Живой Журнал
ЖЖ Инфо » Мой блог » amberis » 2017 » Май » 26
amberis В Україні відкрився «Чілдрен Кінофест – 2017»

amberis


Оценка: 2.3/5 Голосов: 3

В Україні відкрився «Чілдрен Кінофест – 2017»

26 Мая 2017, 18:46:01 1677 2.3 0

26 травня у столичному кінотеатрі «Київська Русь» відбулася церемонія відкриття 4-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Перед стартом на безкоштовні покази вже зареєструвалося понад 30 000 глядачів у 21 місті України. Реєстрація триває на сайті childrenkinofest.com
 

Перед гостями відкриття із світловим шоу виступила голландська арт-група PIPS:lab, яка вже 15 років створює перформанси за допомогою освітлення, відео та музики. Обов'язковий елемент вистави PIPS:lab – інтерактивність: перед показом маленькі гості «Чілдрен Кінофесту» отримали ліхтарики, за допомогою яких змогли взаємодіяти з артистами на сцені й разом створювати світлове шоу.

Фільмом-відкриттям фестивалю стала швейцарська пластилінова анімація – стрічка Клода Барраса «Життя Кабачка». Цього року картину було відзначено французькою національною премією «Сезар» та номіновано на «Оскар» за найкращий анімаційний фільм.

Частина місць на церемонію відкриття, як і на інші покази фестивалю, була передана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і постраждалим від конфлікту на сході України.

У рамках міжнародного конкурсу «Чілдрен Кінофесту» представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду молодим людям різного віку – від 4 до 14 років. Фільм-переможця конкурсу буде визначено за допомогою глядацького голосування і оголошено на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі «Київська Русь» 4 червня. Закриває фестиваль пригодницька стрічка «Лапа» з Угорщини, яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті – 2016».

Цього року «Чілдрен Кінофест» відбувається з 26 травня по 4 червня. Послом фестивалю стала письменниця, поетеса, сценаристка і колумністка Катерина Бабкіна. Місія фестивалю – популяризація мистецтва кіно, розвиток традиції сімейних походів до кінотеатру, просування європейських цінностей та підтримка дітей з вразливих соціальних груп.

Житомир традиційно долучається до всеукраїнського кінофестивалю і вже завтра, 27 травня, у кінотеатрі «Україна» всі зареєстровані глядачі зможуть переглянути перший фільм конкурсної програми.

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка».

Подія відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств у Чернігові, Львові та Одесі, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Швеції в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Генеральний телепартнер: Піксель
Генеральний інтернет-партнер: WoMo
IT-партнер: Школа роботів
Благодійний партнер: Фонд «Інтер – дітям»
Медіапартнери: Фокус, oKino, UaUa, Tochka, Хорошее кино, Salat, Діти в місті, Ресурсний центр ГУРТ

 

Прикреплённые изображения:
amberis В Україні відкрився «Чілдрен Кінофест – 2017»
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Комментариев: 0


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо