Живий Журнал
 
ЖЖ » Новини » Люди і Суспільство » 2014 » Декабрь » 26 » 11:39:34

На Житомирщині фінішувала чергова Бізнес-Школа ЮніорБанку. ФОТО

26.12.2014, 11:39:34 6318 0
На Житомирщині фінішувала чергова Бізнес-Школа ЮніорБанку. ФОТО

На правах реклами

У Житомирській області 85 студентів Бізнес-Школи ЮніорБанк цієї зими отримали дипломи випускників. Усі вони з вересня відвідували безкоштовні заняття, де тренери школи в ігровій формі навчали учнів фінансової грамотності.

На уроках Бізнес-Школи діти освоювали не тільки різновиди пластикових карток, банківську систему, основи програмування, фінанси, а й дізналися, що таке гроші, у чому суть професії банкіра, чому сьогодні настільки важливо бути обізнаним у сфері фінансів навіть дітям шкільного віку.

Студенти школи вивчали й ораторське мистецтво, як здобути авторитет серед однолітків, як правильно розпоряджатись і накопичувати свої заощадження.

"Мені дуже сподобались уроки в Бізнес-Школі. Для себе я відкрила можливості картки, дізналась, як зберігати і примножувати гроші на картці. Після цієї школи перегляну своє ставлення до фінансів”, - розповіла випускниця семикласниця Ольга-Марія.

Головним інструментом навчання у Школі фінансового успіху є Карта ЮНІОРА, за допомогою якої студенти школи вивчають банківську систему, освоюють фінансові операції.

Детальніше ознайомитись з роботою працівників банку, спробувати самостійно здійснювати основні банківські операції учні мали змогу на останньому уроці під час екскурсії до відділення "Фаворит” ПриватБанку. Саме це заняття найбільше запам’яталось юним житомирянам.

"Під час екскурсії нам провели змагання на найшвидший перегляд балансу на Карті ЮНІОРА через термінал самообслуговування, дали можливість самостійно попрацювати на планшеті та навчились підключати різні умови накопичення для «Копілки». Я вирішив, що у майбутньому хочу стати директором банку”, - поділився враженнями Нікіта.

Керівник напрямку ЮніорБанк Житомирського регіонального управління банку Сергій Карпець акцентував, що вже в лютому стартуватиме новий набір до Бізнес-Школи ЮніорБанку.

"В лютому 2015 року  ЮніорБанк проводитиме заняття у кожному районному центрі Житомирщини. Бізнес-Школа передбачатиме більшу кількість екскурсій у банк, також плануємо проводити квести у відділеннях нашого банку. Для учнів - це, перш за все, професійна орієнтація: можливість спробувати себе у ролі банкіра, касира, інкасатора  або  навіть керівника відділення”, - наголосив Сергій Карпець.

На вручення дипломів завітали батьки випускників і директор Житомирського екологічного ліцею Анна Дудік.

Батьки підкреслили, що такі заняття навчають їхніх дітей головному - як заробляти гроші і як правильно ними розпоряджатись, а директор, у свою чергу, подякувала комерційному банку за розвиток учнів у сфері новітніх технологій.

Освітня програма ЮніорБанк стартувала у 2009 році в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, об'єднуючи більш ніж 500 000 школярів. У рамках проекту, банк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей і підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Лише за останні роки випускниками Бізнес-Школи на Житомирщині стали понад 200 наших земляків. З 2014 року Бізнес-Школи ЮніорБанку проходять не лише в Житомирі, а й в районах області.Тэги: ПриватБанк, Житомир

Схожі новини:


Комментариев: 0
Оголошення на ЖЖ інфо: