Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Среда, 18 Мая 2022    07:12:25
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Геннадий Зубко

«Желание украинцев быть европейцами объединяют нацию», - Зубко на Евромайдане в Житомире

«Желание украинцев быть европейцами объединяют нацию», - Зубко на Евромайдане в Житомире

У середу, 27 листопада, близько півтори тисячі житомирян прийшли на майдан Корольова на Народне Віче «За європейську Україну!». Віче розпочали спільною молитвою за Україну. Потому до громади звернувся народний депутат від Житомира Геннадій Зубко.


«Бажання українців бути єдиною родиною  з європейцями об’єднують націю. Це відчувається у Житомир і на Майдані Незалежності в Києві.  Два майдани у Києві об’єднались без політичних гасел. Об’єднались заради майбутнього держави. Важливо, що євроінтеграцію підтримує молодь, оскільки розуміє, що це дасть можливість молодим людям отримати гідну освіту і можливість залишитись працювати в Україні», - сказав Геннадій Зубко і подякував всім житомирянам за потужну підтримку європейського курсу України.

Він висловив переконання, що в ці вирішальні дні всі обрані депутати місцевих рад від опозиції повинні підтримати Майдан  у Києві. Також народний депутат впевнений, що асоціативну угоду між Україною та Євросоюзом обов’язково буде підписано, «оскільки воля людей понад усе і її виконання не залежить від найнятого на роботу уряду, який отримує зарплату з податків громадян і намагається перешкоджати прагненню українців до ЄС».

Із закликом підтримати європейський вибір України звернувся до житомирян народний депутат України  Рустам Раупов.

Поки тривали виступи на Євромайдані, над будівлею Житомирської міської ради активісти підняли прапор Євросоюзу.

«Виконком Житомирської міськради не ухвалив рішення про підняття прапора Євросоюзу над будівлею міськради. Але головним джерелом влади у Житомирі є громада. Житомир – європейське місто. І сьогодні громада Житомира вкотре це підтвердила», - сказав, звертаючись до Євромайдану опозиційний депутат облради Сергій Сухомлин.

Намагався виступити на противагу Народному Віче і житомирський міський голова, член Партії регіонів В.Дебой. Проте, громада освистала його й спровадила вигуками «Ганьба!».

Народне Віче відбувалось під Державним Прапором та прапором Євросоюзу без партійної символіки та політичних гасел, але Євромайдан гучно привітав Юлію Тимошенко з днем народження. Зі словами привітання звернувся опозиційний депутат облради Віталій Француз.

Народне Віче «За європейську Україну!» підтримало надзвичайно багато житомирської молоді. У своїх виступах представники студентства та громадські активісти були єдиними – вони скандували: «Україна – це Європа!».

Також, Народне Віче ухвалило Резолюцію «За європейський Житомир, за європейську Україну!». В ній сказано: «Вимагаємо від Віктора Януковича підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 року. Для консолідації зусиль з метою посилення тиску на владу, 28-29 листопада перенести акцію «Євромайдан. Житомир.» в Київ на Майдан Незалежності».
Автор: Геннадий Зубко
Житомир | 28 Ноября 2013 | Просмотров: 3034 | Житомир, Евромайдан, Зубко
Комментариев: 1
LA-zt
1 Ежи (LA-zt)   • 01:25:53, 07 Декабря 2013 [Материал]

"Мнение жителя Латвии о вступлении Украины в ЕС"
(http://pikabu.ru/story/mnenie_zhitelya_latvii_o_vstuplenii_ukrainyi_v_es_1754502 )

"Что ждёт Украину при вступлении в ЕС или как умирает Болгария в объятиях ЕС" ( http://pikabu.ru/story/chto_zhdyot_ukrainyi_pri_vstuplenii_v_es_ili_kak_umiraet_bolgariya_v_obyatiyakh_e s_1497389 )

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо