Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » snova » 2015 » Март » 25
snova Яким був Сашко Білий

snova


Оценка: 3.0/5 Голосов: 6

Яким був Сашко Білий

25 Марта 2015, 07:54:28 1518 3.0 0

Можливо йому не вистачало толерантності та ораторської майстерності, але щирості і гідності у нього б вистачило на всіх правоотримувачів і бенефіціарів революції гідності

Я познайомився з Сашком у 2007 році, коли наша компанія будувала водогін недалеко від Рівненського літейного з-ду. В якийсь момент двоє місцевих бульдозеристів,  взятих нами на субпідрядні землерийні роботи змовилися і підняли в 1,5 рази розцінки  на свої послуги. Ми відмовилися.  В результаті на декілька днів укладені труби залишились не зариті. Звісно  це спричинило ряд незручностей для мешканців району, почалися скарги. Ми терміново шукали  техніку на заміну. А я також був змушений приїхати у Рівне на «ковьор» до замовника.
 
На ранок під’їхав Сашко з своїми хлопцями, підтягнулися місцеві мешканці. Наше знайомство почалося на підвишених тонах, але через годину ми вже сиділи в кафе і розмовляли, а на завтра обидва бульдозериста прибули з своєю  технікою на наш об’єкт і приступили до своїх обов’язків,  по старим розцінкам. Потім він підтягнув нам ще одного… Після здачи об’єкту  в експлуатацію ми знову зустрілися і я попросив Сашка прийняти в дар частину, з зекономлених на земляних роботах, коштів. За три місяці набігала досить суттєва сума.  Він відмовився, але  розповів про невелику проблему з газовими трубами маленького діаметру, для когось з своїх близьких у селі. Ми її з радістю вирішили.
 
У нього буле дуже загострене відчуття справедливості, і він складно підлаштовувався до нових обставин… Сашко  буквально з першого погляду міг розгледіти  в  людині хабарника, і ще на відстані, буквально на нюх відчував  щурів і покидьків.  Можливо йому не вистачало толерантності та ораторської майстерності, але  щирості  і гідності  у нього б вистачило на всіх  правоотримувачів  і бенефіціарів  революції гідності.
 
Останній раз ми бачились у січні  минулого року.  Він був ідеаліст, вірив, що Майдан  винесе на поверхню порядних і талановитих українських управлінців, і що через рік другий заживемо…
 
Вічна пам'ять 
Сулима

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо