Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Вторник, 17 Мая 2022    13:09:59
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » «Фронту Змін»

«Фронт Змін» стал третьей партией в Украине, и в Житомирской области

«За результатами цих виборів «Фронт Змін» став третьою партією і в Україні, і в Житомирській області», - заявив сьогодні під час прес-конференції голова Житомирської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» Геннадій Зубко.

«При цьому, ми стали єдиною загальноукраїнською партією: наше представництво по регіонам показує, що ми не роз’єднуємо, а об’єднуємо країну. І все це відбулося за рік, а в Житомирській області за два місяці».

За словами  Геннадія Зубка, за рахунок активної позиції партії на місцевих виборах, «Фронт Змін» захистив голоси своїх виборців.

«Фальшування  жорстко блокувалося завдяки  роботі нашого штабу і ми впевнені, що ті фальсифікації, які таки відбулися, не вплинуть суттєво на результати виборів», - наголосив політик. 

Проте, на думку пана Зубка «саме розпорошеність так званого демократичного табору далася взнаки».

«Відсутність  єдиного кандидата на посаду мера та спільної підтримки не дозволяє говорити про перемогу. Партія регіонів, судячи з усього, скористалася  ситуацією, і на наступні п’ять років Житомир залишиться вотчиною Партії регіонів. Та свій результат ми розцінюємо як перемогу – порівняно з останніми виборчими перегонами, довіра виборців до «Фронту Змін» зросла щонайменше втричі. Я дякую кожному житомирянину, який проголосував за «Фронт Змін». Кожному, хто прийшов на дільницю і підтримав нас», - сказав Геннадій Зубко. 

Також Геннадій Григорович повідомив, що згідно паралельного підрахунку голосів «Фронт Змін», за попередніми даними отримав, в середньому по області, 12-14% голосів виборців, а більшість мажоритарних кандидатів на своїх округах або виграють, або займають другу-третю позицію.

 «Нашою  метою є дієва робота в місцевих  радах. Для цього «Фронт Змін»  буде боротися за повернення  делегованих колись радами повноважень від місцевої виконавчої влади назад. Створимо виконавчі комітети і будемо працювати. Повторю, вже сьогодні ми починаємо реалізацію тієї програми, з якою йшли до виборців. Ми вже готуємо пропозиції до бюджету та плану розвитку області та міста у 2011 році. Ви побачите не слова, а справи», - підсумував Геннадій Зубко.

Прес-служба Житомирської обласної організації «Фронту Змін»

К.т. (0412) 42 28 85
Автор: «Фронту Змін»
Житомир | 01 Ноября 2010 | Просмотров: 5259 | выборы 2010, Зубко
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо