Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

«SUчасний Бренд» презентовал в Житомире свой первый видеоклип

Автор: Светлана Гаевская, 20 Июня 2011, 18:18:00

Можливо, осінь для учасників гурту «SUчасний Бренд» виявилася не надто вдалою, проте цього не скажеш про їхній дебютний кліп «Жахлива осінь». Відео було презентоване 17 червня у «Golden Gate» пабі, в рамках концертної програми 2+1.Це ж саме словосполучення – «два плюс один», ідеально демонструє і новий склад гурту, адже нещодавно їх покинув гітарист Микита Федорчук і учасників залишилось троє. «Поїхав копати картоплю», – жартома коментує вокаліст гурту, – «у кожного є своя система пріоритетів, він обрав щось інше».

Хоч із меншим складом, але ще з більшим ентузіазмом хлопці взялися за просування «SUчасного бренду» на велику сцену, і кліп – це лише мала частка запланованої роботи. Учасники гурту беруть участь у благодійних концертах, організували у Житомирі рок-фестиваль, де дали можливість виступити багатьом гуртам з міста, області та ще раз нагадали публіці про себе.

В цьому місяці гурт почують і на рок-фестивалі «U.ROK» , який проходитиме в Одеській області. «Приємно, що зі ста двадцяти українських команд для участі у фесті було обрано лише 30 і ми в тому числі», – говорить В’ячеслав, – «ми крокуємо по драбинці вверх та намагаємося наблизитися до певної висоти і вважаємо, що нам це вдасться».

Крім того, В’ячеслав веде ділову переписку з вокалісткою знаменитого російського гурту «Total» Мариною Чиркуновою. В планах на найближчий час – спільне турне по містам України. «Не можна сказати, що наша музика – це щось якісно нове, але точно драйвове, ми граємо для того, щоб піднімати людям настрій», – говорить фронтмен гурту.


- Який бюджет кліпу?

В’ячеслав Поліщук (вокаліст і новоспечений гітарист):

- Якщо говорити правду, то зовсім невеликий, лише сто доларів. Відео дороге для нас, це наша перша робота.

- Словосполучення «Sex, drugsandrock-n-roll» існувало завжди. Як ви його прокоментуєте?

- Звичайно, ми займаємося коханням, а щодо наркотиків – ні. Ми ніколи не писали тексти чи музику будучи під дією наркотиків. Ми любимо пиво. Коли працюємо над створенням чогось нового, то заварюємо собі чаю або кави.

Тож бажаємо учасникам гурту ще більше нешкідливих, музикотворчих напоїв та позитивного налаштування. А фанам, які не пропускають жодного концерту нагадуємо, що 24 червня розпочинається «U.ROK», гостем якого буде «SUчасний Бренд». Бронювати квитки на літаки та потяги радимо уже сьогодні.

Світлана Гаєвська
Автор: Светлана Гаевская http://tydyvy.com.ua/2011/06/19/gurt-suchasniy-brend-z-programoyu-2-1-u-golden-gate-p
Наш город | 20 Июня 2011 | Просмотров: 6184 | субкультуры, Житомир, музыка
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: