Роль інформації не варто недооцінювати
Автор: Руслан Коцюбинський, 08.11.2013, 18:08:07
В сучасному світі роль інформації важко недооцінювати. Вона завжди впливає на розвиток суспільства, у тому числі на наше життя, навчання, соціальну сферу. Історії відомо немало прикладів, коли під безпосереднім впливом поширеної інформації, певних осіб починали переслідувати, іншим навіть забороняли виступати на ТБ і радіо. Добре це чи погано? Показовим є приклад відомого британського гурту «Sex Pistols». Гурт, спровокував скандал, використовуючи у прямому ефірі нецензурну лексику перебуваючи у нетверезому стані. Згодом їм у зв’язку з інцидентом було заборонено концертну діяльність, а ведучого шоу звільнено з роботи.
Сьогодні ж ми маємо трохи інший час та інші реалії. Нормою стає ненормальність, збочення, епатаж. За допомогою ЗМІ, зацікавлені особи маніпулюють громадською думкою, ба більше - насаджують комплекс меншовартості, пропагують культ насильства та вседозволеності. Все це має на меті відхід від традиційних цінностей і переконань та занурення у світ тотальної вседозволеності. Головне для сучасних ляльководів не нав’язати свою точку зору, а посіяти в душах зневіру і сумнів, забруднити і кинути тінь на непорушні цінності. А, як відомо, у мутній воді легше ловити рибку. Тобто суспільство, учасники якого отруєні парами аморальності і відсутності чіткого бачення Добра і Зла, перестає бути суб'єктом життєдіяльності і стає об'єктом банальної маніпуляції різномасштабних ділків.
У такій складній ситуації важко навіть збагнути де добре, а де погане. Аби у цьому переконатися достатньо подивитись програму телепередач сучасних каналів. У ній велику частину ефіру займають розважальні програми, із ніби непоганими ведучими. Проте, ряд запитань викликає саме зміст цих програм. До прикладу - «Пекельна кухня». Ніби і шоу цікаве, і задумка непогана, і нові рецепти можна дізнатись. А коли задуматись: повна зневага до нас із Вами, тих, чий дідусі і бабусі пережили найстрашніший Геноцид в історії людства – Голодомор. Чому я так стверджую? А хіба можливо у країні, де більше 30 % її мешканців живуть за межею бідності, демонстративно викидати їжу? Думаю питання риторичне.
А ви можете навести приклади програм, які спонукають до роздумів? Думаю, що не лише у телепередачах ви щоденно бачите подібні приклади. Повсякденне життя дає вдосталь інформації для роздумів людям у яких не втрачене відчуття моральності, справедливості і правди. Відродити культ притаманних нашій нації традицій, поваги до людського життя, гідності, праці має стати нашою метою. Саме завдяки цьому зв’язку ми залишаємось, на зло власникам засобів масового зомбування, людьми. Саме коріння, яке поєднує нас з предками, не дає звалити вікове дерево на ймення Україна.
Автор: Руслан Коцюбинський, редактор рубрики "Руслан Коцюбинський" на ЖЖ.info
Руслан Коцюбинський
| 08.11.2013
| Переглядів: 3043
Редакція сайту може не розділяти думку автора статті
та відповідальності за зміст матеріалу не несе.
"Ціную свою працю,й життя й сам хазяїн в ньому й не хочу щоб мені та іньшим вказували такі тоталітаристи як Ви", - Можливо Вам варто повернутися на історичну батьківщину, судячи з Вашого ніку? А Тут господарі українці, і нам вирішувати що робити гостям у нашій хаті.
праці купить людина і знищить,я засумніваюсь у її психічній нормальності.
Я можу Вам шановний допомогти. Якщо Ви придбали на Вашу думку неякісний певний продукт не варто його викидати бо це не гуманно, а потрібно звернутись до контралючих органів таких як управляння торгівлі та управління захисту прав споживача.
-потрібно виявити того негідника,за виною якого зникло світло і покарати згідно чинного законодавства та норм моралі сучасного суспільства!!!
"чи не зїв вчасно?"
-хтось повинен визначити чим ти займався весь час,що не вистачило часу для споживання їжі і вчинити згідно законодавства!!!
-тобто ти будеш покараний
2)Ви ступінь узагальнення також умієте визначати.Нічого важкого.Тож заздрити нічому.Свою думку щодо узагальнення я аргументував.
3)Не хочемо.Не зрозуміло чому ви саме такої думки.За вашою логікою і кожен ваш коментар є "полосканням мізків".Щодо варіантів, я й не казав що ви здатні керувати їх кількістю.Але точку зору альтернативну щодо ящика ви чомусь вважаєте "полосканням мізків".
4)"Не надо гнать на ящик..."Це ваші слова.І що це якщо не його захист.Отже,дійсно,шукайте проблему в собі.