Живой Журнал

Житомир » Мой блог » RomanDavydenko » 2014 » Июнь » 25
RomanDavydenko Заговорити, забалакати - це не спосіб вирішення питань! Це - маніпуляція

RomanDavydenko


Оценка: 5/5 Голосов: 1

Заговорити, забалакати - це не спосіб вирішення питань! Це - маніпуляція

25 Июня 2014, 14:55:38 1566 0.0 0

Житомирщина, Роман Давиденко: Заговорити, забалакати - це не спосіб вирішення питань! Це - маніпуляція

26.06 13:00    
В українській політиці існує стійке, але хибне політичне переконання: Що попередні політичні домовленості після виборів, вже не є домовленостями. До цієї псевдоаксіоми я хочу додати: Що вкладені гроші у политічні вибори, це безповоротнья фінансова допомага державі назва якої Україна і поверненню (відбиттю) не підлягають, ні майбутніми посадами, ні в цілому! Рахуйте, це цівілізованими принципами демократичної держави, та аксіомою від мене. Але, я не про це.

Багато, хто з політиків та бізнесменів вважає, що вони йдуть з бізнеса у владу, заради влади. Тобто, будемо при посадах, займемо крісло, отримаємо те що належить завдякі втіленню омріяній мети, отримаємо інфраструктуру, приймальню, службовий автомобіль, ранг державного службовця, заробітню плату, і саме головне - можливість впливати на прийняття "серьозних (грошових)" рішень. Але отримавши посаду, про свій бізнес думаємо в першу чергу, і ніхто з ним не буде прощатися, оскільки це джерело, завдякі якому була отримана посада, та вкладено чималі кошти, які треба відбити та примножити. Це пріоритет №1.
Тут я не згодний. Як показує життєвий досвід, це дорога і нікуди. Ні, дорога є. Поки що, до східного сусіда, якій ще приймає з награбованим.

Вони не розуміють, що влада, це не засіб збагачення, це всьго навсього інструмент, для допомоги тим, в кого немає бізнесу, тім хто з тих чи інших причин не зміг, чи не може заробляти собі на життя (інвалідність, багатодітні, сироти інші незахищищені версти населення, чи тім что її потрибує в наслідок реабілітації (люди які виходять з місць позбавлення волі, переселенці зі Сходу України інші).

І в цьому випадку, стає актуальним, взаємодія усіма прогресивними демократичними партіями і особами, які прагнуть саме отримати владу заради ціх правильних і зрозумілих для народу України інструментів.

Що ми бачимо у моїй Житомирщині, зараз я не буду описувати, оскільки люди, суспільство та грамадськість самі все бачать, та висловлють свое, справедливе обурення. Але відмовчуватися теж немає сенсу, оскількі нам в цій країні жити, і нам прагнути кращої долі.

Єдине, що хочу відзначити роль Партії УДАР, в політичному процесі у Житомирщині і країни в цілому.

Починаючи з середини 2012 року УДАР демонтсрував стійкі принципи демократичних цівілізованих домоленостей та саме головне, не словами, а справами доводив свою проукраїнську та продержавну політику. Згадаємо, УДАР підтримав в самий відповідальний момент, єдиного кандидата від ВО Свобода і ПО Батьківщина, у перегонах у Верховну Раду України - мету досягнуто, демогратичний кандидат переміг! Отримавши безпрецендентний для Житомирщини кредит довіри від Житомирян! Саме, УДАР, започаткував безстрокову акцію у Верховній Раді "Голосую особисто" і досягнув того, що депутати голосують особисто, та не займаються кнопкодавством. Саме УДАР, започаткував акцію у Верховій Раді "Україна це Європа" і саме ці дії стали детонатором подій які призвели до Майдану, оскільки влада знехтувала прагнення народу України жити в цівілізованому світі, де люди і політики чують один одного і домовляються жити краще. Саме лідер УДАРу В. Клічко, зняв свою кандидатуру на користь П. Порошенко, хоча рейтинги та соцопитування надавали Віталію Володимировичу більші шанси стати Президентом України, але поставивши громадське вище за особисте, було принято єдине правильне рішення. Мету досягнуто! Країну збережено, обрано Президента в один тур. Хочу зазначити, що УДАР Житомирщини приймав найактивнішу участь у ціх президентськіх перегонах, і як би не казали скептикі, що в штабі Порошенко у Житомирі було мало людей з УДАРу, це хибні висновкі, оскількі, окрім нашіх однопартійців, переважна кількість людей які працювали в 2012 році в штабі УДАРу, довели свою єфективність і працювали в штабі Порошенко, отримавши один з кращіх результатів в країні. Називати призвіща не буду, вони відомі і дякую вам за вашу роботу. Таким, чином було отримано спільну перемогу, та доведено, що єфективність робити полягає в сумісній праці!

Але те, що зараз демонструють люди які роблять з політики власний бізнес, тобто бажають власного збагачення, і їм начхати, щодо прагнень народу жити краще, змущує замислюватися, про те, що часи політичних аватюристів повертаються. Принцип, ви порядні люди, але ми вашу порядність будемо використовувати собі на користь, не працюватиме ніколи! Заговорити, забалакати - це не спосіб вирішення питань! Це маніпуляція, яка приходить ні зі знаннями, які надавав західний коледж, а це наші на жаль реалії, від якіх потрібно позбавлятися!

Я думаю, що я описав основні ознаки політичного шахрайства деякіх осіб, а від політичного шахрайства до політичного тероризму один крок! Не повторюйте помилок іншіх псевдодемократів!
Слава Україні! Правда переможе!

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо