Живой Журнал

Житомир » Мой блог » Paritet » 2016 » Апрель » 7
Paritet Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді

Paritet


Оценка: 5/5 Голосов: 1

Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді

07 Апреля 2016, 14:00:56 1777 0.0 0

4 квітня 2016 р. у місті Київ відбулась фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді. На зустрічі були присутні керівниці проектів, активістки та активісти з 9 регіонів країни. Означені проекти реалізовувались в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді за фінансової підтримки «Трастового фонду ООН з викорінення насильства щодо жінок» (UN Trust Fund).
 Під час зустрічі партнерські організації презентували результати своєї діяльності, провели майстер-класи із сучасних методів роботи з молоддю (соціальний театр та арт-терапія), а також визначили плани щодо наступної роботи з теми попередження насилля щодо молоді.
Результати своєї діяльності в рамках реалізації означеного проекту у Житомирській області презентувала ЖОМГО «Паритет». 

Прикреплённые изображения:
Paritet Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді Paritet Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді Paritet Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді Paritet Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді Paritet Фінальна зустріч за проектом з протидії насиллю серед молоді
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо