир Матвійчук (Бердичів) 
  5. Сергій Дворнін (Житомир) 
  6. Олександр Фомін (Житомир).

Бокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в ЖитомиреБокс в Житомире

Прикреплённые изображения:
zhitomir Бокс. Сборная Житомира - Сборная Киева - 5-1
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо