Живой Журнал

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський      Авторская колонка

Руслан Коцюбинський

Громадський діяч

статей автора: 34


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
Місцеві вибори 2015 як знищення монополії на опозицію
Протягом років історії українського парламентаризму, всі ми з вами, ставали свідками протистоянь влади і опозиції. Після кожних виборів, парламентських чи місцевих, політичні сили, що не увійшли до правлячої коаліції, неодмінно переходили в опозицію до діючої влади.
28 Октября 2015 1770 7 5.0
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
На сучасному етапі, сміття – це також гроші.
Хотів би зосередити увагу читачів на дещо іншому. А саме збору відходів. Як нам розповідають, саме європейському зборові.

Йдеться про роздільний збір сміття. Ідея ніби то непогана. Вже не перший рік нам милують око різнокольорові яскраві контейнери на вулицях нашого міста та інформації про те, що потрібно скло відділяти від пластику тощо.
28 Ноября 2013 3078 1 3.1
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
Опозиція – єдина!
Громадська кампанія «Марш патріотів» наголошує, що інформація розповсюджена про те, що активісти кампанії виступатимуть окремо від опозиційних сил, під час акції «Україна-вставай», що відбудеться у Житомирі 6 квітня, не відповідає дійсності та спрямована на те, щоб розсварити опозиційні сили.
05 Апреля 2013 2307 6 1.7
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
Вони свій не дух в подвиг записати хочуть ?
Ви тільки уявіть не побоюсь цього слова «революціонери» вони ж в народі просто опозиціонери (Зубко, Сухомлин, Рабінович та ін.) на Порш Кайенах під стінами міськради з плакатами в ручках стояти будуть? Не вірю!!! 
24 Февраля 2012 2407 0 3.0
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
І ось тут і з’являються такі як Яценюк.
Тому у мене виникає цілком логічне запитання: яка ж користь з тих ватажків опозиції, котрі вийшли на майдан лише пісень поспівати та заучених речівок промовити, тим самим звернувши на себе увагу, а який натомість маємо результат?
29 Августа 2011 3469 13 2.9
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський із «Свободи» пропонує дати меру Житомира орден за невчасне опалення.
Хочу запевнити, коли наша команда прийде у Житомирську міську раду, дерибану землі не буде. Нам не треба й сінокоси, бо не збираємось розводити кіз на балконах.
21 Января 2009 4233 0 4.3
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
Століття Бандери
1 січня соціал-націоналісти та всі люди доброї волі святкували 100 років від Дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Андрійовича Бандери. 
03 Января 2009 11062 12 4.3
Руслан Коцюбинський
Руслан Коцюбинський
"Шило на мило" або яку політику проводить міська влада.
Житомирська обласна організація ВО «Свобода» обурена свавіллям місцевої влади, яка замість вирішення нагальних соціальних питань у місті займається продажем землі та комуналної власності міста. Зокрема,станції «швидкої допомоги», що знаходиться за адресою вул. В. Бердичівська,34.
05 Ноября 2008 10258 6 3.9
1 2 »