Живий Журнал
 
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: Admin, Sandra  
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Стратегія розвитку Житомира на 2008-2017 рр.
Стратегія розвитку Житомира на 2008-2017 рр.
euripidДата: Чт, 31.01.2008, 17:29:43 | Сообщение # 76
Рядовой
Сообщений: 19
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Наступне питання до форумчан: які конкурентні переваги має житомир у порівнянні з найближчими конкурентами - вінницею, хмельницьким, рівним?

Добавлено (31/01/2008, 17:29:43)
---------------------------------------------

Quote (Egor_Goodman)
майже десять років пройшло з ваших перших проектів - є десь вже "город сад?"

город-сад буває в стране-саде...а на місцях багато залежить від ініціативності місцевої влади. найкращий приклад з моєї практики - Кам"янець-Подільський, я брав участь у створенні першого стратегічного плану (2000-2004).
Offline (Украина)  
  Блог пользователя euripid   
IваницькийДата: Чт, 31.01.2008, 17:52:18 | Сообщение # 77
БРАНДМЕЙСТЕР
Сообщений: 586
Репутация: 201
Награды: 45

Украина, Жаб'є
Quote (euripid)
бросьте...не надоїло вам? це вже не прикольно

Мені - не набридло. І я не "приколююсь" - будь-яка діяльність від імені органів влади повинна відбуватися в межах певних рамок. Тому:

Quote (euripid)
я не попереджував нікого у виконкомі про свою "діяльність" на форумі

І даремно. Ще "нікого не попередили", а вже запрошуєте людей. Це мені нагадує бородатого анекдота: "В групповом сексе участвовать согласен? - А кто записан? - Я, ты и твоя жена. - Нет! Не согласен! - Ладно, вычеркиваю из списка". Не варто збільшувати ентропію у нашому виконкомі - вистачає й без сторонньої допомоги.

Quote (euripid)
але насправді публічності у діяльності викокному таки трохи бракує

Якби ж то лише публічності. Вкотре впевнююсь - зі здоровим глуздом також "напряжонка".

P.S. Я телефонував щойно туди. Відповідь отримав приблизно схожу: "так, є такий, але ми ще не те... хоча буде те..." - але то була хтось із підлеглих, просили перетелефонувати трохи пізніше, коли повернеться пані Баранівська. Перетелефоную.

P.P.S. І, в будь якому випадку, я чекаю на роз'яснення принципового питання, яке повторюю ще раз:
Передивляючись всі записи, наштовхнувся на досить дивну заяву:
euripid писал(а):
"документ стратегії буде мати характер суспільного договору між громадою і виконкомом"

Це як розуміти?!!! саме це: "договору між громадою і виконкомом"?
Що, зміни до Закону "Про місцеве самоврядування" вже прийняті? Ради відправлено у відставку?
Я, перепрошую, з таких питань не "приколююсь" и "бросать" не збираюсь.

Добавлено (31/01/2008, 17:39:42)
---------------------------------------------
Ага, вже побачив відповідь

Quote (euripid)
не ловіть блох) звичайно, "радою та її винконавчим комітетом"

Перепрошую, але то зовсім не "блохи"! Братися за такий документ, і з легкістю змішувати суб'єктів місцевого самоврядування, вважаючи те за дрібницю? Вибачте, але таке поняття, як "договір між радою і виконкомом" - ще більший нонсенс, "Законом про місцеве самоврядування в Україні" аж ніяк не передбачений.

Добавлено (31/01/2008, 17:52:18)
---------------------------------------------
С Еленой Евгеньевной переговорил... ладно, проехали.
Але наступного разу все ж таки врахуйте, що поспіх - він тільки під час ловлі тих самих бліх корисний wink

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Iваницький   
euripidДата: Чт, 31.01.2008, 18:15:53 | Сообщение # 78
Рядовой
Сообщений: 19
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (Iваницький)
будь-яка діяльність від імені органів влади повинна відбуватися в межах певних рамок

по-моєму ясно сказано, шо я веду тут тему від свого особистого імені.

Добавлено (31/01/2008, 18:15:53)
---------------------------------------------

Quote (Iваницький)
таке поняття, як "договір між радою і виконкомом" - ще більший нонсенс

немає там такого словосполучення. "рада та її виконавчий комітет" - моє виправлення "виконком"у
пане депутате, не перетворюйте форум на сесійну залу:-)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя euripid   
wolandДата: Чт, 31.01.2008, 21:24:39 | Сообщение # 79
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Quote (Zhitomiryanin)
легенда вряд ли особенная черта, другое дело, что никто не знает, сколько лет Житомиру на самом деле;)

як на мене - якраз легенда яскрава і особлива

Quote (Zhitomiryanin)
вторым городом в Российской империи, в котором появился трамвай был Нижний Новгород, было это в 1896, в Житомире же трамвай появился в августе 1899, до этого уже вовсю также ходил трамвай в Екатеринославе и в Мск

Можливо я помилився. З огляду на авторитет - на своїх словах не настоюю.

Quote (@нкета)
1) все магазины, фирмы, учереждения должны отвечать за прилегающюю (во как!) территорию. включая обустройство тротуара, лесниц, урны для мусора, освещение фасада.

вже.

Quote (@нкета)
В Житомирской области богатейшие природные ресурсы! Есть дома отдых, например "Денеши" с уникальными оздоровительными процедурами.

ми про МІСТО

Quote (Zhitomiryanin)
Кстати, в департаменте ни сном не духом о Вашей деятельности не знают... Ни какую запись никуда они не проводят. Очень весело у них там все оказывается:)Я думаю это станет хорошей темой для подкаста;)

Quote (Step)
Именно с этим человеком, которого Вы назвали в самом начале, мы и связывались.Она, на самом деле, была в полной растерянности. Кроме того, дала понять, что они еще будут смотреть, приобщать нас к разработке стратегии или нет, хотя никто и не напрашивался. И о Вашей деятельности в сети она тоже не знает! И вообще очень странный разговор получился!!!

Панове, Ви або, перепрошую, брехуни, або щось не так робите. Я особисто зконтактував - зустрівся. Нормальна адекватна реакція. Група на стадії формування.
І взагалі, ми заговорюємо питання.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
СашкоДата: Чт, 31.01.2008, 22:43:35 | Сообщение # 80
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Стратеги, так вы конкретные предложения представите- или так и будете спорить, чей департамент бОльшую пользу приносит? wink
Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
@нкетаДата: Пт, 01.02.2008, 09:56:11 | Сообщение # 81
euripid,
Quote (euripid)
- Кам"янець-Подільський, я брав участь у створенні першого стратегічного плану (2000-2004).

Снимаю шляпу! достойный проект!
А я очень рада, что развитием Житомира будет заниматься львовянин. Обожаю Львов. И если Житомир приблизиться хоть на сотую ко Львову, уже будет прорыв. Но без любви к своему городу чуда не произойдет.
Отличительной особенностью Житомира есть безразличие. Наш лозунг - "моя хата скраю, ничего не знаю". Этим пользуются чиновники: отключают воду, отопление, лифты. а мы молчим. потому что "все равно ничего не изменишь".....

euripid, Вы уже поняли по этому форуму как Вам будет тяжело? Только пустое переливание из пустого в порожнее.

(Украина)  
  Блог пользователя @нкета   
euripidДата: Пт, 01.02.2008, 10:37:21 | Сообщение # 82
Рядовой
Сообщений: 19
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (Сашко)
Стратеги, так вы конкретные предложения представите- или так и будете спорить, чей департамент бОльшую пользу приносит?

Конкретні пропозиції можуть стосуватися будь якої важливлї сфери міста, ми пізніше на групі все це систематизуємо.
Спробуємо за такими схемами:
1) таке-то і таке-то дуже погане - треба зробити те-то і те-то
2) у місті дуже бракує такого-ось і такого-ось
3) основними ресурсами для розвитку міста є те-то і те-то
4) можливості, які до цього часу не використані - це таке-то і таке-то
5) інше)

Добавлено (01/02/2008, 10:37:21)
---------------------------------------------

Quote (euripid)
euripid, Вы уже поняли по этому форуму как Вам будет тяжело? Только пустое переливание из пустого в порожнее.

Бувало й гірше) я свідомо розпочав цю дискусію тут, щоб зняти суперечності і напругу ще перед початком процесу.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя euripid   
ZhitomiryaninДата: Пт, 01.02.2008, 11:37:39 | Сообщение # 83
Сержант
Сообщений: 30
Репутация: 9
Награды: 0

Украина, Житомир
Quote (woland)
Панове, Ви або, перепрошую, брехуни, або щось не так робите.

Одной из главных особенностей как Житомира, так и его жителей является очень поверхностное отношение к другим людям. Это очень европейский и деловой подход, называть людей "брехунами" не разобравшись в сути вопроса.

Что касается:

Quote (euripid)
Наступне питання до форумчан: які конкурентні переваги має житомир у порівнянні з найближчими конкурентами - вінницею, хмельницьким, рівним

Тяжело проводить сравнение учитывая, что большинство вряд ли знает нынешние положение в этих городах.



Сообщение отредактировал Zhitomiryanin - Пт, 01.02.2008, 11:44:10
Offline (Соединенные Штаты)  
  Блог пользователя Zhitomiryanin   
СашкоДата: Пт, 01.02.2008, 11:47:53 | Сообщение # 84
Генералиссимус
Сообщений: 2492
Репутация: 1374
Награды: 94

Великобритания, Житомир
Quote (Zhitomiryanin)
euripid писал(а):
Наступне питання до форумчан: які конкурентні переваги має житомир у порівнянні з найближчими конкурентами - вінницею, хмельницьким, рівним
Тяжело проводить сравнение учитывая, что большинство вряд ли знает нынешние положение в этих городах.

По Хмельницкому и гадать нечего- там всё вокруг базара крутится, и если кто сам не торгует, то всё равно как-то связан: либо строит дома для торговцев, товар возит, едой обеспечивает и т.п. Житомир тоже мог бы за счёт рынков намного больше иметь, ведь близость к Киеву и трассы на запад даже лучше, чем у того же Хмельницкого

Offline (Великобритания)  
  Блог пользователя Сашко   
chornyjДата: Пт, 01.02.2008, 20:33:33 | Сообщение # 85
Quote (Egor_Goodman)
є десь вже "город сад?

Людині притаманно прагнути кращого. Якщо нам поталанить і ми досягаємо однієї мрії, то у нас швидко зявляється інша.
Якщо не просто надіятися на диво, то для досягнення своєї мети треба попрацювати. Якщо вас не зодовольняє своє життя там, де ви є, то можна, наприклад, або переїхати кудись в інше місце, або зробити свої умови проживання там, де ви зараз є. і для одного, і для другого треба прикласти зусиль.
Якщо ж вас все влаштовує, то теж варто звернути увагу на довгострокові плани влади - може вони там щось планують, що зруйнує ваш "рай на землі".
Стратегічний план розвитку міста є лише інструментом покращення життя в місті. Він, як і будь-який інструмент, має бути якісний, підходити власнику і використовуватися - інакше з нього толку нуль.
Є багато речей, які свідчать про потребу створення такого документу. Наприклад, я живу зараз в Кракові (Польща). Це місто має бюджет в 2 млрд. злотих. Ще стільки воно отримує з Європейського Союзу як допомогу для виконання завдань, що записані або безпосередньо стосуються виконання стратегічного плану розвитку цього міста (українські міста теж мають можливості, хоч і набагато менші, отримувати допомогу, яку потім не треба буде повертати). ЄС не дасть грошей жодній територіальній громаді (за винятком стихійних лих, катастроф і т.д.), якщо та не обгрунтує навіщо їй ці гроші і які будуть наслідки профінансованих заходів в майбутньому. Одним з документів, який дозволяє обгрунтувати місцевій владі системність та доцільність своїх дій і є стратегічний план розвитку.
Так що бажаю вам успіхів і вдалого відстоювання своїх інтересів. Тільки не забудьте, що заплановане треба буде всім разом виконувати
(Польша)  
  Блог пользователя chornyj   
wolandДата: Пн, 04.02.2008, 21:26:59 | Сообщение # 86
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Як на мене, дещо вже можна взяти з того, що вже є на Форумі:

Житомир - не мертве місто!

Позитив у Житомирі

Історія Житомира

Медицина у Житомирі

Бізнес у Житомирі

Пробки у Житомирі

Житомир: вчора і сьогодні

Житомир як він є

Транспорт на Старому бульварі

Тарифи на комунальні послуги

Екологія м. Житомира

сміття в центрі міста

Ставлення до мера міста

поки все. Доповнюйте.

Добавлено (04/02/2008, 21:26:59)
---------------------------------------------
а також:

Депутати міської ради

Трамвайні/тролейбусні маршрути

В Житомирі вигідніше купувати старі квартири

Узаконена корупція в медицині

Ціла базарна проблема у місті

Базар проти науки

Московську реконструюють!

Московську очищують (фото)

Мапа міста з коментами - дуже цінна річ!



Сообщение отредактировал woland - Пн, 04.02.2008, 21:28:59
Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
wolandДата: Пн, 04.02.2008, 21:37:36 | Сообщение # 87
Інтернет-козак
Сообщений: 1521
Репутация: 56
Награды: 37

Украина, Житомир
Картково-ліфтовий пас'янс

Ліфт- таксі?

Нещодавня епопея з Теплокомуненерго:

Оренда Житомиртеплокомуненерго: корупція чи рейдерство?

"Житомиртеплокомуненерго" - чорна діра міського господарства?

Битва за Теплокомуненерго

Битва за Теплокомуненерго продовжується

Здача Житомиртеплокомуненерго: Pro et Contra

Добавлено (04/02/2008, 21:36:04)
---------------------------------------------
Дещо про Інтернет-ресурси у Житомирі

Добавлено (04/02/2008, 21:37:36)
---------------------------------------------
chornyj, дякуємо ;-)

Offline (Украина)  
  Блог пользователя woland   
ВиКДата: Пн, 04.02.2008, 21:44:44 | Сообщение # 88
Генерал-лейтенант
Сообщений: 765
Репутация: 1809
Награды: 175

Украина, Житомир
Браво, woland, и спасибо от имени всех форумчан ! Это именно то, о чем мы (и ты в том числе) вели долгие эмоциональные и искренние споры на форуме! Ау, Старичег, где ты? Подключайся! biggrin biggrin biggrin
Offline (Украина)  
  Блог пользователя ВиК   
euripidДата: Вт, 19.02.2008, 13:53:35 | Сообщение # 89
Рядовой
Сообщений: 19
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (woland)
Як на мене, дещо вже можна взяти з того, що вже є на Форумі:

Вивчаю, вивчаю) запевняю, що всі конструктивні ідеї з форуму буду враховані в роботі над стратегією.

Добавлено (06/02/2008, 10:33:37)
---------------------------------------------

Quote (KAPJICOH)
особенно советую уделить внимание "черным дырам" горисполкома, и карманам в которые эти "черные дыры" засасывают средства. Главное, чтоб вы не изобрели новую "черную дыру". Как это было сделано ранее кое-кем под благими предлогами. ;-)

це не входить до моєї компетенції

Добавлено (19/02/2008, 13:53:35)
---------------------------------------------
До відома учасників форуму:
як повідомлялося раніше, 12-13.02 у приміщенні прес-центру міської ради (1 поверх) відбулась перша майстерня стратегічного планування у м. Житомирі, у роботі майстерні взяли участь більше 40 осіб (список робочої групи є в департаменті економіки). Робоча група інституційована, керівник групи Іван Занічковський, секретар Олена Баранівська. З результатами роботи сформульовано першу версію бачення майбутнього міста та розпочато стратегічний аналіз.
Робоча група працює постійно, в період між майстернями проводяться опитування громадян і підприємців.
Наступна зустріч Робочої групи запланована на 11-12.03.2008.
Всі релевантні матеріали з цього форуму будуть опрацьовані і взяті до уваги при складання плану дій.
Запрошую до участі.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя euripid   
KAPJICOHДата: Вт, 19.02.2008, 15:40:47 | Сообщение # 90
Генералиссимус
Сообщений: 4896
Репутация: 1361
Награды: 123

Украина, Житомир
Quote (euripid)
відбулась перша майстерня стратегічного планування у м. Житомирі,

А может выложите то, что там намастерили? Интересно все таки.
Offline (Украина)  
  Блог пользователя KAPJICOH   
euripidДата: Вт, 19.02.2008, 16:35:45 | Сообщение # 91
Рядовой
Сообщений: 19
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Quote (KAPJICOH)
А может выложите то, что там намастерили? Интересно все таки.

Ми домовилися, що інформування громадськості шодо ходу роботи візьме на себе департамент економіки...сподіваюся, в пресі повинно появитися. Вимагайте)
Offline (Украина)  
  Блог пользователя euripid   
KrukivskyyДата: Ср, 26.11.2008, 19:41:53 | Сообщение # 92
Сержант
Сообщений: 22
Репутация: 0
Награды: 0

Украина, Zhytomyr
Шановні колеги! В гілці "Житомир" створений форум "Житомир - місто майбутнього". http://zhzh.info/forum/4-1136-1
Можливо назва досить пафосна, проте спрямована на цілком реальні речі. Пропоную спробувати запровадити елемент ЕЛЕКТРОННОГО ВРЯДУВАННЯ. Окреслюємо проблему, обговорюємо, робимо конкретні пропозиції вирішення, в електронному вигляді надсилаємо відповідним установам і дивимось за реакцієї. Так пів світу працює і ми не гірші !!!

Добавлено (26/11/2008, 19:41:53)
---------------------------------------------
Форумчани! Як ініціатор двох різних тем, але дуже схожих між собою: "Стратегія розвитку" та "Майбутнє Житомира" пропоную обговорювати ідеї та реальні дії в межах однієї теми http://zhzh.info/forum/4-1136-1.

Offline (Украина)  
  Блог пользователя Krukivskyy   
AdminДата: Пн, 22.12.2008, 10:04:29 | Сообщение # 93
Генералиссимус
Сообщений: 1486
Награды: 117

Украина, Житомир
Сегодня, 22 декабря в 12.00 на сайте conf.zhzh.info состоится web-конференция с депутатом Житомирского горсовета, начальником управления муниципального развития г. Житомира Александром Крукивским.

* Во время web-конференции Вы сможете узнать:

- имеет ли Александр Крукивский свои стратегические планы развития города Житомира на ближайшие 10 лет?
- помогла ли выставка "Будущее Житомира" наладить диалог между властью и общественностью города. Каковы результаты?
- уверенно ли чувствует себя Александр Крукивский в кресле начальника управления муниципального развития г.Житомира?

ЗАДАТЬ ВОПРОС Александру Крукивскому

Offline (Польша)  
  Блог пользователя Admin   
Форум Житомира » город Житомир » Житомир, новости » Стратегія розвитку Житомира на 2008-2017 рр.
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск: