Живой Журнал

Главная » Новости » Город » 2017 » Июнь » 8 » 00:05:47

ЖК «Преміум парк» у Житомирі - рік разом!     Реклама  

08 Июня 2017, 10:05:19 6177 0 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
ЖК «Преміум парк» у Житомирі - рік разом!

Сьогодні кожен житомирянин має змогу спостерігати, як поруч із старим добрим рідним містом, сучасними багатоповерхівками зростає новий красень Житомир.

Такою приємною метаморфозою, що відбувається з нашим містом, ми завдячуємо інвесторам, які не побоялись труднощів і недовіри, та зголосились будувати житло. Ми вирішили поцікавитись у одного з найбільш відомих забудовників, з якими труднощами стикається інвестор в процесі зведення будинку. Вирушаємо на вул. Синельниківську, 14, до центру показів ЖК «Преміум Парк», аби поспілкуватись з його керівником Лілією Богданівною Пелехатою.
 

- Лілія Богданівна, розкажіть, будь ласка, чого вдалося досягти за перший рік роботи?

Перша і найголовніша наша перемога – це здача першої секції в експлуатацію. Ми не просто здали її: в секції не залишилось жодної непроданої квартири, а це, напевне, свідчить про безумовну довіру покупців. Наразі будуємо другу секцію, зараз на етапі 5-го поверху, але і тут вже продано майже 90% квартир! Тож ми вже почали продаж 3-ї секції, адже попит та довіра покупців не дають змоги розслабитись J.

Але не тільки результати будівництва ми розглядаємо як досягнення, не менш важливий і дружній, професійний колектив, який склався у нас з першого дня роботи. Всі наші співробітники – це молоді професіонали, які працюють заради наших клієнтів і знають, що таке відчуття дружнього плеча.

І, звичайно ж, ми вважаємо за досягнення і пишаємося тим, що саме наш житловий комплекс обрала родина Ільницьких, яка нещодавно поповнилася одразу трьома чудовими донечками.
 

- Розкажіть, з якими труднощами довелось стикнутись у процесі будівництва?

Насправді, найскладніший період був на самому початку, коли люди не довіряли новому забудовнику, до того ж, ми не виключаємо, що мали місце сплановані маніпуляції громадською думкою. В перші тижні роботи ми мали пояснювати чи не кожному відвідувачу, що будуємо наш комплекс зовсім не в міському парку, а поруч з ним. Мало не кожен потенційний клієнт, що навідувався до центру показів, був впевнений, що саме ми зруйнували ділянку, на якій будуємо, до того ж, зачепивши міський стадіон J. Із кожним ми говорили, показували проектну документацію, пояснювали, що ділянка, на який зводиться будинок, не має жодного відношення ані до міського парку, ані до шпиталю, ані до спеціалізованої школи-інтернату. І вже напевно, Преміум Парк ніяк не міг зруйнувати стадіон, на якому вже декілька років триває реконструкція.

Чи не найбільша складність – саме недовіра людей, зумовлена існуючими прикладами недобросовісного ставлення забудовника до своїх зобов`язань. Але ми раді, що з кожним днем клієнти все менше говорять про негатив, і мріють про щасливе майбутнє в нових оселях, до того ж, радять нас своїм знайомим. Ви не повірите, але до нас переселяються разом із сусідами та друзями!


- Ви позиціонуєте себе, як соціально-відповідального забудовника. Розкажіть, до яких соціальних проектів ви долучаєтесь?

Дійсно, наш житловий комплекс притримується позиції, що кожен представник бізнесу має відповідально ставитись до своїх соціальних зобов`язань. Так, ми активно працюємо над тим, аби замінити старі електричні комунікації спеціалізованого навчального закладу на нові, сучасні кабелі, адже ми знаходимось поруч, і не можемо лишатись осторонь проблем особливих діток. Ще один важливий крок – це передача квартир військовослужбовцям, що приймають участь в АТО: під час урочистого відкриття секції ми вручили 14 сертифікатів на квартири для вояків, на черзі ще 26. Хочу зауважити, що задля забезпечення їх житлом не було витрачено жодної бюджетної гривні. І звичайно ж, ми намагаємось долучатись до всіх ініціатив, що реалізуються в місті: приймаємо участь в щорічному космо-марафоні, долучаємось до всеукраїнського прибирання, збираємо великодні кошики із смаколиками для бійців.
 

- Тепер поговорімо про переваги, якими може похвалитися ваш житловий комплекс. Що вирізняє цей будинок серед решти новобудов?

Перш за все, це безперечно мальовничі краєвиди. Навряд чи ще десь у місті можна знайти більш привабливий вигляд із вікна. По-друге, ми зводимо будинок поруч із парковою зоною, тому кожен матиме змогу гуляти в парку, зробивши буквально два кроки від своєї оселі. Щодо стану квартир, ми пропонуємо власникам традиційне індивідуальне опалення, утеплення енергозберігаючими матеріалами, інноваційні вікна. І, звичайно ж, якість матеріалів і самого будівництва – ми використовуємо тільки сертифіковану цеглу і решту матеріалів, дотримуємось всіх державних будівельних норм. Політика компанії спрямована на те, щоб знаходити максимально можливий компроміс між побажаннями клієнта і реальними можливостями. Тому в нашому будинку практично немає квартир з типовим плануванням, адже варіанти перепланувань дійсно безмежні. І цим ми завдячуємо нашому відділу додаткових послуг, який бере на себе весь клопіт щодо ремонтних робіт. До речі, саме про них йтиметься в нашому новому проекті «Реальний ремонт», над яким ми активно працюємо, і вже скоро житомиряни матимуть змогу оцінити можливості і перспективи житла в нашому житловому комплексі. Тож слідкуйте за новинами на сайті www.premium-park.com.ua та на каналі Преміум Парк в youtube.  

DSC_0690

DSC_0721

premium_park-1001

premium_park-1036

Untitled_design_(9)

Untitled_design_(12)

Untitled_design_(13)

Untitled_design_(14)


Untitled_design_(15)


Тэги: квартира, Житомир, Премиум парк
Объявление на ЖЖ инфо:

Новости по теме: