Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Шопінг » Автомобілі

Музика як порятунок у час випробувань: історія Валерія Харчишина

Автор: Олег Ковальский, 05.03.2024, 11:20:45 Музика як порятунок у час випробувань: історія Валерія Харчишина
Валерій Харчишин, відомий як керівник українського рок-гурту "Друга Ріка", відмовлявся мріяти про славу з самого дитинства. Для нього було очевидним, що досягти своєї мети можна лише завдяки наполегливій праці, а не мріянню. Цей підхід дозволив співакові подолати багато перешкод, навіть ті, які здавалися непереборними.

Валерій Харчишин народився у Любарі, Житомирській області. Він не мав тяжкого дитинства, як багато талановитих людей. Його ранні роки були щасливими, і його мрії не полягали у популярності чи багатствах. Хоча, звичайно, у нього були свої дитячі мрії, але вони не були настільки амбітними, як у дітей сучасності.

Валерій завжди розумів важливість праці над власними цілями й освіти. Як повідомляє MyZhitomir.com, який мав унікальну можливість спілкування з музикантом, ще з раннього дитинства він зайнявся музикою і вступив до музичної школи, де вивчав гру на трубі.

Хоча він успішно навчався в загальноосвітній школі, його мрія про майбутнє була пов'язана лише з музикою. Тож після закінчення школи він вступив до місцевого музичного училища, щоб продовжити вивчати духові інструменти. Вчителі помітили його талант і легкість в навчанні.

Після закінчення училища Валерій приєднався до музичного ансамблю і співав у "Козацькому хорі". Згодом, у 1994 році, разом з друзями заснував рок-гурт "Second River", який пізніше перейменували на Друга Ріка.

Гурт швидко здобув популярність, а публіка тепло приймала їхні альбоми та концерти. У 1999 році "Друга Ріка" посіла перше місце на фестивалі "Майбутнє України", що стало великим проривом для колективу.

У 2007 році Валерій потрапив у серйозну аварію, в результаті якої отримав серйозні травми. Проте завдяки своїй силі волі та підтримці рідних і друзів, він зміг подолати ці випробування і повернутися до музики.

Одружившись з Юлією у 2009 році, Валерій продовжує творити та отримує все більше успіхів у своїй кар'єрі. Він стає відомим як найкращий вокаліст року і отримує численні престижні нагороди.

Таким чином, історія Валерія Харчишина є вражаючим прикладом того, як музика може стати не лише пристанню, а й найкращим другом у важкі часи, допомагаючи подолати найскладніші випробування адже, попри важкі часи, включаючи війну росії проти нашої України, Валерій Харчишин розпочав новий, цікавий проєкт: Харчишин будує. На окремому каналі у ютюб, співак розповідає, і показує, як відновлює свій родинний будинок, який був зруйнований на початку повномаштабного вторгнення російських військ на Київщину. Будинок і подвір'я сім'ї Харчишиних постраждало максимально, але Валерій почав відбудову, що дуже надихає.

Автор: Олег Ковальский, редактор рубрики "Автомобілі" на ЖЖ.info
Автомобілі | 05.03.2024 | Переглядів: 268 | музика, Друга ріка, Харчишин

Читайте також на цю тему: