Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » qikread » 2014 » Февраль » 24
qikread Винний фюрер?

qikread


Оценка: 3.2/5 Голосов: 11

Винний фюрер?

24 Февраля 2014, 01:01:56 1089 3.2 0

Олексій ГараньІсторик-міжнародник, політолог, політконсультант, учасник багатьох "авантюрних" проектів, що стали успішними

Винний фюрер і його групенфюрери – це вони довели країну до крові. А ми і партія НСДАП не при чому

23 лютого 2014, 21:33

Саме це ми почули від лідера фракції Єфремова. Прозріли... А де ж ви були 30 листопада, 16 і 19 січня, 19 і 20 лютого. Якби не ваша позиція бездумної підтримки фюрера, не було б цієї крові.

І, на жаль, зараз голоси цих мерзотників потрібні, щоб швидко прийняти рішення, які усунуть країну від безодні. І потрібні для того, щоб легітимним шляхом вийти з кризи, сформувати більшість і уряд. Хоча і тут, мабуть, треба формувати коаліцію не з "регіоналами", а з тими, хто встиг швидко втекти. Хоч не так гидотно.

А народ вже вирішить потім, чи мають ці люди право сидіти в парламенті і надалі, чи підемо на дострокові вибори. Зараз ці перелякані мерзотники готові на все, аби врятувати свої шкіри. Дякувати Богові, Майдан стоїть, Самооборона не розійшлася, а розслідування злочинів вже почалося. І це найкраща гарантія, що повернення назад не буде.Джерело:http://blogs.pravda.com.ua/authors/haran/530a4d12b11fb/

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо