Живий Журнал
 
ЖЖ Инфо » Мой блог » amberis » 2016 » Декабрь » 17
amberis ПРО ЧИТАННЯ. «Перехожі» Богдана Логвиненка у Житомирі

amberis


Оценка: 2.0/5 Голосов: 4

ПРО ЧИТАННЯ. «Перехожі» Богдана Логвиненка у Житомирі

17.12.2016, 22:09:16 1830 2.0 0

Мандрівні записки Богдана Логвиненка вийшли книгою
 
У п’ятницю, 23 грудня, у Львівській Майстерні Шоколаду (майдан Перемоги, 7/8) відбудеться презентація книги «Перехожі. Південно-Східна Азія» Богдана Логвиненка. Це хороша нагода не лише отримати автограф відомого мандрівника та блогера, а й почути поради, без чого не варто їхати у Таїланд, Лаос, В’єтнам, Малайзію та Сінгапур. Початок зустрічі о 19:00. Вхід вільний.
 

Мабуть, у багатьох із нас виникала думка, читаючи історії з Facebook Богдана Логвиненка: «І чому це досі не стало книгою?». Бажання мають здатність реалізуватися, тож в результаті світ пбачила книга неймовірних історій про подорожі екзотичними країнами.  Їі герої такі ж як і ми з вами, а, може, й ми самі звичайні перехожі з незвичайними пригодами. «Це уривки із життя різних людей, фрагменти наших раптових зустрічей, а часом — підглядання у шпарину. Мандрівники часто описують подорожі суто через власну призму. А ці тексти — невеличка спроба побачити мандри очима інших людей», - каже Богдан Логвиненко.
 

 «Перехожі» це 2,5 років подорожей автора Південно-Східною Азією. Це шматочки Таїланду, Лаосу, В’єтнаму, Малайзії, Сінгапуру, вміщені на 220 сторінках книги. Це портрети корінних мешканців і туристів, індійських студентів і в’єтнамських мільйонерів, типових таксистів і нетипових власників кафе. «Історії  «Перехожих» майже не пов’язані одна з одною, тож  їх можна  читати як завгодно: з початку, середини чи кінця, - додає автор. -  Це те, що вдалося записати під час подорожей — на вісімдесятому поверсі хмарочоса, під пальмовим листком, яким я закривався від дощу, на мішках з бананами... У потягах, автобусах, на літаках, човнах — і навіть на мопеді».
 
Детальніше про «Перехожих» читайте у  інтерв´ю Богдана Логвиненка  на сайті Старого Лева:
http://starylev.com.ua/news/bogdan-logvynenko-lyublyu-zhyttya-za-mozhlyvist-lovyty-moment-vidchuvaty-dynamiku-i-strimki
 

Прикреплённые изображения:
amberis ПРО ЧИТАННЯ. «Перехожі» Богдана Логвиненка у Житомирі amberis ПРО ЧИТАННЯ. «Перехожі» Богдана Логвиненка у Житомирі amberis ПРО ЧИТАННЯ. «Перехожі» Богдана Логвиненка у Житомирі
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо