Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Понедельник, 23 Мая 2022    21:02:51
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Дмитро Ткачук

Мої друзі ночували на нарах. Я не пробачу цього режиму януковича

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

ІСТОРІЯ


10 квітня кілька моїх друзів ступили на територію с. Нові Петрівці, де розташований офіс президента - Межигір’я. Того ж дня, без жодних пояснень, чотирьох з них затримали беркутівці. На кожного було складено адмінпротокол. Олександра Бойкула відпустили першим, а до вечора відбулися суди, які ухвалили накласти штраф на Андрія Богдановича та Василя Гацька.


ВІДЕО журналістів телеканалу ТВІ  з місця подій.


11 квітня о 19 годині, прямо в залі суду був затриманий та відвезений в невідомому напрямку Максима Панова, місце перебування якого вдалось встановити лише о 23 годині. Суд ухвалив Панова Максима Вікторовича визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого за частиною 2 статті 185-1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді адмінстративного арешту строком на 7 (сім) діб. Зранку 12 квітня було подано апеляцію і понад два десятка активістів прийшли під маєток януковича з вимогою припинити це свавілля. Всю дорогу активістів супроводжував беркут.


Після розгону зібрання під маєтком януковича, всі перемістились до суду, щоб підтримати Максима та вимагали негайно передати апеляційну скаргу до розгляду. Під судом весь час чергувало з двадцять беркутівців та ряд працівників міліції. Впродовж дня ще чотирьох людей затримали.
А ще через добу 13 квітня суд виносить ухвалу, якою з "врахуванням пом’якшуючих обставин" за похід на Межигір’я 5 діб дають Голові політичної партії "Демократичний Альянс" Василю Гацько.

  

ВИСНОВКИ

Вони безпомічні і бояться. Дії працівників "позорних” органів були абсолютно незлагоджені і залежали від команди зверху. Команду дали, і всупереч всім нормам права нікчемні виконавці її виконали.


Мета подібного кроку збоку "охоронців права та порядку” одна - залякати громадян за порушення території "зони комфорту” бидла, яке живе в Межигір'ї за рахунок моїх податків. Задача виконана - ціль не досягнута. Чергові ізолятора та райвідділу, яким довелося відповідати по 30 раз за годину на телефонні дзвінки, відверто брехали громадянам, що цікавились місцем перебування та станом Максима Панова. Думаю, вони запам’ятали це чергування, адже спокійно виспатись не вдалось. Червоний телефон довів брехунів до сказу. Безглузде затримання, абсурдне рішення суду, брехня людей в пагонах, подальший тиск і репресії, аж ніяк не свідчать про силу цієї системи. Вони слабкі! Це не політув’язнення радянських часів - там діяв механізм, страх і чіткі інструкції. Режим янукуовича працює виключно на безмозкому менеджменті та вседозволеності, розхлябаності правової системи і безстрашності чинуш і мудаків з повноваженнями всіх рівнів.


НАСЛІДКИ


Очільник "сімї”, який настільки боїться власного народу, що обмежує їх пересування в радіусі на кілька кілометрів від своєї нори, заробив собі ще кількасот, персональних ворогів. Він намагався позбавитись від 10 людей і спровокував активність значно більших мас.

Вони продемонстрували свою безпомічність і озброїли нас. Боятися ув'язнення в державі, де норми права не діють безглуздо. Те, що ти завтра позбудешся власного бізнесу, домівки чи свободи, у країні де панує беззаконня, якою керує ЗЕК, що чхав на будь які принципи та ”поняття” не має ніякого сенсу. Ці явища такі ж не підвладні нам, як те, що завтра нас може збити машина, на голову впасти цеглина чи в землю вріжеться метеор. Боятися варто того, чого ти можеш уникнути. Уникнути свавілля неможливо! Повстати і зупинити бардак можна! Персонально янукович винен в цьому свавіллі. Саме він повинен відповідати. І якщо хтось думає, що він не боїться народу, то ці події лише в зайвий раз спростовують хибну думку. Ця безпомічна людина накладе в штани, навіть коли проти нього віч-на-віч стане квола жінка. Кожен, хто прагне жити гідно, повинен оголосити про персональне протистояння цьому козлу. Число яникоохоронців скінчене, народний спротив нестримний. Тем, де затримали одного, з'являються сотні. Ця формула забезпечить перемогу режиму.  Я протистоятиму +1...Мої друзі ночували на нарах. Я не пробачу цього режиму януковича

Мої друзі ночували на нарах. Я не пробачу цього режиму януковича


Мої друзі ночували на нарах. Я не пробачу цього режиму януковича


Мої друзі ночували на нарах. Я не пробачу цього режиму януковича
Автор: Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук | 13 Апреля 2013 | Просмотров: 3433
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 13
Jonas_IN
1 Іван Фурлет (Jonas_IN)   • 21:52:38, 13 Апреля 2013 [Материал]

+1
polesich
2 Владимир (polesich)   • 03:26:42, 14 Апреля 2013 [Материал]

Дааа как свой звмок охраняет,
Vasilevs
3 Василий (Vasilevs)   • 12:33:01, 14 Апреля 2013 [Материал]

МОЇ друзі зїли несвіжі суші
Я не пробачу ЦЕ режиму Януковича
коррупционер
4 владимир (коррупционер)   • 18:17:04, 14 Апреля 2013 [Материал]

а мне кажется что свита делает короля.....
Сalikusu
5 HOOLIGANova (Сalikusu)   • 12:15:51, 18 Апреля 2013 [Материал]

Я пробачаюся, але якого милого ті декілька ваших друзів туди посунули?
Мекнути не було де чи просто прогулянка селом?
Я, боронь мене боже, нікого не захищаю, але як би вчинили Ви, якби на вашу територію зайшло декілька чиїхось друзів?
Запросили би на каву/чай/печеньку/чашку горілки?
Маю великі сумніви.
Tima
7 Дмитро Ткачук (Tima)   • 13:43:51, 21 Апреля 2013 [Материал]

HOOLIGANova Панда, якщо вас дійсно цікавлять причини та передумову, то пропоную глянути другу частину статті http://blogs.pravda.com.ua/authors/sokolenko/51697851a8551/
а саме хронологію подій, вона чітко дає можливість зрозуміти чому та для чого "туди посунулись".
Щодо другого питання.
1) Якби хтось прийшов на мою територію то я б почав діалог для з'ясування цілей подібного візиту.
2) Територія с. Нові-Петрівці це моя територія, як і ваша та мільйонів інших українців. Ніхто не проникав на чиюсь приватну власність чи посягав на чиєсь майно. Людей які їхали по дорозі, зупиняє ДАІ і 4х пакує беркут.
П:С: Вони навіть до стін Межигіря не дійшли, яке між і ншим не є чиєю приватною власність, а значиться як рекреаційна зона, а отже загальнодосутпне. І те що на території цієї рекреаційної зони знаходиться, наголошую ОФІС президента (його робоче місце) аж ніяк не робить це місце чиєюсь територією!
Які сумніви у вас є?
Сalikusu
13 HOOLIGANova (Сalikusu)   • 23:27:45, 25 Апреля 2013 [Материал]

так є.
маю сумніви, що ви курите тютюн.
здається мені, травичка якась цікава.
але просити не буду.
Сalikusu
6 HOOLIGANova (Сalikusu)   • 15:31:25, 18 Апреля 2013 [Материал]

+++
Tima
8 Дмитро Ткачук (Tima)   • 13:45:52, 21 Апреля 2013 [Материал]

Пані Юлю, ваші мазахістські схильності, а тимпаче публічні заяви про них суперечать принципам суспільної моралі, тому подумайте чи варто їх декларувати. ;-)
maskarad
9 Андрей (maskarad)   • 15:28:56, 22 Апреля 2013 [Материал]

А кто ты вообще такой что бы комуто прощать или непрощать??? Ты никто и звать тебя никак. Свиней тебе нужно пасти и подымать економику, а не горлопанить. Дармоед, я в твои годы работал и зарабатывал, а такое как ты только ищут халяву. Мои дети работают и имеют достаток причем неплохой, а небегают под заборами и не воют. Мало тебе дали, вот бы шоб яйца открутили тогда былобы нормально
Tima
10 Дмитро Ткачук (Tima)   • 21:39:42, 22 Апреля 2013 [Материал]

Шановний Андрей maskarad, я не знаю скільки на сьогодні заробляють свинопаси та бажаю Вам та вашим дітям успіху. Я ж звик працювати головою і переконаний, що саме від цієї функції, перш за все, залежить розвиток економіки. Також не впевнений, що популяризовані вами методи відкручування яєць сприяють реалізації особистостей та фінансовому благополуччю. Я не прихильник таких культів.
П:С: Я впевнений, що ми не знайомі тому вважаю, що подібні Ваші висловлювання є просто не допустимими в цивілізованому суспільстві. Як мінімум, припущення, щодо моє роботи, рівня заробітку та дармоїдства є упередженими та безпідставними. Можливо це норма для свинопасів?
maskarad
11 Андрей (maskarad)   • 11:55:11, 23 Апреля 2013 [Материал]

Для того что бы работать головой нужно иметь мозги, а не бегать под забором и кричать кто и сколько какает и в каой унитаз, вот для етого мозгов ненадо. Криками и прочими подглядыванием економику неподымают. И почуто ты на нарах не ночевал??. Правильно, заныкался в кустах а сейчас как собака только гавкаеш. Какая польза то от тебя???? НИКАКОЙ. Как паразиты (глисты, воши, клещи и прочая гадость) живеш за чужой счет. Что ты производиш, сколько сделал для людей. НИЧЕГО.
Tima
12 Дмитро Ткачук (Tima)   • 22:00:05, 23 Апреля 2013 [Материал]

Ніколи не розумів людей, які одночасно запитують і дають відповіді на свої запитання про інших.
Чомусь, мені здається, що побудувати діалог з Вами не вийде, та й наврят ви цього прагнули. А відповідно не знаю чого Ви від мене очікуєте. Вибачте, що розчарував.
Спілкуйтеся на здоров'я. :-)

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо