Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Авторская колонка » Руслан Коцюбинський,

Мрію стати начальником житло-комунального господарства в Житомирі

Автор: Руслан, 10.01.2008, 14:16:17
Автор Руслан Коцюбинський

Руслан Коцюбинський

все статьи автора

Руслан Коцюбинський, 32 роки, зустрічаємось у кав’ярні. Руслан одягнений у вишиванку, поверх якої піджак. Каже, що вишивав сам, зараз дороблює третю сорочку.


- На попередніх парламентських виборах “Свобода” набрала 0,78% голосів по Україні. Попри такий результат динаміка популярності організації стрімко зростала . Що завадило Свободі подолати 3%-й бар’єр?

- На мою думку, у нас не було шансів пройти у ВР. Великі надії покладалися на Західну Україну, але ж Юлія Тимошенко пообіцяла, візьме Тягнибока ( голова всеукраїнського ВО “Свобода” – авт.) у свій уряд, вже про все з ним домовилася . Виявилося, що це спеціальна виборча технологія, яка відібрала у нас суттєву кількість виборців. Тим не менше, ми одна із партій, яка набрала на виборах у 2007р. вдвічі більше голосів, особливо в обласних центрах, ніж на попередніх перегонах. Так, за нас проголосували 0,82% мешканців Житомира. Тут чималу роль відіграло те, що за “Свободу” переважно голосувала молодь.


- У чому на ваш погляд, відбулось таке зростання рейтингу?

- Одна з причин це те, що партія не була при владі. Друга - це дійсно нове обличчя, про яке постійно говорять. Наше гасло “Ми на своїй Богом даній землі” вказує на чіткий український акцент. На жаль, ми спостерігаємо засилля так званих українських патріотів під російським чи тель-авівським впливом. А Свобода дуже вирізняється на тлі цього політичного конвеєру.


- Руслане розкажіть про свій шлях у політику. Чим займались до “Свободи”?

- Ще в 1989 р. прийшов у школу без піонерського галстука, за що отримав догану. Погрожували листом, якого відправлять батькам на роботу . На мене цей педагогічний крок справив неабияке враження . Потім ходив на збори молодого РУХУ. У 1999р. вступив до соціал-національної партії України (СНПУ) , яка стала основою “Свободи”. Пам’ятаю робочу конференцію СНПУ. Я був приголомшений , що молодь, яка складала більшість в партії, знає гімн України, не соромиться спілкуватись українською. В принципі відтоді я почам спілкуватися українською. В Україну приїхав у кінці 80-х років з Росії, де зрозуміло, україномовного середовища не було.


- “Свобода” була справді однією із найдієвіших партій, яка не боялася боротися проти влади. У яких акціях ви брали особисту участь?

У 2002 р. усі боялися сперечатись з Кучмою, бо він мав вибачитись перед Польщею за кровопролиття між українцями та поляками у 43-му році. “Свобода” чи не єдина повстала проти такого безглуздя і змусила Президента до нас прислухатись. Ми пікетували в Києві посольство Польщі. У мене десь дома лишилась листівка з тієї акції. Проте вже через певний час перед Польщею каявся Ющенко…


- Руслане, коли Ви очолили свободу у Житомирській області і які заходи тут проводили?

- Очолив 2003 року, а до цього керував міською організацією. Більшість акцій ми проводимо у Житомирі, іноді в Новоград-Волинському. Так, 3 листопада 2007 р. організували смолоскипну ходу на 75 роковини репресій проти українського народу. 7 листопада спалили опудало у центрі Житомира, у рамках акції “Комунізм ще не покарано”. Вже в новому році 22 січня плануємо заходи до 89-ї річниці Дня Соборності України. Тобто робота ведеться постійно.


- Чи приділяється увага молоді ?

- Враховуючи те, що наш основний електорат – молоді люди, ми робимо усе , аби вони збагнули ключові позиції “Свободи” . Після новорічних свят будемо розповсюджувати по житомирським навчальним закладам касети з документальним фільмом “Війна між Гітлером і Сталіним”. У минулому році я їздив по школам і показував фільми про ОУН-УПА. Мене вразило те, що три учня із різних класів, які прохали мене переписати стрічки. Я був приємно здивований. Це покоління має інші погляди на історію, що не може не радувати.


- Якби “Свобода” прийшла до влади, ким би ви стали : депутатом чи чиновником ?

- Моя мрія – очолити житлово-комунальний сектор у Житомирі. Хотілось б провести суттєві реформи, наприклад, прибирання вулиць. Чому б не запровадити взимку обігрів тротуарів, як це робиться у багатьох країнах? Це економія, бо не треба долучати людей і техніку для чистки снігу. Але знову ж таки усе залежатиме від того, на якій посаді мене хоче бачити партія.

Ольга Стасів, газета "Субота"

Автор: Руслан, редактор рубрики "Руслан Коцюбинський" на ЖЖ.info


Руслан Коцюбинський | 10.01.2008 | Переглядів: 6438
Редакція сайту може не розділяти думку автора статті
та відповідальності за зміст матеріалу не несе.

Коментарів: 2
gggg
1 gennali (gggg)   • 20:07:01, 02.11.2009 [Материал]

С каких пор предатели,фашисты стали национальными героями???
HOOLS
2 HOOLS (HOOLS)   • 21:31:56, 17.12.2009 [Материал]

Ну и где здесь предатели,где фашисты?только конкретно,без порожняка пожалуйста.