Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

«Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів - 2015» в Житомирі!

Автор: , 02 Октября 2015, 01:58:24
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

2 жовтня о 17:20 в кінотеатрі ім. Івана Франка.
Вартість квитка - 10 грн.

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу і у вересні презентує чергову підбірку із 10 фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

За традицією, в Україні Мангеттенський міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів представляє компанія «Артхаус Трафік». У 2015 році українці вже вдев'яте зможуть приєднатися до вибору кращої короткометражки року, а житомиряне матимуть таку нагоду вперше ;)

 

 

ІСТОРІЯ ФЕСТИВАЛЮ

Перший Манхеттенський фестиваль був показаний на екрані, змонтованому на кузові вантажівки на Маллбері стріт в Нью-Йорку у 1998-му. Наступного року він переїхав до Юніон Сквер, а судити фільми-учасники зібралися Сюзан Серендон, Тім Роббінс, Ерік Штольц і Лора Лінні. Фестиваль демонстрував короткометражне кіно у якомога більшості країн, і завжди проходив в середині вересня. У 2001 році фестиваль відбувся в Юніон Сквер в неділю, 23 вересня, всього через кілька днів після трагедії 11 вересня. У той час Юніон Сквер стад місцем, де жителі Нью-Йорка збиралися для оплакування жертв терактів. Влада міста звернулися до організаторів фестивалю з проханням провести покази, як і було заплановано - щоб допомогти людям рухатися далі від болісного минулого. У зв'язку з цим, про фестивалі написали в усьому світі, і в наступні роки заявки стали надходити з дедалі більшої кількості країн. Саме тоді і виникла ідея розширити аудиторію фестивалю. У 2007 році Манхеттенський фестиваль пройшов за один тиждень в 7 містах семи штатів, а право вибирати переможця було надано глядачам. До 2014 року фестиваль виріс до показів у 300 містах на 6 континентах за один тиждень. Від вантажівки в 1998-му до 6 континентів у 2014-му Манхеттенський фестиваль короткометражних фільмів став першим всесвітнім кінофестивалем.

Ігор Шурпан | 02 Октября 2015 | Просмотров: 2176
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 2
amberis
1 Інгварь (amberis)   • 01:51:57, 04 Октября 2015 [Материал]

За результатами глядацького голосування MANHATTAN SHORT FILM FESTIVAL в Житомирі:
НАЙКРАЩИЙ ФІЛЬМ: ДО ЗУСТРІЧІ / BIS GLEICH
НОМІНАНТ НА ЗВАННЯ КРАЩОГО АКТОРА / АКТОРКИ: Хорст Вестфаль

Переможців фестивалю за результатами всесвітнього журі буде оголошено в понеділок 5 жовтня 2015 р. на сайтах http://arthousetraffic.com та http://www.manhattanshort.com
amberis
2 Інгварь (amberis)   • 00:59:41, 06 Октября 2015 [Материал]

Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів оголосив переможців:
http://arthousetraffic.com/ua/news/manhettenskii-festival-korotkometrazhnyh-filmov-objavil-pobeditelja.htm