Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

Віктор Скуратовський, учасник гурту Друга Ріка: Я навчався 18 років

Автор: Z-Объектив, 04 Октября 2010, 10:46:59
Віктор Скуратовський, учасник гурту "Друга Ріка”: "Я навчався у Житомирському державному педуніверситеті 18 років. Взагалі з 1991 по 1996, але за місяць до державних іспитів у мене народився син, що ми і святкували два місяці. Я забув про іспити і не склав їх. Але у минулому році я все-таки закінчив вуз”.

Житомирський рок-гурт був створений 1996 року, і досі залишається одним з найпопулярніших музичних гуртів в Україні (музика в жанрі рок, брит-поп, альтернативний рок). До складу гурту входять Валерій Харчишин (вокаліст, також грає на трубі), Віктор Скуратівський (бас-гітарист гурту), Олександр Барановський (гра на гітарі), Сергій Гера (клавішник), Олексій Дорошенко (барабанщик) та Сергій Біліченко (гітарист). Засновниками житомирського рок-групи є Скуратівський, Харчишин та Барановський, які проводили перші репетиції в Житомирському державному університеті, де й відіграли свій перший міні-концерт.

У 1999 році музиканти вибороли перше місце на фестивалі «Майбутнє України» (там брало участь більше сотні гуртів!), тому й ця перемога вважається для членів гурту однією з найперших та найзначніших. Наступного року музиканти видають перший альбом під назвою «Я є», котрий швидко набув популярності та підтвердив визнання музичного гурту «Друга Ріка» як одного з найвідоміших.

У 2003 році сталося дві події в житті групи – вихід у світ другого альбому під символічною назвою «Два» та поповнення лав музикантів новим членом - клавішником Сергієм Герою. Вартим уваги видається також те, що «Друга Ріка» досить успішно потрапила до російського ефіру, що сталося завдяки участі в російсько-українському фестивалі «Рупор», що відбулося у тому ж таки році. Через два роки у 2005 виходить ще один альбом «Другої Ріки» під назвою «Рекорди», що невдовзі став «золотим». Наступного року відбулася інша подія в музичного гурту – вихід пісні, яка згодом стала найпопулярнішою в Україні, - «Денніч». У 2008 році був виданий черговий музичний альбом гурту – «Мода».


Основна інформація про Віктора Скуратівського:
  • - Народився і проживав у місті Житомирі, на Польовій і в центрі на Мануїльського.
  • - Найприємніша згадка ( майдан Соборний, 12-поверхівка і її дах. Сиділи там, дивились, мріяли про те, що колись будемо виступати на цьому майдані… Ну, і як бачимо, мрії здійснюються).
  • - Протягом життя ця людина займалася силою силенною різних справ, але найголовнішими та, напевно, найцікавішими були група "Друга Ріка", учасником якої він є з самого її початку, та режисура музичних відеокліпів і роликів.
  • - Тяга до солодкого накриває періодично, одного разу за кілька днів з'їв велику трилітрову банку меду. Любить різні фрукти, особливо екзотичні, та малину. І «Празький торт».
  • - Улюблена музика: справжня.
  • - Дуже любить мандрувати, проводити час з друзями та гарно посміятися.
  • - Читає книги, які йому дарують, пропонують, або ті, які просто потрапили під руку.
  • - Займається фізкультурою.
  • - Найбільшим досягненням вважає дениса Вікторовича Скуратівського – свого сина.
  • - Поняття "успіх" дуже примарне. Успіх для цієї людини ототожнюється із словом "щастя".

Це не має бути успіх тільки в професійній діяльності. Успіх – це нормальне продуктивне життя, коли тебе оточують класні друзі і нормальні люди, коли ти займаєшся улюбленою справою... Все це і є успіх, а не якась примарна наявність тебе на телебаченні чи на обкладинках журналів.

Найважливіша фраза: Особливо сильно починаєш цінувати речі, коли вони або дуже далеко від тебе, або ти їх втрачаєш...
Автор: Z-Объектив http://z-obektiv.com/delo/606-viktor-skurativskij-bas-gitarist-drugoyi-riki.html
Наш город | 04 Октября 2010 | Просмотров: 13308 | шоу-бизнес, Друга ріка, музыка
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: