Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Пятница, 20 Мая 2022    22:59:48
Житомир » Мой блог » antikorZt » 2017 » Январь » 9
antikorZt Сніжний Житомир

antikorZt


Оценка: 4.2/5 Голосов: 5

Сніжний Житомир

09 Января 2017, 15:45:09 1806 4.2 0

 

Всі скаржаться на те, що комунальні служби так засвяткувалися, що забули про свої прямі обов’язки, тому в Житомирі останні три дні повний колапс. Розповідати про те, що сніг ніхто не прибирає та не посипає дороги з тротуарами не будемо, все і так видно.
Тут дещо інше.

Ми вже розповідали про те, як за тиждень у листопаді міською радою на розчищання доріг було майже 930 тисяч гривен. Хоча по суті, сніг почали прибирати лише на 5-й день після негоди.

За нашою інформацією за грудень, в якому цього року особливо не сніжило, витратили 982,3 тисячі гривень. Куди – питання інше.

Але ми дізналися ще дещо. Як виявилося дороги у Житомирі посипають не піском, а червоним гранітним відсівом через те, що процедуру тендеру на закупівлі піску проводили тричі, але до участі не було надано жодної пропозиції. А все через те, що однією з умов є наявність дозволу на видобуток піску.

Пішоходи можуть подякувати заступнику міського голови Олександру Фещенко за зіпсоване взуття. Автомобілісти за подряпані автівки та багряні сліди в гаражах. Усі житомиряни голосно кажуть «дякую» за розтрощені дороги. І лише тому, що вже другий місяць ніхто в міській раді не спробував щось зробити і знайти альтернативу як відсіву, так і піску.

Цікаво, а яка буде сума за прибирання доріг від 6 січня? І чи понесе хоча б хтось на цей раз відповідальність за повну бездіяльність?

Прикреплённые изображения:
antikorZt Сніжний Житомир
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо