Живой Журнал

ЖЖ Инфо » Мой блог » syo1992 » 2016 » Июнь » 2
syo1992 Мати загиблого бердичівського Героя Євгена Старікова потребує термінової допомоги !!!

syo1992


Оценка: 1.0/5 Голосов: 2

Мати загиблого бердичівського Героя Євгена Старікова потребує термінової допомоги !!!

02 Июня 2016, 00:07:41 1782 1.0 0

Страшна хвороба поклала на лікарняне ліжко мати загиблого Героя, бердичівлянина, Євгена Старікова – у неї рак. 

 

Наразі жінка знаходиться у дуже тяжкому стані і потребує постійно коштів для закупівлі ліків. Сім’я самотужки просто не впорається, - пише Наш Бердичів.
Донька Алли Лаврентіївни зверталась до міського голови але, на жаль, він нічим не зміг допомогти. Звернулась вона до депутатів районної ради, які відгукнулись на біду і вирішили спільними зусиллями зібрати кошти. Допомоги надали і депутати обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.
Ми ж від усієї редакції щиро просимо не лишатись байдужими і відгукнутись на біду! Допомога ніколи не буває зайвою! Мати втратила свого сина, який загинув захищаючи наше з вами життя. Тож давайте не будемо займатись популізмом! Чого варте те перейменування вулиці на честь цього Героя, якщо його мати повільно вмирає, а наше серце лишається закритим.
Небайдужі люди можуть переказати кошти на рахунок доньки Алли Лаврентіївни: картка ПриватБанк 5457082231475588 Старікова Катерина Андріївна.

Посилання на ресурс
http://news.dks.ua/zhitomir/12913-mati-zagiblogo-berdichivskogo-geroya-evgena-starikova-potrebue-terminovoji-dopomogi

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо