Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Справочники, ДОСЬЕ / Биографии

Группа АнтиПоп (Житомир). Альбом Фанкомания

Автор: Last.fm, 22 Апреля 2009, 10:43:51
м. Житомир.
Дата створення колективу: 2007 рік.
Стиль: прогресивний фанк-рок.
Склад: Талько Роман - вокал, бас; Янчук Олег - гітара, бек-вокал; Горлицький Олександр - ударні.


Історія починається тим, коли, властиво, зібралися люди. Нудне перечислення імен і прізвищ, а також причин єднання можемо опустити, бо людей було двоє. Після введення числівника можна зазначити, що були це барабанщик Гога та гітарист Рома, яких зла потойбічна сила примусила грати злу потойбічну музику на ймення попса. Як люди творчі і неординарні, хлопці відмовилися йти шляхом гріховним і навязувати людям деградацію музичних смаків. Тому, властиво, перемогли пекельні сили за допомогою джему, в якому вони почали плідно творити ще трохи сирий, але досить жорсткий та складний прогресів.

З історії музичної індустрії ми знаємо мало гуртів з двох людей, тому до туси було запрошено юне гітарне обдарування - Олега. Скоріше за все, використовувалася монументальна совкова фраза «Трєтім будєш?»… Третій погодився. В знак повної революції та перемоги над темними силами гурт називає себе «АнтиПоп» (і анти-інші-частини-тіла).

Перша вагітність музикою загалом і пологи зокрема відзначилася експериментальністю, але дитя явно не сподобалося новоявленим татусям, тому було не без гріха відкладене в шафу зі скелетами. Хлопці явно вирішити розвіятись і забути пройдений етап життя, тому музика зазнала жорстоких змін і, під впливом таких культових гуртів, як Primus та Red Hot Chili Peppers, виродилася в таке собі підірване дитятко на ім’я ФАНК.

Останніми значними надбаннями гурту, окрім запису демо-альбому, можна назвати участь у декількох всеукраїнських фестивалях, таких як «Антиокупант: Свято Героїв України» 30 травня 2008 р. в м.Житомирі; «Бандерштат 2008» 9 серпня 2008 р. на Волині; «Територія форматності: День Незалежності в Унежі», Уніж, Івано-Франківська обл., 24 серпня 2008 р.; 17-19 вересня 2008 р. - Всеукраїнський молодіжний Фестиваль Рок – музики «Vinnitsa - Rock- Music - Fest - 2008», на якому гурт зайняв ІІІ місце з понад 30 молодих гуртів з усієї України; «Red Hot Chili Peppers Cover Party» 1 лютого 2009 р. в рамках Bingo Cover Fest, клуб «Бінго», м.Київ; виступ на фестивалі РокБадаБум в Івано-Франківському арт-клубі «Химера» 20 лютого 2009 р.; і, мабуть, найяскравіша подія – 6 грудня, у півфіналі поважного всеукраїнського музичного фестивалю «Червона Рута», гурт отримав честь представляти Житомир на фінальній частині цього музичного змагання.
На цьому місці слідувало б поставити смайлик і повідомити, що творчість гурту лишить на Вас неабияке враження…

Шлях:
• 20 лютого 2009 р. Концерт «Рок-БадаБум», арт-клуб «Химера», м.Івано-Франківськ
• 1 лютого 2009 р. «Red Hot Chili Peppers Cover Party», клуб «Бінго» м.Київ
• 28 грудня 2008 р. Фестиваль Українське Glastonbury part II
• 6 грудня 2008 р. Півфінал всеукраїнського музичного фестивалю «Червона Рута»
• 17 листопада 2008 р. «Рок-фестиваль до Дня Студента», м.Житомир
• 14 вересня 2008 р. Гала-концерт святкування Дня Міста
• 6 вересня 2008 р. Запис дебютного альбому – «Фанкоманія»АнтиПоп - Фанкомания
Жанр: Rock/Punk
Год выпуска диска: 2008
Производитель диска: Ukraine
Аудио кодек: MP3
Битрейт аудио: 320 kbps

Трэклист:
1. Intro - Where We Came From
2. Фанкі
3. Тіп-Топ
4. Який насправді я є
5. Потяг
6. Особисте бачення
7. Загублені сни
8. Як того хочеш ти
9. Суміш
10. Змінимо сіре на жовто-блакитне

Авторство та виконання пісень належить членам гурту: Олексанру Горлицькому (ударні), Роману Талько (бас, вокал), Олегу Янчуку (гітара) та клавішніку Євгену Павленко.
Intro, під назвою «Where We Came From» - це своєрідна інтерпритація творчості одного з найлегендарніших гуртів минулого століння - Led Zeppelin.
Автор: Last.fm http://www.lastfm.ru/music/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%9F%D0%BE%D0%BF
Справочники | 22 Апреля 2009 | Просмотров: 15087 | субкультура, Антипоп, группы, музыка
Комментариев: 1
1 Юрий   • 17:00:58, 21 Июля 2009 [Материал]

Дело даже не в том,что барабанщик-это мой сын,а то,что ребята играют просто здорово!

Читайте также на эту тему: