Живой Журнал

Житомир » Мой блог » Кропачов » 2017 » Январь » 28
Кропачов Медично-логістична катастрофа в області, яку приховують

Кропачов


Оценка: 4.3/5 Голосов: 6

Медично-логістична катастрофа в області, яку приховують

28 Января 2017, 01:49:18 1752 4.3 0

Після зміни керівництва обласної ради були призначені нові в.о. на бази спецмедпостачання. На новосторене КП призначили Меркулова Сергія Миколайовича, який у 2015 році балотувався в депутати Житомирської обласної ради від Радикальної партії (все, що знайшов про нього в інтернеті). Враховуючи, що на сайті обласної ради я не знайшов розпорядження голови обласної ради про це призначення, швидше за все його призначив перший заступник (Сергій Крамаренко), поки голова облради був у відпусці.
 

Рахунки старої бази КП «Обласна база спецмедпостачання», яку мають ліквідувати, арештовані, а нова база з керівником від «радикалів» не отримала ліцензію, отримавши відмову (знову подавати документи можна через 2 місяці тільки). Згідно постанови КМУ №875 від 30.11.2016 всі видатки по охороні здоров’я звели до одного коду КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку», тепер вони відносяться до незахищених статей (в т.ч. видатки на оплату праці, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів, продуктів харчування, оплата комунальних послуг та ін.). Це було зроблено, щоб головний лікар сам обирав пріоритети сплати по видатках та ефективніше використовував кошти. Проте в нашому випадку це паралізує роботу старої бази спецмедпостачання, яка має борг близько 10 млн грн. У процесі ліквідації будь-яка гривня, що піде з бюджету на її рахунок, буде використовуватися виключно на погашення боргу. Тому стара база, яка має ліцензію, на сьогодні не може платити заробітну плату 70 працівникам, сплачувати комунальні послуги та, що найбільш важливо, не може закуповувати ліки. Запрацювати вона зможе лише тільки після погашення боргу, який становить близько 10 млн грн.
 
На сьогодні імуносупресори (застосовуються після пересадки органів для штучного придушення імунітету) на складах КП «Обласна база спецмедпостачання» відсутні. А запасу препаратів для наркозу – всього на 2 тижні. Наркотиків – на 3 місяці. Ліків для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – на 3-4 місяці. Запасів інших важливих ліків від 6 до 10 місцяців. На сьогодні треба шукати варіанти, як забезпечити необхідними ліками в повному обсязі обласні лікарні.
 
Учора вже Харківська ОДА відправила нам спеціальний продукт для харчування дітей від народження до 12 місяців та подальшого годування дітей до 3 років життя ФКУ Анамікс (для дітей хворих на фенілкетонурію) у кількості 20 банок.

 

Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо