Живой Журнал

ЖЖ Инфо » » antikorZt » 2016 » Август » 22
antikorZt Звітуємо про розслідування

antikorZt


Оценка: 5.0/5 Голосов: 1

Звітуємо про розслідування

22 Августа 2016, 14:05:01 1416 5.0 0

На минулому тижні ми анонсували розслідування нашої громадської організації щодо ефективності використання бюджетних коштів виділених на ремонт харчоблоків у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

Потроху розпочинаємо вам розповідати.
Усім відомо, що основними вимогами до підрядника, який виконує певні ремонтні роботи, є якість та вміння вчасно здати об’єкт.
І з першим, і з останнім у Житомирі проблеми. Майже на всіх об’єктах роботи почалися у червні/липні і закінчитися мали у серпні, в деяких випадках – вересні. Незрозуміло, «серпень» це початок чи кінець місяця, бо жодної конкретної дати в документах, які надала міська рада, не вказано, тобто точного терміну, немає. Відповідно і проконтролювати неможливо.

Сьогодні ми маємо 22 серпня і з 17 об’єктів на 100% готово лише два. Якщо з усього списку дитячих садочків та шкіл у довільному порядку вибрати, наприклад, п’ять, то ось що ми отримаємо.

ДНЗ №63. Підрядник ТОВ «Компанія РОС». Сума – 566 717, 00. Це саме та компанія, яка реконструює дитячий садочок №58 про який ми писали раніше. За інформацією міської ради об’єкт готовий на 70%, проте як нам розповіла завідуюча дитячим садочком, після неодноразових скарг батьків та її прохань до підрядника, на минулому тижні харчоблок вже запрацював. Дивно, що данні не відповідають дійсності.

ДНЗ №6. Підрядник ТОВ «КапіталБудЕнерджи». Сума 819 436, 00. Міська рада повідомляє, що роботи завершаться у серпні, і зараз виконано вже більше половини. Проте батьки дітей, що ходять до цього садочку вкрай обурені. Адже станом на 22 серпня, за словами батьків, не підключена сантехніка, немає розеток, у пральні немає підлоги.

ДНЗ №29. Підрядник той самий, ТОВ «КапіталБудЕнерджи». Сума менша, та все ж – 719 853, 00. Об’єкт готовий на 80%. Хоча, маючи досвід оцінювання готовності об’єктів нашими чиновниками, не здивуюся, якщо ситуація така ж, як і в садочку №6. До речі, хіба не зрозуміло, що якщо один підрядник одночасно виконуватиме роботи на двох об’єктах, то можливо, що він не встигне?

ЖНВК №38. Підрядник ДП «Будівельник ТОВ В.А.П». Сума 782 668, 00. Роботи ледь почалися, але щоб закінчити у них є 8 днів – до кінця серпня. До речі, є існує ще ТОВ «В.А.П.», який працює у двох садочках. Не дуже віриться, що просто збіг у назвах. Скоріш за все, це одне підприємство.

ЗОШ №21. Підрядник ПП «Теплий дім Житомира». Сума – 1 422 000, 00. Початок робіт відбувся у червні, а закінчитися має у вересні. На даний час виконано лише 10%. За нашою інформацією, це фірма «прокладка», яка виграла тендер і одразу найняла субпідрядника. Але найцікавіше, що ПП «Теплий дім Житомира» було зареєстроване 25.01.2016 року. Тобто, лише за півроку до початку робіт, і трохи менше до тендера.

Ось приблизно так відбуваються ремонти у житомирських дошкільних та шкільних навчальних закладах. Об’єкти здають невчасно, роботу майже не контролюють. Діти ходять або в сусідні садочки, або залишаються з батьками вдома. Ремонти у школах тривають і досі, а до першого вересня залишилося трохи більше тижня. Найгірше, те, що за такий провал у сфері освіти ніхто відповідати не збирається.

Звертаюсь до батьків, чиї дітки навчаються чи відвідують заклади, де ремонти харчоблоків є досі незакінченими. Я розумію, що міська влада особливо не зацікавлена в тому, щоб все було готово вчасно. Проте батьки мають право контролювати підрядників, і можуть вимагати від нього дотримання усіх вимог, в тому числі і вчасне закінчення ремонтних робіт.

Зараз наша громадська організація готує інформаційний запит до Житомирської Державної податкової інспекції стосовно усіх підрядників, які зараз займаються ремонтами харчоблоків у начальних закладах. Можливо, знайдемо знайомі прізвища.

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо