Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Житомирские металлисты SNUFF выпускают новый альбом

Автор: Влад Пучич, 03 Марта 2011, 16:42:30
Новий альбом майстрів українського альтернативного металу Snuff під назвою "Страх" вразить потужністю звуку і змусить поринути в атмосферу страху і безвихіді.

За повідомленням звукозаписуючого лейблу Moon Records, новий альбом можна буде купити вже з 1-го березня замовивши у будь-якому музичному магазині мережі. Зазвичай продавці з задоволенням йдуть на зустріч покупцям. Наприклад, перший альбом Snuff в два житомирських магазини дозавозили рази чотири, притому солідними партіями.

За словами фронтмена гурту Віталія Ковтушенка, спільного з попереднім альбомом, зовсім-зовсім небагато. Часу спливло з тих пір немало - помінялося світосприйняття гурту, музичні орієнтири і можливості їх використання. Новий альбом більш складний у музичному плані, більш насичений і набагато "швидше". Музиканти вірять, що робота припаде до смаку їх шанувальникам.

Хлопці стверджують, що писався альбом дуже важко. Реалії української метал-сцени - повна відсутність можливості не те що заробити, а банально зібрати грошей на запис та інструменти. Це і є основний камінь спотикання для груп будь-якого рівня, а особливо не новачків - адже за логікою, кожен наступний записаний матеріал повинен звучати краще попереднього. Втім, складнощі подолано і українська метал-сцена поповнилась ще однією збіркою потужної музики у поєднанні з філософськими і багатозначними текстами.

В планах гурту організувати презентацію альбому в Житомирі.Snuff Житомир
Автор: Влад Пучич
Наш город | 03 Марта 2011 | Просмотров: 4456 | Житомир, музыка
Комментариев: 2
Cobalt
1 Cobalt (Cobalt)   • 20:50:48, 05 Марта 2011 [Материал]

А где их можно послушать?
koval
2 Игорь (koval)   • 19:13:41, 08 Марта 2011 [Материал]

http://www.myspace.com/snuffgroup
http://vkontakte.ru/club776491

Читайте также на эту тему: