Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Іван Саюк » Іван Саюк

Комуністичне ретро або «Лєнін такой маладой...»

Автор Іван Саюк

Іван Саюк

все статьи автора

Події останніх місяців засвідчують, що в Україні відбувається цілеспрямований процес повернення до радянського минулого.

Символи тоталітарного минулого, які мали б бути демонтовані (згідно указу попереднього президента) сьогодні відновлюються: у Києві комуністи відновили пам’ятник Леніну на Бесарабській площі ще минулого року і встановлювали його під революційні мелодії та охороною працівників міліції.

Нагадаю, що пам’ятник був пошкоджений Миколою Коханівським, українським патріотом, якого зараз намагаються засудити, хоча одним із аргументів його дій був саме президентський указ, який не виконувала місцева влада. В Прилуках та Запоріжжі напередодні 9 травня на вулицях розвішували червоне ганчір’я - прапори СРСР, тим самим повертаючи нас до кривавої епохи нищення українців совєцьким режимом.

Як бачимо, такі факти непоодинокі і відбуваються на всіх теренах нашої держави. Не оминуло це і Житомир, тільки трохи в іншому форматі.

23 червня відбувалась тридцять дев'ята сесія міської ради, на порядку денному якої розглядалося питання про присвоєння загальноосвітній школі I-III ступенів № 22 імені В. М. Кавуна – першого секретаря Житомирського обкому КПУ.

Незважаючи на неоднозначну громадську оцінку цієї постаті - рішення було прийнято одноголосно всіма присутніми в залі. Проголосували і тихенько розійшлись, адже жодного повідомлення від прес-центру міської ради чи Шелудченко житомиряни й досі не почули.

Як виявилось, «слугам народу» стало замало ліцею № 25 ім. В. О. Щорса.

Іншим заходом місцевої влади стало рішення виконкому про затвердження місць впорядкування і розмежування зупинок пасажирського транспорту в м. Житомирі, згідно якого відбулись зміни автобусної маршрутної мережі міста.

Нині більшість маршруток проїжджає через майдан Соборний, в самому центрі якого бовваніє пам’ятник Леніну. У пересічних житомирян складається враження, що це аж ніяк не чергова турбота про покращення посадки-висадки пасажирів, а відверте знущання над національною пам’ятю і показ того, що влада не збирається враховувати численні звернення громадських організацій та політичних партій, в яких йдеться про демонтаж цього об’єкта. Комусь-таки комуністичне ретро ніяк не дає спокою.
Автор: Іван Саюк
Іван Саюк | 01 Июля 2010 | Просмотров: 2686
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 16
wizard
1 wizard (wizard)   • 21:47:01, 01 Июля 2010 [Материал]

88
жито
2 sasha (жито)   • 21:54:48, 01 Июля 2010 [Материал]

Іване, дякую за інформацію. Повністю Вас підтримую у Вашому гніві проти проституток з міськради і її голови. Мало того, що прийняли антинародне рішення про увіковічнення секретаря ЦК КПСС та ЦК компартії України, першого секретаря Житомирського КПУ гонителя свободи і демократіі душителя Кавуна, так ще й замовчали це рішення - бояться,гнидота, що люди нормальні скажуть.
Тепер знаю точно: на наступних виборах я і всі мої родичі та знайомі будемо голосувати за "СВободу!" Тільки в цій організації виявилися нормальні люди, які виступають проти комуністичних перевертнів. Пишіть звернення до ВР - з протестом проти цього маразму - ми всі підпишемо його.
pomdepa
3 pomdepa (pomdepa)   • 23:16:40, 01 Июля 2010 [Материал]

Слушай, малыш, при советском режиме не все было гладко, не все было хорошо...но где бы ты сейчас был, что бы ты сейчас жрал и т.п. если не тот же Щорс, который так мозолит твои бандеровские глаза. Красиво говорить ты научился, а вот что кроме фигурного лязгания челюстей ТЫ сделал для Украины? Вы (нацисты-националисты) уже себя проявили - весь мир понял, что кроме "Героям слава..." и помаранчево-бандеровского деребана ТЫ и тебе подобные ни на что не способны. Вас уже никто не воспринимает всерьез, с вами не спорят - над вами просто смеються. Вы клоуны ющенко-тимошенковского режима.
mr-greed
4 Ілля Грицанюк (mr-greed)   • 11:55:40, 02 Июля 2010 [Материал]

Хоч я і не до кінця згоден з позицією "Патріоту України", хочу всунути носа в цю гілку. Зачепив пост пана pomdepa щодо гдє би ми були і что би жерли і взагалі
ИМХО:
Думаю що якби не Щорс (і йому подібні) то були б ми з Вами в ЄС, не мали б поняття про корумповане, _______________ (можна вписати свої варіанти) суспільство - наслідок політики Радянської держави і жерли б шоколад плітками-пєчєньє каробкамі))) а не ковбасу вироблену саме за технологіями Радянського союзу, яка містить не більше 20% м’ясопродуктів(!!!). При цьому "націонал-фашистом" мене назвати важко, з Іваном особисто не знайомий (хоча про діяльність чув, дещо навіть бачив), що зробив я для Житомира (чи хоча б прагнув до того) знає Гугл. А що Ви зробили? Коментили на форумах? Обзивали незнайомих людей клоунами? Смішно)
SAAX
5 SAAX (SAAX)   • 13:04:29, 02 Июля 2010 [Материал]

Дитинко (25 Ноября 1986, 23 Стрелец), якби не було б Совьєтського Союзу, то тебе б не "зробили б" твої батьки. І нікому було б сунути свого носа, та писати цю галіматью з коментарями навіяними твоїми сновидіннями.
Сашко
11 Alex (Сашко)   • 22:44:19, 02 Июля 2010 [Материал]

Если это главный аргумент- то многие родители современных немцев родились в нацистской Германии, так значит...
pomdepa
13 pomdepa (pomdepa)   • 10:17:35, 03 Июля 2010 [Материал]

Вот и видно, что ты и про жизнь, и про историю только из Гугла знаешь. А вот если бы не вышеназванные товарищи, то ты б не в ЕС был и не шоколад плитками жрал, а ФИО твоих родителей на плитке могильной бы были (и это в лучшем случае) и год смерти - ну максимум 1950. Так что про шоколад - это очередное заблуждение маленьких гоблинов-неонацистов.

А про корумпированное общество - лучше не начинай. Понятие такое появилось только у "вильний демократичний украини".

Сашко
14 Alex (Сашко)   • 11:20:43, 03 Июля 2010 [Материал]

Да ты, чёртик, демагог галимый. Смотрите-ка на него- знаток жизни с ником "пом.депутата". А пафосу-то сколько! Будто ты сам в отечественную воевал, потом сам страну отстраивал и лично меня кормил-растил. И такому ещё плюсы ставят!!! Уверен, живёт он на депутатовы подачки за то, что языком умеет так "замолодить", что часть населения радостно ему поддакиваеть "О, да! Это наш- он як за народ и против бандеровцев!"

И шоколад килограммами как раз такие как ты жрут, рассуждая про бедных людей, а миллионы украинцев пашут за границами совсем не от хорошей жизни.

pomdepa
15 pomdepa (pomdepa)   • 22:32:58, 03 Июля 2010 [Материал]

Да нет, не воевал и потом страну не отстраивал...и тем более тебя не кормил - проще растрелять. Но я искренне благодарен тем, кто это делал. Благодарен КРАСНОЙ армии за победу над такими как ты и даун Тягныбок, благодарен комунизму, который обеспечил мое счастливое и ДОБРОЕ детство и т.д.

Шоколад я не люблю - так что про килограммы ты не прав... А по поводу зароботка - так кто на что учился... кто на депутата, а кто официантом в Британии работать и с умной мородой лица о национальной (заметь украинской) идее рассуждать.

П.С. Привет маме

LeXeR
16 alex (LeXeR)   • 16:56:48, 12 Июля 2010 [Материал]

"а не ковбасу вироблену саме за технологіями Радянського союзу"
- Очень, к стати, интересную тему вы затронули, правда не совсем корректно. Я бы, к стати, не отказался покупать такую колбасу, да и прочие продукты, произведенные по ГОСТам, а не черт знает что, что выдает нам видчызняна промисловисть под видом продуктов питания. И самое ужасное при этом, что наши законодатели не могут (или не хотят?) нас от этого защитить. Так что не надо ля-ля.
Iваницький
6 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 15:30:55, 02 Июля 2010 [Материал]

Во всём виноваты "маршрутчики" (см. последний абзац). Мало того, что курят, слушают шансон и ругаются матом, так ещё и, потворствуя своим природным садистским наклонностям, нарошно катают пересічних житомирян вокруг памятника Ленину!... сцуки редкостные.

14:55 - Урря! "Первый пошёл!"... ;)
В детстве было у нас развлечение - кидать карбидный заряд в дворовой сортир, - эффект, особенно при наблюдении со стороны... так до сих пор и не могу отделаться от этой вредной привычки ;)))))

жито
7 sasha (жито)   • 19:54:58, 02 Июля 2010 [Материал]

Для pomdepa
Ти, помдепа, комуняка - досить вже брехати і вішати людлям локшину на вуха.
Ти краще розкажи людям, чому Совецкий Союз і Ваша довбана КПРС довели людей до злиднів - в 1988 році вже трусів в магазинах не було, мила, прального порошку і все - по талонах. Чому пабєдітєлі у війні прозябали в бідності, а переможені в Німеччмні мають добрі пенсії, житло і т.д? Знаєш, брехун, чому? Я тобів скажу - тому що там НЕ було Совецкого Союза і твоєї довбаної злочинної КПСС з такими моральними виродками, як Щербицький, Кавун і іже з ними. Ти та твої виродки комуняцькі перефарбувалися під демократів і знову брешете, брешете, як скаженні собаки. Але всеодно кінець вам прийде. Міжнародний трибунал не за горами. Це зрозуміло?
Alex_BeNDeR
8 Alex_BeNDeR (Alex_BeNDeR)   • 21:10:08, 02 Июля 2010 [Материал]

Что за манера переворачивать слова? Хотите чтоб Вас слушали, так уважайте же и слушайте других.
Что за совєцький союз??? Аббревиатура, на сколько я знаю, выглядит как СРСР (Союз Радянських Соціалістичних Республік / Радянський Союз).

PS: статья очень поверхностная, анекдотная что ли, как для такой тематики... Хотя какая-то мысль есть.

жито
9 sasha (жито)   • 21:41:44, 02 Июля 2010 [Материал]

Вы так далеки от проблематики, что даже не понимаете, отчего народ пишет Совецький Союз. Извините, но я еще у ВАс не спросил, что и как мне писать. А если Вам не нравится статья, так напишите свою, а то кудахтать все умеют. :)) А мы тогда оценим, на что ВЫ способны. ОК?
Alex_BeNDeR
10 Alex_BeNDeR (Alex_BeNDeR)   • 22:14:00, 02 Июля 2010 [Материал]

Если близко входить в проблематику, как Вы выразились, то объективные выводы делать очень трудно - будет преобладать односторонность, в ущерб всесторонним реалиям.
Ах, как Вы "учтивы", почему ж мне указываете тогда что делать? Я ведь не навязываю, пишите как хотите. И все же, про политику писать не буду, или, лучше сказать, про ТАКУЮ политику.
pomdepa
12 pomdepa (pomdepa)   • 10:11:06, 03 Июля 2010 [Материал]

По поволу "кудахтать", то это ты в точку. Может не стоит мозги напрягать, а то ещё щеки лопнут...