Живий Журнал
 
ЖЖ Инфо » Мой блог » snova » 2016 » Февраль » 14
snova активистам борцам розенблатам и компании на заметку

snova


Оценка: 2.5/5 Голосов: 11

активистам борцам розенблатам и компании на заметку

14.02.2016, 12:11:41 2985 2.5 0

СПИСОК ЗАВЕДЕНИЙ И МАГАЗИНОВ, КОТОРЫЕ ПРИНАДЛЕЖАТ РФ, НО ИМЕЮТ АНГЛИЙСКИЕ НАЗВАНИЯ

ukraina-russia
p38102176
 
Попри ситуацію, що склалася нині в Україні, російські товари та заклади і далі добре почуваються на вітчизняному ринку.
Українців потроху привчили звертати увагу на штрих-коди товарів у продовольчих супермаркетах, деякі магазини і самі охоче маркують продукти особливими позначками. Однак з російськими закладами складніше. Часто українці не знають, кому належить те чи інше кафе або мережа одягу, а американські назви брендів можуть взагалі збити з пантелику.
Тому журналісти   Еспресо.TV  вирішили опублікувати підбірку російських закладів, що й досі функціонують на території України.
Carlo Pazolini

Комусь може здатися, що ця мережа магазинів взуття та сумок – італійська. За звучною назвою криється російська компанія, заснована підприємцем Іллею Резником у 1990 році. Перший роздрібний магазин марки був відкритий на Ленінському проспекті в Москві, у 1995. Сьогодні магазини Carlo Pazolini працюють в Росії, Україні, Азербайджані, Молдові, Казахстані, ну і в Чехії та в Італії. Carlo Pazolini діють по всій Україні, у Києві таких магазинів – 10.
TJ Collection 

Ще одна компанія, що вирішила замаскуватися під європейську. TJ Collection повністю російська мережа. Росіяни зареєстрували її у Великій Британії, утім, англійською вона від того не стала. Компанія випускає взуття під марками TJ Collection, Carnaby і Chester. Вона продає одяг, сумки та взуття. Магазин цієї мережі є, наприклад, у Києві.
IN CITY 

Російський бренд одягу для мас-маркету. Бренд був заснований у Росії 2005 році. Магазини є в різних містах України, зокрема, в Києві (4 магазини), Харкові, Одесі, Дніпропетровську. Нещодавно IN CITY співпрацювали з російським дизайнером Ігорем Чапуриним, який зробив для марки відомі футболки зі Смешариками.
Love Republic

Російська мережа жіночого одягу, створена для молодих дівчат, досить зухвала і яскрава. В Україні Love Republic 14 магазинів. Вони працюють у крупних містах України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя та Кривий Ріг.
Gloria Jeans

Російська компанія, що виробляє доступний джинсовий одяг під марками Gloria Jeans і Gee Jay, була заснована в 1988 році. В Україні марки з’явилися в 2003, спочатку в Одесі. Наразі одяг для Gloria Jeans шиють навіть у нас – є одна фабрика в Донецькій і вісім підприємств в Луганській областях.
O’stin

Магазини O’stin популярні серед офісних працівників. Російська марка одягу належить до російської мережі Спортмастер. Запустили O’stin в 2003 році. Магазинів в Україні багато, так, лише в Києві їх 16.
Спортмастер

Російська компанія, що займається оптовою та роздрібною торгівлею спорттоварами. Має магазини в Росії, Україні, Білорусі та Казахстані. Лідер в Росії і СНД серед спортивних мереж. В Україні мережа функціонує в 14 містах, серед яких не лише міста мільйонники, а й Полтава, Суми, Рівне, Вінниця. У Києві «Спортмастер» представлений 8 магазинами.
Sela

Російська, а не ізраїльська, компанія, що випускає одяг для мас-маркету. Одна з найпомітніших подій Sela за останній час – запуск лінії косметичних засобів, в тому числі для дітей, а також взуттєвої лінії. Магазини діють у різних містах України, зокрема, у Києві їх 9.
Oodji

Цей російський магазин по Україні має кілька різних назв, OGGI – це він же. Доступний яскравий молодіжний одяг сумнівної якості, зате за копійки. Крім Росії, України, Білорусі, Молдови і Казахстану, магазини є в Польщі, Чехії, Словаччині. У столиці цих магазинів 21. Oodji дуже поширений, є у багатьох містах України.
Egle

Російський бренд, що продає взуття. На російському ринку з’явився у 2003 році. В Україні їхніх магазинів близько 10. Є в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі. Спочатку компанія намагалась приховувати своє російське походження, прибріхуючи, що є французькою.
Savage

Цей російський бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого і жіночого одягу, а також аксесуарів. Заснований в 2000 році і поширюється за франчайзинговою програмою. Відноситься до категорії мас-маркет. Візитною карткою марки є пуховики.
Kira Plastinina

У розвиток цієї марки в Росії, маркетингову кампанію і створення представництва в Китаї, де на сторонніх фабриках здійснюється виробництво одягу,  було вкладено $ 35 млн.
Магазини цієї торгової марки є не тільки в Росії, але і в Казахстані, Білорусі, Україні, США, на Філіппінах, в Китаї, в Італії та Великобританії. Стиль свого бренду Кіра визначила як «art-glamour-sportive-casual».
Мобільний оператор MTC
«Мобільні ТелеСистеми» (МТС) – російська телекомунікаційна компанія, що надає послуги в Росії і країнах СНД під торговою маркою «МТС». Компанія надає послуги стільникового зв’язку (у стандартах GSM, UMTS (3G) і LTE), послуги дротового телефонного зв’язку, широкосмугового доступу в інтернет та б. ін. Загалом компанія обслуговує більше 107 млн абонентів.

Японська кухня по-російськи
Якитория

Мережа ресторанів японської кухні «Якитория» належить асоціації ресторанів «Веста-центр інтернешнл», заснована 1996 р. Олегом Шейхаметовим. У Києві перший заклад мережі відкрився на бульварі Лесі Українки в 2003 р. Ресторани російської «Якитории» діють по всій Україні, зокрема, у Києві їх 6, у Харкові – 4, є також у Дніпропетровську, Одесі та в інших містах України.
IL Patio, Планета Суши

Мережі «Іль Патіо» і «Планета Суши» належать найбільшому в Росії оператору мережі ресторанів, «Росинтер». Також, за системою франчайзингу, Росинтер володіє і ресторанами TGI Friday’s. Ресторани діють у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України.
Евразия

Цю мережу японської кухні заснував Олексій Фурсов 2001 року. Ця російська мережа має багато закладів по всій Україні. Лише у Києві ресторанів «Евразии» наразі 17. У меню є як японська, так і китайська кухня. У закладі є Wi-Fi.
Желтое море

У Києві перший заклад відкрився 2009 року, саму ж мережу заснував у Москві ресторатор Олександр Орлов у 2000 році. Наразі ресторанів вже понад сорок в Україні та Росії. «Желтое море» у Києві має три ресторани. Всі вони в ходять до єдиного ресторанного холдингу Lite Life. Торік Орлов спільно з Сергієм Свєтлаковим відкрили в Києві ресторан Eshak.
Кофе Хауз

Ця мережа є найкрупнішою російською мережею кав’ярень. Вони відомі ще й своєю українофобією. Так, у 2013 році офіціант «Кофе Хауза» осміяв відвідувача за те, що той розмовляв українською. Пізніше виявилось, що згідно з правилами компанії, офіціанти мають звертатись до клієнтів виключно російською. Утім, зараз у «Кофе Хаузі» розмовляють мовою, зручною для клієнтів. Відвідувачі кажуть: тут дорого і не завжди якісно. Ці російські кав’ярні відкриті у Києві (близько 30 закладів) та у Донецьку.
Шоколадница

Ця російська мережа кафе має свої філії, окрім Росії та України, у Вірменії, Азербайджані, Казахстані. «Шоколадниця» відкрилася 1964 року в Москві. І лише 8 років тому мережа прийшла до України. У 2006 році відкрилася перша «Шоколадниця» в Києві. На сьогоднішній день в Україні працює вже 18 кав’ярень, з них 12 – у столиці.
Бар-Буфет «Николай»

У Києві перший заклад відкрився у 2010 році. Наразі таких закладів вже 3 в столиці. Також «Николай» працює у Москві та Таллінні. «Николай» відомий саме випічкою пирогів. Названий російський заклад на честь Миколи Перегудова – видатного віолончеліста, народного артиста СРСР.
Росіяни нагодують і в своєму супермаркеті   «Перекресток»

Російська мережа супермаркетів заснована у 1995-му. В Україні діє з 2003 року, є також власником голландської мережі SPAR. Наразі магазинів по Україні 12. Зараз «Перекресток» планує покинути український ринок.
Російською є мережа   «Читай-город»

Російська мережа книгарень, заснована в 2009 р. належить державній структурі. В Україні цих магазинів російської мережі понад 30, зокрема, у Києві, Одесі, Чернівцях, Донецьку, Дніпропетровську, Броварах, Сумах, Хмельницькому тощо.
Українські гроші в російських банках
В Україні таких банків 10. Однак за розміром активів Проминвестбанк посідає 7 місце, Сбербанк – 8, Альфа-Банк – 11, ВТБ Банк – 13. За класифікацією НБУ до групи найкрупніших банків входять 15 банків, і чверть з них – з російським капіталом

Далі наводимо перелік банків та їхніх власників:

«Альфа-Банк» – ABH Ukraine Limited (Кіпр) «Банк Русский Стандарт» – Група компаній «Русский Стандарт» (Росія)
«БМ Банк» – Влада Росії (через групу ВТБ)
«ВТБ Банк» – Влада Росії
«Петрокоммерц-Украина» – ФД КапиталЪ (Лукойл)
«Проминвестбанк» – Влада Росії через Зовнішній банк
«Сбербанк России» – Влада Росії
«VS Bank» (Фольксбанк) – Влада Росії (через Sberbank Europe AG)
«Банк Траст» – Национальный банк «Траст» (Росія)
«ЭНЕРГОБАНК» – Roylance Services Ltd. (Кіпр)

Деякі російські виробники, розуміючи, що можуть програти на ринку просто через напис «Вироблено в Росії», вирішили маскуватись
Vitek

Російська компанія, що займається побутовою технікою, пише на своїй продукції «Виробник: Австрія». Привід цьому дає місце реєстрації бренду Vitek, власником якого є Андрій Дерев’янченко – президент компанії “Голдер Електронікс”.
Vigor

Разом з Дерев’янченком починав і Євген Назаров, засновник менш відомої марки побутової техніки Vigor. Вона зареєстрована в Угорщині. Комерційний директор Vigor Олександр Назаров не приховує, що вся побутова техніка Vigor, як і будь-якої іншої російської компанії, купується в країнах Південно-Східної Азії, збирається на одних і тих же заводах і часто не просто схожа зовні, а повністю однакова.
Scarlett

Торгівельна марка Scarlett (належить компанії Arima Holding Corp., спільному дітищу китайців і росіян), виробник найпопулярніших в Росії чайників, зареєстрована в Англії в 1996 році і названа на честь Скарлетт О’Хара Гамільтон Кеннеді Батлер.
Rolsen

Ця російська марка була придумана в 1995 році випускником МФТІ Сергієм Білоусовим. Кампанія займається телевізорами, домашніми кінотеатрами, моніторами, мобільними телефонами і пральними машинами. Починала компанія зі зборки телевізорів LG, а тепер випускає і власні на заводі у Фрязіне (деталі закуповують у Південно-Східній Азії).
Kaiser
Дрібницею не займається і торгова марка Kaiser, що працює на ринку як німецька компанія з середини 90-х і придумана батьком-засновником Павлом Логіновим. Ця торгова марка успішно постачає на ринок великогабаритну кухонну техніку.
Марки   Techno, Trony  і  Elenberg  також не є західними. Вони належать великим роздрібним мережам «Техносила», «Мир» і «Ельдорадо» відповідно. Вони є тільки в магазинах цих мереж.
Bork

Bork просуває себе як німецька техніка. Утім, є брендом російської мережі «Електрофлот».
Окрім цього, російськими є:



Milagro

Компанія Milagro (іспанською – «диво») працює на ринку з 1998 року і спеціалізується на розчинній каві. Працює Milagro в Європі та Росії, головний офіс компанії розташовується в Німеччині.
Kaffa Industries
Ще одна компанія, відома в Росії розчинною кавою. Kaffa, яка нібито зі Східної Африки, виробляє каву на двох заводах в Підмосков’ї.  Бренди  Greenfield, Tess, Jardin  належать пітерській компанії «Орімі Трейд», а Curtis & Patridge – виробнику «Май».
Greenfield

Чай Greenfield видає себе за такий, що виробляється на замовлення під контролем компанії Greenfield Tea Ltd., яка була заснована 10 серпня 2003 у Великій Британії санкт-петербурзьким виробником чаю «Орімі Трейд». Уже через пару тижнів його продукція з’явилася на російському ринку. На упаковці позначені сайти з британськими доменами і лондонські адреси. Однак інформації про історію фірми на них не вказано.
Faberlic
Ця фірма косметики була заснована у 1997 році і спочатку називалася “Русская линия”. До цього її засновники Олексій Нечаєв і Олександр Даванков торгували на ринку цінних паперів. Потім пробували виробляти біодобавки та побутову хімію, але в підсумку вирішили зайнятися косметикою. Спочатку компанія навіть хотіла зіграти на тому, що вона російська. Але дослідження показали парадоксальні речі, тому її перейменували.
Ralf Ringer
Взуття Ralf Ringer традиційно вважають чи то німецьким, чи то австрійським. Але, насправді його виробляють на фабриках в Москві, у Владимиру і Зарайську.
Взуттєва мережа   Tervolina  теж не приховує місця виробництва: взуття вони шиють в Тольятті, на фабриці «Лідер». Та й назву Tervolina вони не спеціально придумували, вона залишилася ще з тих часів, коли своє взуття фірма не шила, а імпортувала з Чехії та Угорщини.

Camelot , бренд ультрасучасного молодіжного взуття, російський. Історія компанії “Camelot” почалася в 1996 році з відкриття невеликого магазину, де були представлені колекції “Grinders”, “Dr.Martens”, “Shellys”.
Туристичні оператори
Більшість великих українських туроператорів є міжнародними компаніями, що мають офіси в різних країнах світу. Однак деякі з них мають чітко визначених російських власників і російські корені. Сьогодні туроператори намагаються приховати свій зв’язок з Росією в Україні, деякі з них навіть ховаються під українськими брендами.
Наталі Турс
Заснована в квітні 1992 року. “Наталі Турс” – туроператор з бездоганною репутацією на російському ринку виїзного туризму. У 2013 році група компаній обслужила близько 950 тис. туристів, оборот компанії досяг $1 000 млн. У центральному офісі працює понад 400 співробітників. Компанія має роздрібні офіси в Москві, а також представництва в Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі, Самарі, Ростові-на-Дону, Казані, Новосибірську, Хабаровську, Мінську. У 2010 року почала роботу компанія “Наталі Турс Україна”, а в 2012 відкрилося представництво в Казахстані. Сьогодні, Наталі Турс є найбільшим російським туроператором України. У столиці російський туроператор збирає гроші на окупацію Криму, продаючи свої тури за адресою м. Київ, вул. Марини Раскової, будинок 2-А, офіс 805. ТОВ “Наталі Турс Україна” зареєстровано рішенням районної державної адміністрації в Дніпровському р-ні м.Києва 18.11.2010 р № 1067102 0000 016006.

News Travel
Згідно з даними сайту компанії, власник компанії прихований за компанією, зареєстрованою на Кіпрі New United Travel Group. Головний офіс News Travel розташований у Києві. Також компанія має філії у Донецьку, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Львові. Компанія була заснована в 2005 році, і на сьогодні займає провідні позиції на ринку, входячи в плеяду найбільш успішних туристичних компаній України. Однак безпосередньо перед лютневими подіями News Travel оголосив про своє злиття з найбільшим туристичним оператором Росії Бібліоглобус і вже встиг наповнити український ринок російським продуктом. Експерти пов’язували таке рішення оператора з прихованою купівлею російською компанією української, яка давно вже зазнавала фінансових труднощів. У столиці російський оператор News Travel збирає гроші на окупацію Криму, продаючи свої тури за адресою пр-т Г. Сталінграда, 6А, корпус 2.
Інтурист
“Інтурист” є відомим туристичним оператором, заснованим ще в 1929 році. Його представництва існували у всіх республіках колишнього СРСР, проте після його розпаду все майно оператора і його торгова марка була привласнена Російською Федерацією, надалі оператор був приватизований. Зараз “Інтурист” активно працює на території всіх країн СНД. На відміну від інших великих російських туроператорів “Інтурист” не має стрункої централізованої системи управління, вважаючи за краще франчайзингові схеми роботи. На території України в систему Інтурист входять компанії, що працюють практично в кожному обласному центрі. Нескладний запит у Державному реєстрі підприємств видає всю мережу, організовану в Україні. Компанії працюють в Одесі, Черкасах, Луцьку, Ужгороді, Вінниці, Сумах, Полтаві, Рівному, Луганську, Кіровограді, Дніпропетровську, Хмельницькому, Харкові та інших містах.
PAC GROUP Ukraine
PAC GROUP – російський туроператор з 22-річною історією, в 2013 році визнаний найнадійнішим туроператором Росії. Спеціалізується на екскурсійній, пляжній та гірськолижній Європі, визнаний лідер в круїзної сфері – 26 березня 2013 відкрив своє представництво в Україні – в місті Київ. У Києві гроші на військову окупацію Криму оператор, продаючи свої тури, збирає в своєму офісі за адресою бул. Л. Українки, 34, оф.510. Діяльність оператором здійснюється через українські агентства.
Алеан Тур
Цей оператор, ймовірно, найбільше радіє кримської окупації, адже його основний продукт – відпочинок в країнах СНД, серед курортів яких Крим посідає особливе місце. На своєму сайті Алеан тур гордо називає себе національним туроператором. Національний туроператор Алеан входить до складу Групи компаній “РВБ Алеан”, заснованої в 1993 році. Наразі до гупи компаній входить Національний туроператор Алеан, девелоперська компанія і створена в 2013 році мережа готелів ALEAN HOTEL GROUP. У Києві оператор радіє російській окупації за адресою: Алеан Тур Київ ТОВ г. Киев, ул. Кіквідзе, будинок 18.

Веді Тур Груп
Веді Тур груп – багатопрофільний туристичний оператор з більш ніж 11-річним досвідом роботи. Холдинг компаній Веди Тур Груп має свої офіси в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Краснодарі, Пермі, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Самарі, Уфі, а також у Києві та Донецьку (Україна). Оператор починав з напряму Чехія. Зараз продає все. Усе, щоб заробити максимально грошей, заплатити з них податки в Росії, які так потрібні зараз батьківщині оператора для окупації української території і війни на Донбасі.

Мальдівіана
Будучи провідним туроператором і експертом по Мальдівах і Шрі Ланці, компанія з красивою неросійською назвою надає весь спектр туристичних послуг у цих напрямках: пляжний відпочинок, екскурсійні тури, комбіновані тури, дайвінг-сафарі, VIP-обслуговування, корпоративне обслуговування, організація спеціальних чартерних рейсів, продаж регулярних авіаперевезень а/к “Аерофлот”, “Emirates”, “Qatar Airways” та ін. У Києві компанія не є серйозним гравцем туристичного ринку, однак має своє представництво за адресою м. Лук’янівська, Павловська, 18.

Тож, аби обдурити спочиважів, російським виробникам доводиться підключати фантазію.
Дар’я Тарасова

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо